rozbawiona..jak dzisiaj sie nazywasz?

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 95
tak...trzy wspaniałe , życzliwe i lekko zgryźliwe:))
ja 27, ty agatka tez 27 a magda? prosze sie zwierzyć ze swojego zacnego wieku!:)
o rany magda! to tobie te zasady skrobnelam?
no widzisz jaki ten swiat maly?albo to forum male?
no to bardzo mi milo ze moglam ci pomoc
prawde mowiac to przez ostatnie trzy dni mialam duzo czasu wolnego i tak sie tu bawilam..ale nie wiem czy bede jutro taka aktywna
to ja gowniara przy was hahaah- jeszcze przez 3 m-ce mam 24 :)
tak agatkaf- mnie - i dlatego wlasnie rzucilas mi sie w oczy, ze ci sie chcialo to pisac, poswiecic czas i wlasnie wtedy zobaczylam jak pomagasz ludziom w tlumaczeniach itd. to bardzo mile i wazne jest!
sluchaj smarkulo, ty lepiej nie podskakuj bo 24 prawie tyle co 27
zyczliwe zgryzliwe i do tego piekne wciaz dwudziestoletnie....
no to faktyczni egówniara:)
ale ja osobiście znacznie lepiej sie czuję majac piekne 27 niz jak miałam 24....i zycie jakoś takie ciekawsze...................nie zamieniłabym sie:) choć wiek piekny

a w ogóle to jak ja mam się na tym forum nazywac, jak Ty też jesteś magda?:)
co tam podskakiwac bede. mam 175!! ahahahaaa- juz skakac nie musze- i tak patrze z gory na wszystkich hahahaaa.
ja jeszcze nie uzywam kremow przeciwzmarszczkowych a wy tak! hahaha bo wy juz po 25 r. z. hahaaaaaaa
ja to traktuje jak trening bo sama ostatnio mambardzo malo stycznosci z wloskim...
zobaczymy kiedy mi sie znudzi i przestane byc taka zyczliwa
mnie sie rozbawiona nik podoba. taki sobie zostaw. albo badz nasza MAGDA O.
nic o sobie nie wiemy, to chociaż kolor włosów - ja jestem czarownica brązowołosa..a wy? brunetki blondynki ja wszystkie was dziewczynki...ktos tak śpiewał:) ale ciekaw ajestem, jak siękolorystycznie komponujemy? bo wiekowo piekne 20letnie bardzo mi się podoba:)
pewnie...jak nie bedziesz rozbawiona to nie chce mi sie z toba gadac
agatkaf hahaaha to juz pewnie niedlugo jak zaczne ykorzystywac twa dobroc. albo jak moze w jakims wlochu sie rabne i bede prosic o tlumaczenia smsow hahaa
175
oczy- zielnoszare
wlosy- braz
ok, wiec jestem i juz zostane
rozbawiona
a dziś rozbawiona lekko pijana:)

a ja 172 brązowe i włosy i oczy, ale niektórzy mężczyźni uparcie twierdzą, że zielen w nich widać:)
a kremów przeciwzmarszczkowych nie używam (jeszcze) może czas zacząć?:)
dziewczyny ja musze konczyc...pare rzeczy musze zrobic a jutro la sveltina alle 6:30....che palle (magda ucz sie bo to bardzo wazny zwrot)

ja mam 171cm (taki ze mnie karypel w porownaniu z wami) mam ciemny blond.dlugie wlosy...choc tydzien temu sie obcielam (ponad 20cm) to dalej nie naleza do krotkich...raczej ciemna karnacja
oczywiscie dupa za duza nogi za krotkie cycki nie takie i nos nie ten
...zart
agatkaf hahahaaaa- to znam !! znam jeszcze pare innych hahha np vaf....ekhm

to my miss forum jestesmy
..a i oczy piwne...i tak jak u R niektorzy twierdza ze zielone
wszystko sie zgadza- 3 miss
musimy uwazac bo ktos to potraktuje jako anonse towarzyskie
tym bardziej ze ja juz jakis anons tu tworzylam..chyba w rozmowie z R
jak jutro ktos spyta czemu jestem niewyspana to powiem , ze to przez agate i magde, OK?
no to ladne jestesmy dziewczyny:)
ja też chyba jużi idę pod długi prysznic................i że tak pwoiem, wydarzenia dni adzisiejszego musze przemyśleć........................

do spotkania więc
a che palle znam:))
i troche innych znam..notabene gdzie isę agatka włsokiego uczyłąs? ale o tym może innym razem..............
dobrej nocy "dziołchy":)
no to see you all!
milo mi bylo panie poznac i licze na rychle spotkanie na forum
ciao a tutte
buonanotte!
a twój anons fajny był bardzo, tak się wtedy uśmiechnęłam do Ciebie że fajna musisz być "czarownica" (w wolnym tłumaczeniu moich kolegów czarownica= czarujaca babeczka:)
agatkaf!
ja ci mowie- rozbawiona sie calowala! ach.. ;))

notte dziewczynki piekne
cicho tam!
jak widze ze gadacie to nie moge przestac a tu trzeba dzialac offline!
babeczki fajne sogni d'oro!
no całowałam się:) młoda jestes ale dużo wiesz:))
i chyba .....musze to przemysleć:)
ci vediamo piu tardi.....
nie calowac sie tam po katach!
nie ma co myslec- trzeba dzialac
nie ma co myslec tylko dzialac..jak sie za duzo mysli o calowaniu to pozniej sa sny erotyczne
NOTTE :-)
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 95

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia