Che Forum e?

Temat przeniesiony do archwium.
61-78 z 78
| następna
Dobry wieczor!
Bardzo mi przykro ale dzis rano przyjechalem w NEAPOLU i po prace,zaraz bylem we lozku,bylem super smeczony.
Teraz jestem juz w pociagu i wracam do MEDIOLANIE!
Tak!NARDO' jest miasteczka 15km od LECCE ale tam nic jest ciekawego!
Po prosze WIOLA!Dzisiaj nie bylem tym strony lecz myslalem twojego compleanno! @;-)))))hihihihi! Jestem komikiem i sam usmieje @;-))))))))hihihihi!
WIOLA jak ty wolisz,pomozesz wyslac meil n moje poczte!
Dzis wieczorem w pociagiem jest dziwny starze.Co ci stalo?Ja bylem w wagon sypialny gdzie aktualny pracuje,jego byl tu odemnie i mowil ze mam cos alkoholowy i JA: TAK! TAK! Mam FERNET BRANCA,STOCK 84 I J&B! on:To ok STOCK 84! kilka minut pozniej ...... ON: ile czasu pracujesz w pociagow? JA: OD 1rok 3mesiacy ON : byl cos dziwnego kiedy pracujesz z dziewczyna? JA : To jest trudnejsze poznac dziewczyn w pociagu ON : Nigdy przytumales chlopaka? JA : JA KOCHAM TYLKO DZIEWCZYNY ON : Kiedy bedziemy w RZYMIE,mam nadzieje ze tego osoba nie bedzie tak moglbysmy spac razem! JA : Nie moge dlatego jestem w prace i jeszcze raz JA KOCHAM TYLKO DZIEWCZYNE i nie jestem z geju.
A potem nic on zrobil. MENO MALE! MI PRESSAVA TROPPO!
DOBRANOC I MILYCH SNOW DLA WSZYSTKICH I SNICJE DOMNIE !!!!!
Zartuje! @;-)))))hihihihi KOMICZNY KLAUDIUSZEK! USMIEJE sam @;-)hihihihihi! CMOK! CMOK! CMOK! CMOK
Tu sa duzy tunelow a potem moj komputerem wyslal 4razy maile.
BUENAS NOCE OD ZAPIEKANKAS ESPAnOLEGIANTE!
PAPATKI+S;-)))))hihihihihi!
zapiekanka tak sie przejal sprawa z pociagu ze az 5 razy wkleil wpis heheheh
nie martw sie zapiekanko! widocznie jestes taki smaczny ze wszyscy maja ochote cie schrupac mniam mniam....no coz taki nick zobowiazuje ;-)))
dzieki wiolu:)))
mam nadzieje ze udalo ci sie zdmuchnac wszystkie swieczki!
Czesc AGATKAF!
Co u ciebie dzisiaj?
Jestem w domu po prace i leze w lozku.A ty?
Tej nocy nie mi brakowalo o tym. blah!2 tygodnie temu w wagon mialem 2biseksualne dziewczyne,spaly podobny lozeczku.Tu masz moj adres,jesli ty wolisz pomozemy pisac cos tam.Co myslisz?Pewnie jestem bardzo sczesliwy poznac dziewczyn jak ty i wioli!Jestescie komiczne jak ja @;-))))))hihihihi!Ten zart tylko ja usmeje @;-)))))hihihihi! CMOK!CMOK! SNILAS DOMNIE AGATA? PA
no jasne...snily mi sie chrupiace zapiekanki prosto z pieca;-)
Sorry! Chcialem powiedziec PRZYTULALES a nie PRZYTUMALALES @;-)))))hihihihi! CMOK
OUA! MI FAI MALE AGATA!Jestem pyszny?Czy nie mi smakowalas? @:-(((((((
Napisz tam [email]
SLODKIE BUZIAKI! @;-DDDDDDDDDhihihihihi!
A gdzie nasza zapiekanka?
Chyba ktos jej nie zjadl przez pomylke.:-)))))))))
No faktycznie nie ma zapiekanki?
Moze przerzucil sie na pizze?
HIHIHI:-))))))))))))))O
...albo znowu ktos go podrywal w pociagu i nie moze dojsc do siebie biedaczek
CIAO CASUALMENTE MI SONO INBATTUTO IN QUESTO POST

IO SONO UN RAGAZZO ITALIANO (32ANNI AIMè) esinceramente cerco polacchi o polacche che mi possano dare dritte su il mio prox viaggio in polonia

magari qualcono anche con cui bere una birra e fare 4 chiacchere non in polacco!

cmq non cerco una biondina da ******** anche perche andare in polonia per questo mi sembra un po triste no?

ciao Umberto
[email]
tanto, la signorina Kathrin_wawa sa la sua :P
comunque benvenuto
Eccomi qua'! @;-)))))hihihihi! Qua' mi stanno cercando.Beh essendo stato un periodo di votazioni e di feste,ho dovuto lavorare tanto nei treni e non ho avuto il modo di scrivere qua'..Ale juz wrocilem i teraz mam 2 dni wolnego.
Co porabiacie?
MILEGO DNIA!
Od komiczny CLAUDIO DI MILANO!
@;-)))))
co porabiamy? ja pisze z polski!! juhuu, przyjechalam pisac prace (la tesina) ale jest tak cieplutko, hmm... chyba zabraknie mi ochoty:)
CZESC ILECKA!
Wlasnie dzisiaj bylem zajety,dzis popoludnie spalem a teraz jestem w domu mojego kolega na zabawy i gotuje polska kuchnia i tanczemy tez!
Przyjedziesz?
Mam dlaciebie torcik specjalnego napolitansku ktory zrobilem 3dni temu(nie zaraz pomozesz jesc!)
CIAOOOOO! @;-)))))))hihihihihi!
Choc!Zatanczemy PUMP IT od BLACK EYED PEAS!
czy przyjde? ja JUZ tam jestem! :D hmmm, torcik, pump it!
uwielbiam takie polskie imprezy, ktoregos dnia zorganizuje taka we florencji:D moze na moje urodziny:)

(a tak naprawde czytam o czasownikach w j.polskim:( do pracy!)
Wyslij mi maili na tematu ZAPIEKANKA!Oki?
Pewnie slyszalas ta piosenka.
Czasami moglbysmy sie spotkac?Ja bede bardzo sczesliwy.Gotuje zurek teraz i podobnego czasu tancze SORRY od MADONNY!Masz pozdrowienie od koledze i kolezanek!
Wyslamy naszej adres mailowi?
BUZKI @;-))))))hihihihihihi!
Temat przeniesiony do archwium.
61-78 z 78
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Inne