zakochana

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 318
poprzednia |
Cześć.Piszę,ponieważ mam mały problem.Jestem bardzo zakochana we Włochu i mu napisałam e-maila,ale odpisał,że ma dziewczynę i może ze mną tylko porozmawiać:( Mam 17 lat i nie wiem,co mam zrobić,on jest bardzo zajęty,mieszka oczywiście we Włoszech,a ja w Polsce,nie znam go za dobrze,ale baaardzo mi na nim zależy:( tylko nie wiem,czy to moje "staranie się"ma sens jakikolwiek:( on jest bardzo fajny,ma 20 lat,ale nie zdradziłby swojej dziewczyny,nie wiem,co mam robić:( z jednej strony nie chcę z niego zrezygnować,bo naprawde mi na nim zależy,ale nie wiem,czy czekać.Nie widziałam się z nim,tylko na fotach go widziałąm,ale napisał,że jak będzie w Polsce,to jest ciekawy mnie zobaczyć,bo mu fotę wysłałąm.Co robic?:( Prosze odpiszcie,albo na mój numer gadu 1785359
mmm nie rozumiem jak można zakochać się z kimś ze zdjęcia .... przecież go nie znasz ,więc co tak naprawdę w nim kochasz ? jego wygląd ,ładną buźkę z fotografii ? rozmawiałaś z nim na czacie ? wiesz ,że tego typu rzeczy zniekształcają nasze cechy charakteru , jedne wyolbrzymiają inna zaś umniejszają , tak naprawdę nic o nim nie wiesz .... typowe dla nastolatek platoniczne uczucie ;) to minie ;)

pozdrawiam
daj sobie spokoj!!!sam fakt ze ma dziewczyne to juz wystarczy,jestes mloda,on mieszka we wloszech ty w polsce-sama sie zapytaj czy to ma sens????!!!jeszcze w niejednym sie zakochasz-no w tym przypadku to dziwne skoro widzilas go tylko na zdjeciach :-/ podoba ci sie.....nie wiem czy ma sens zawracac sobie glowe
to teraz wyobraz sobie ze jakis twoj rowiesnik z Mołdawii, Kazachstanu albo Albanii pisze do ciebie maila ze kocha cie ponad zycie i chcialby z toba chodzic i zebys do niego przyjechala. i co, rzucasz swojego chlopaka i jak na skrzydlach do nowo-ukochanego kolegi z chatu?

Tak, dokladnie tak mysli o tobie twoj piekny Italiano, z tym, ze on byc moze rozwaza turystyczna podroz do polski i mysli sobie "skoro juz tam bede, to moze faktycznie nie byloby drogo..."
Masz szczescie, ze poinformowal cie ze ma dziewczyne, uczciwy jakis, albo tak ma cie dosc, ze juz chlopak nie wiedzial co wymyslic zeby bylo delikatnie

ps. nie mialam zlych intencji;) pozdrawiam i zycze ROZUMKU (w przypadku chatow "rozumku do kwadratu" w przypadku wlochow "rozumku do potegi trzeciej", co jak widzisz powinno dawac rozumek do potegi piatej!!! wiec miej sie na bacznosci, zachowaj czujnosc umyslu i zdrowy rozsadek.
hmm nawet jeśli bardzo Ci na nim zależy to napewno zdajesz sobie sprawe że na chwile obecną to nie ma sensu i nie jestes w stanie nic zdzialac... Moim zdaniem najwazniejsze jest to zebyscie utrzymali ze soba kontakt, moze Ci przejdzie, a jesli nie to przeciez bedziecie utrzymywac konatkt, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszlosc...impossible is nothing;)
pozdrawiam
przecież ona ma dopiero 17 lat w takim wieku zakochiwanie się z ' kolagach z czatu czy też idolach z plakatu ' ;-) jest na porządku dziennym , nie można się zakochać w człowieku , którego się nie zna osobiście , któremu nie można nawet spojżeć w oczy .... jaki to ma sens ;-)

:)
no, ta ostatnia wypowiedź była rzeczywiście mądra, ile masz lat? chyba też nie więcej, niż 17.
dziewczyno, powinnaś zerwać z tym chłopakiem całkowicie kontakt, bo inaczej będziesz męczyć się jeszcze dłużej
misu, to nie do ciebie było oczywiście
a co w tym ' niemądrego ' przecież to rzecz oczywista ... masz Genio taką dziwną manierą pouczania innych i nazywania ich głupcami , spójż czasem na siebie cio ? :)

P.S 17 lat skończyłem nieco ponad 10 lat temu ;-)
No,ale nie rozumiecie:( napiszę wam,że nazywa się Sebastian Colloredo
oj oj zaczyna sie ciekawie robic , rozkreccie jeszcze temat ;D 53 gdzie jestes ?awantura sie szykuje >hihihihi< ;-P

to taka historyjka podobna do tej z Miska czy jak tam jej bylo ? ;-)

Genio zawsze poucza innych , bo wydaje mu sie ,ze wszystkie rozumy pozjadal , prawie kazy post , kazdej z osob uwaza za infantyly , pozbawiony sensu .... ,najpierw powinno sie patrzyc na siebie ,a dopiero potem oceniac innych ;-)
ekhm powiedzialam tylko ze skoro czlowiek jest fajny to przeciez moze z nim utrzymywac kontakt... co wcale nie znaczy ze popieram chatowe znajomosci...
;)
a co ci mial napisac? chcial byc mily, z reszta co mu szkodzi miec jedna fanke wiecej, ale na zdrowy rozum nie angazowalabym sie w jakies wyimmaginowane uczucie do wloskiego skoczka ktorego znam dzieki mediom, chociaz wiesz, dzieja sie na tym swiecie takie rzeczy, o jakich sie filozofom nie snilo, wiec nigdy nic nie wiadomo co nam los zesle milego;))

ja rozumiem 12-latke, ale 17 to juz chyba jednak czas wydoroslec ;))
ps. nie sebastian, tylko sebastiano
a może się lepiej zakochać w .... Tiziano Ferro , podobno sympatyczny chłopak ;)
a tak z internetu to do końca nie wiadomo , bo chce pewnie wypaść w jak najlepszym świetle ;)

żartuje ;) bo zaraz Genio powie ,że głupi i infantylny jestem i ,że się kocham w paniach z plakatu ;D
Piccolaccia no nie Ty czasem wzbudzilas tyle emocji swoim wyjazdem do wloch jakis czas temu ? ;-)

( bo tak cos mi sie twoj nick skojarzyl :P )
przecież pisałem, że to nie było do ciebie
no cóż Genio ,ale ja już wyraziłem swoją opinię ;-) , ale tak pozatym to jesteś ok ;) hehe ,... nie no proszę , przecież żartowałem , nie bierzcie sobie ludziki na poważnie wszystkiego co pisze Misio ;-)
hehe ,az poparzylam sobie jezyk herbata :]
no, to kurde łaskawie przebaczam i przy życiu utrzymać obiecuję :))
Ambra, wybacz, ale niby dlaczego na coś, co jest infantylne miałbym mówić, że jest dojrzałe ? Moje opinie, jakkolwiek mogące być czasami radykalne, są moimi opiniami a ja staram się nimi nikogo nie obrazić (raz mi wychodzi a raz nie hehe)
Genio ,ale ja wcale nie powiedzialam ,ze ' nie masz ' wyrazac swoich opinii ;)
my tez je wyrazamy ,a ze czasem sie ktos obrazi ... no coz ;-)

saluti
heheh, dokladnie!!!!!!!! ale byla dyskusja;))))
taaakkk..wlasnie dokaldnie to samo mi sie skojarzylo co nam tu swego czasu Misiaka zapodawala "co mam z tym FANTEM zrobic" czy jakos tak to szlo. nio ale Misiaka byla starsza a ta panienka ma dopiero 17 lat wiec mozna jej wybaczyc...mimo tego ze ciezko to zrozumiec, ale to chyba dlatego ze juz za stara jestem na takie historie hihih i przesiadywanie na czatach :P:P
przed nastepnym wyjazdem, rowniez poinformuje !!! ;))
jaka dyskusja, niech ktos wklei linka jak to znajdzie w naszym archiwum to bym sobie zerknela na ta zajadla dyskusje..;)
hehe ;-P
na zyczenie Desminki ;)

http://www.wloski.ang.pl/jade_do_wloch_13116.html

;-P
aaa...to dziekuje bardzo zaraz przesledze wateczek :):)
milej lektory >hihi< :))
juz kojarze watek...nie bede sie od nowa w niego zaglebiac ale naprawde bylo grubo hahahah...zrobili z igly widly ..z jednego niewinnego wyjazdu na wakacje :):)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 318
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia