zakochana

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 318
A co ma wspólnego narcyzm ze swtierdzeniem faktu- użytwkonik antyrahma nieustannie wkleja ten sam nudnawy komentarz niepasujący zupełnie do kontekstu przy moich wpisach z przyczyn ktore tak naprawdę są mi obojętne.w związku z tym żartobliwie pozwoliłam sobie skomentować ten fenomem ;))
proponuję żebyś dalej kontynuował (kontynuowała) drogi/a misiu dysputy z nastolatkami jak dotychczas-tam możesz spokojnie uprawiać trolling albo rzucać 'podwórkowymi" ripostami ale daruj sobie i nie wypisuj do mnie bzdur tylko poszukaj sobie kogoś o podobnej mentalności alebo zajmij się czymś bardziej twórczym.I jeżeli natrafię kiedyś na jakiś twoj popis chamstwa to werbalnie go zdemaskuję;a wiesz doskonale ze łatwo jest cię sprowadzić na tory autokompromitacji jak każdego netowego krzykacza o małym rozumku ;)) (jeżli w ogóle można się kompromitować w necie.....)
a dlaczego ciebie tak bardzo boli fakt że ktoś się kształci? i powiedz jak nisko dorosły czlowiek może upaśc żeby wypisywać takie bzdety na forum? kobito..rumieniec powinien cię spalić.a argument -jesteś chory/a psychicznie jest typowy dla osób które niestety na nic więcej z powodu pewnych braków pod kopułą sobie pozwolić nie mogą( bo z pewnością wiedzą psychiatryczną nie dysponujesz) ;))
a jak już najeżdzasz na lekarzy -pijańswto głównie w pracy,brak wiedzy,łapówkarswto-w małych miesjcowościach przede wszytskim.Co do nieuctwa dotyczy to głównie lekarzy starej daty pracującyh w mniejszych miasteczkach i nie odświeżających swojej wiedzyn (zakres wiedzy przekazywanej na polskiej medycznej uczelni jest często większy niż na zachodniej) agresja-zauważyłam głownie wśród pacjentów.i więcej szacunku dla ludzi którzy poświęcają całe swoje życie zdrowie i czas żeby ratować twój tyłek.(oczywiście nie uważam że każdy lekarz jest święty0 ale na dalszą dyskusję zxapraszam na jakieś forum medyczne-tam porozmawiamy ale w sposób bardziej profesjonalny.reflektujesz?
Rahma , Ty w praktycznie każdym swoim poście piszesz ,że nieustannie coś nas boli .... zarzucasz Anty Rahmie ,że się powtarza , natomiast to Ty z uporem piszesz co chwile to samo ,już mnie zaczyna to nudzić ....
im wyższy rok tym więcej nauki i pracy-widać ze nie masz pojęcia o tym kierunku i zawodzie :/
Rahma i Anty lub MN Czy wy macie do siebie jakis osobisty uraz? Gdziekolwiek sie nie spotkacie, to ujadacie na siebie. Nawet zmiana nicka nie pomoze, bo wiadomo kto lubi z Rahma polemizowac. Stare przyslowie mowi, ze kto sie lubi, ten sie czubi i odwrotnie. Moze wam to sprawia przyjemnosc, ale forum czyta wiele osób. Czy potrzebna wam virtualna widownia?
Rahma jedyną osobą ,która powinna się wstydzić jesyeś Ty , ze ' Eliyarny fach '
( coż za popis kultury , inteligencji .... ) , za ten wątek również , właściwie każda osoba ,która miała w jakimkolwiek temacie do czynienia z Tobą ma ta samo negatywne zdanie na twój temat , skądś to się przecież bierze .... no przepraszam bardzo , ale tyle osób nie może się mylić ...
Misu czy twoja łepetyna nie jest w stanie przyswoić jednego prostego zdania-nie rozmawiam z tobą bo nie widze w tobie partnera do dyskusji -czy teraz dotarło?
spoko rozumiem że to forum poświecone językowi włoskiemu.Jeżeli antyrahma chce rozmawiać o sytuacji służby zdrowia lub o medycynie (widzę że jej konikiem0 jest psychiatra to zapraszam na zupełnie iine forum i tam pogadamy..używając odpowiedniej nomenklatury.Sorry za zaśmiecanie.
Rahma , nie powinnaś z nikim w ogóle rozmawiać , bo nie potrafisz .....
o ludzieeeeeeee, z takiej prowokacji sie zadyma zrobiła he
tak jezeli rozmowa to w twoim mniemaniu dysputa z nieletnimi albo powtarzanie niestannie tego samego-(zobacz ile tych samych zdań powtórzyłeś w każdym z wpisów-pamięc krótkotrwała siada?)albo używanie wulgaryzmow tudfzież wypowiadanie się na tematy o których się nie ma pojęcia to fatktycznie nie umiem rozmawiać.I na tym koniec-gadki szmatki prowadz z kimś innym ale nie ze mną.
masz rację.Im wyżej tym gorzej a na 6 roku nic już nie będzie zajęć bo po co a jak przyjdzie do podjęcia pracy to nawet nie będziesz musiała chodzić bo sama do ciebie przyjdzie.Kurcze,z garkotłukiem jest inteligentniejsza rozmowa.
przyganiał kocioł garnkowi .... poczytaj swoje wpisy ,a potem wytykaj błędy innym .....
grkotłuk to jest jakieś określenie wieśniackiej proweniencji..wybacz ale u mnie w domu nie stosuje się tego typu slownictwa. Ok żeby raz na zawsze ukrócić tę żenadę-antyrahma forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11117 albo www.mediweb.pl www.biomedical.pl/forum/index.php lub jakiekolwiek inne forum anwet kursu sikory -zZAPRASZAM ANTYRAHMA tam jest miejsce na dyskusję o medycynie nie tutaj.Porozmawiasz ze mną innymi studentami i lekarzami o studiach,o perpspektywach zawodowych,płacach i o czymkolwiek chcesz.tylko nie tchorz.chyba że wybierzesz inne medyczne forum jestem otwarta na propozycje.I dosyć śmiecenia tutaj
rahma muwisz ze na angielskim forum jestes. to fajnie bo latynosa od mnie sie obrywało i włocha czas na anglików i amerykanów. Będę miał sie z czego nabijać.P)
chyba raczej powyżywać prostaku jedan, poszedłeś tam szerzyć swój razisim , głupotę i chamstwo oraz pokazywaś swoją ( wyimaginowaną ) wyższość nad innymi ?
jestem ciekaw za kogo ty się masz aby tak traktować innych ludzi .....
**Misio go go ** przeczytaj to co napisałeś to będzisz wiedział kim jesteś. skoda z wami dyskusji)))
nie jestem rasistą tak jak ty , nie uważam się za lepszego od innych .... tak jak ty , nie chodzę na inne fora , bo to by innych obrażać dawać popis chamstwa , rasizmu i tym podobnych , spojrz czasem w lustro czlowieku ....., czytajac twoje wpisy jasno widac kim jestes , kompletnym zerem,ktore uwaza się za Bog wie kogo , a innym ludzi traktuja jak śmieci ....
no, w końcu zaczęło się coś dziać(nie wiem jeszcz o co chodzi, ale to kwestia czasu). Dzięki chłopaki, bo już zaczynało mi sie przysypiać :))
Cześć chłopaki.Coraz mniej wolności osobistej.Ale nie narzekam(za bardzo).fajna zadyma,ile mnie ominęło dobroci.przeczytałem ostatnie wpisy inf-a i Rahmy,że pisują na zielonej stronie(z której wieje straszną nudą i prawdziwie angielską flegmą).Przejrzałem większość wpisów obecnych i wcześniejszych ale ani jednego ich wpisu nie znalazłem.Chyba pisują pod zmienionymi nickami.Albo się chwalą.Bo ta krowa co dużo ryczy to wcale mleka nie daje.
O kurcze!!!! Co za świeto!!!! dzisiaj chlopaki sie klóca!!! :D:D:D:D:D

Nastawiam sie na ciekawa lekture ;)
ludzie!!!! ludzie!!!!
Teraz dopiero będę rasistą, współczesny Polak to leń intelektualny który pozwala z dzieciną łatwoącią odebrać sobie dziewczynę mistrzą osładzania.Koniec kropka)
no jak ma być awantura to prosze. Najwiekszego debila jakiego widziałem to był Polak. W miejscu publicznym pokazywał jaki z niego pan i władca nie ważąc na to że wokuł jest duzo osob. co za brak kultury. Normalne dno.)))))
odwal sie ode mnie :))))
To był modzieniaszek ale kompletny debil. P)))
Te,wykształcony i światowy.A błędy robisz po byku.Zupełnie jak pewna taka co udaje studentkę.Pisze się WOKÓŁ a nie wokuł.A o tym debilu Polaku bez braku kultury to piszesz o sobie?wiem,wiem-ty się do polskości nie przyznajesz,udajesz kogoś kim nie jesteś,nie byłeś i nie będziesz.
krótka lekcja gramatyki polskiej dla infa. widzę, że taki śmieszny błedzik popełniasz:
przykład: wyraz dziewczyna
narzędnik(kim?czym?) liczby pojedyńczej, rodzaj żeński..tą dziewczyną (Ą)
celownik(accusativus)(komu?/czemu?)liczby mnogiej, rodzaj niemęskoosobowy..tym dziewczynom (OM)
--idę(z kim?) z tą dziewczyną
--przyglądam się(komu?) tym dziewczynom
aha, rodzaj niemęskoosobowy to nie żart, po prostu w moim wspaniałym języku, w liczbie mnogiej są rodzaje:
męskoosobowy(mężczyźni)
niemęskoosobowy(zwierzęta, kobiety i cała reszta):)))
język polski nie jest językiem ojczystym inf o ile pamiętam no antyrahma na forum medyczne trollu i to już-tam sobie podyskutujemy ah zapomniałam że omijasz te fragmenty postów których nie jesteś w stanie kontrargumentować (czyli jakieś 99,9% przeciętnej wypowiedzi) ktore forum medyczne wybrałaś? ;)))))
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 318

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia