zakochana

Temat przeniesiony do archwium.
301-318 z 318
| następna
Jak to sie wszystko ma do tematu? Nakręcacie się nawzajem... Dajcie już spokój
antRa(h)ma no wybierz jakies forum medyczne to chetnie po łacinie z Toba podyskutuje. bo to jest jednak do nauki a nie do dyskusji.)))
Jak masz czym myśleć(w co wątpię)to się domyśl.Rahmo vel Inf.-ie i jeszcze jak ci tam wielonickowy dziwolągu,garkotłuku.Do moderatora.Już wielokrotnie było proszone żeby automatycznie usuwać wszystkie wpisy a raczej wulgaryzmy Rahmy vel Inf.-a bo jej dziki fanatyzm nienawiści nie pasuje do tego forum.
sluchaj nie wykręcaj się tylko podaj adres forum ktore wybrałaś i tam będziemy dyskutować o medycynie ale bynajmniej nie w języku potocznym.Dotarło? usiłujesz na siłę utrzymać tę kłotnię ale ci się nie uda.Zapraszam do rozmowy-tam zweryfikuję twoją wiedzę (i nie tylko ja) na temat wiedzy o słuzbie zdrowia i nie tylko -ZAPRASZAM NA MEDYCZNE FORUM adresy masz wyżej wybierz któreś -strach obleciał?i tylko nie zmieniaj tematu
powinno być :zweryfikuję wiedzę bez drugiej wiedzy ;)))
Beneficiis enim humana vita constat et concordia nec terrore sed mutuo amore in foedus auxiliumque commune constringitur.
wiedziałam,że nie masz czym myśleć.że nie zgadniesz gdzie jestem.Ale do tego potrzebna jest inteligencja InfoRahmo i przedewszystkim to coś pod czerepem.
Jeszcze raz proszę moderatora o automatyczne usuwanie wszystkich chamstw i pseudowywodów InfoRahmy bo tylko psują fioletową stronę siejąc niezdrowy ferment.
no to się zdradziłaś-zwero wiedzy na temat medycyny i podejrzewam że nie tylko..jesteś typowym netowym zadymiarzem bojącym się bardziej konkretnej konfrontacji. ;)) tchórz do sześcianu.Ale moja propozycja a propos innego forum jest caly czas aktualna-zdecydowałaś się w końcu bo nie mam czasy teraz latać i sprawdzać które ci podpadło-podaj link a jeżeli tego nie zrobisz ponownie udowodnisz że jesteś tylko trollem- ignorantem.Podejmujesz rękawicę?
Jeszcze raz proszę moderatora o automatyczne usuwanie wszystkich chamstw i pseudowywodów InfoRahmy bo tylko psują fioletową stronę siejąc niezdrowy ferment.
A moderator Cię nie posłucha bo to sa 2 różne osoby. Coś inteligencja Ci nie sprzyja. Skoda dyskusji))))
qvid pennis aqua turbat?....też mądre, prawda ?
Ambra.Co z tą nalewką dziadka.53,idziesz z nami?G-G,a ty?
W związku z licznymi monitami do moderatora o kasowanie wypowiedzi niektórych uczestników forum, zwracam sie z uprzejmą prośbą o niekasowanie całych tematów(tak, jak to sie już zdarzało w przeszłości) lub przynajmniej o wcześniejszą ich weryfikację, w celu stwierdzenia, czy nie zawierają one MOICH wypowiedzi. Nie pomylę sie chyba zbytnio mówiąc, że każdy MÓJ, nieodwracalnie wykasowany wpis, oznacza niepowetowaną stratę dla, nie bójmy się uzyć tego słowa, ludzkości :))
potwierdzam,że byłaby to nieodwracalna strata dla ludzkości.prawdziwa katastrofa.I co z tą nalewką?jestem sam jak mops,Pani Gwoździkowa zostawiła mnie samego,na całą dobę.
Nalewki nie mam ,ale mam piwko ' Hainekena ' ( moje ulubione :) ) moge sie z Toba gwozdziku podzielic . Misiu daj spokoj na Inf. nie warto marnowac klawiatury ....
Witajcie. Szkoda, ze juz nie ma nalewki, ale zaproponowane piwo też może być. Lubie tez Żywca.
Do antyrahmy czyli Mari nowicka. Wytykasz innym bledy, a sama je robisz. Pisze sie "przede wszystkim". Proponuje na tematy medyczne przejść na inne forum. Wasze klótnie juz mnie nudzą. Litości!!!
kto to jest Mari nowicka?To nowy nick InfoRahmy?Nigdy się tak nie nazywałam. Zlituję się i specjalnie tylko dla ciebie przestanę zadawać się z tym garkotłukiem,który ma obsesję na swój temat.Z mopem było by łatwiej się dogadać niż z tym czymś.Mam ważniejsze sprawy na głowie,wykłady,pisanie pracy,zakładanie rodziny.
antyRa(h)ma (gość), wiekszego tluka jak ty nie widzialam! Jak dlugo można ci powtarzać, ze to nie jest miejsce na twoje uwagi. Kilkuletnie dzieckio szybciej by zrozumialo.
Temat przeniesiony do archwium.
301-318 z 318
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia