Jestem załamana:-( Aiuto:-(

Temat przeniesiony do archwium.
361-380 z 380
| następna
Jejku normalnie niekonczacy sie wat. Neverending stooooryyy lalalalalalalala
to porownanie-nie mylenie pojec slonko..
Tak wulgarna była Rahma,która w każdym forumowiczu widział jedną i ta samą osobę,która rzekomo ją przesladuje i czycha na jej cnotę.Czyzby to ona,pod zmienionym nickiem znów obrazała?
L>S no właśnie ci co często chodzą to teatru czy pracują w organizacjach charytatywnych SA bardzo empatyczni i przy tym maja poczucie własnej wartości. I jakoś zaobserwowałem ze najmniej ranią i zdradzają. A jak takiego zaczepić to macie swoje tajemnicze sposoby o których my nic nie wiemy oczywiście .Pozdrawiam
Dolcissima, czy mozesz mipowiedziec jak blokuje sie wybrane numery przychodzące?
czy to funkcja telefonu czy usluga operatora?
pzdr:)
hey. to zalezy czasem od telefonu a czasem od sieci kom. Jaki tel masz??
martuś jak zwykle masz racje i jak to ładnie napisałaś
Czesc!
Sprobuj wejsc w ustawienia polączeń i poszukaj blokady(odrzucenia) polaczen przychodzacych, wtedy jak masz taka funkcje to sobie mozesz zrobic liste numerow ktore nie beda mogly sie dodzwonic do Ciebie,bo bedzie im mowilo "ze abonent jest nie dostepny czy cos takiego":-)
nie kazdy telefon ma to w ustawieniach ,ja szukalam tej opcji w nokii ale mysle ze jej nie ma.wiem ze w sony ericsson to jest bo sama blokowalam swego czasu kilka osob:ddbardzo poyteczna funkcja:D:d
a ja nie moge znalezc tej "blokady":(:(:(:(:(
a LG?
szukac w ustawieniach telefonu mowicie??
Potwierdzam ze w Sony Ericssonie jest taka funkcja, a w LG mysle ze tez jest poszukaj dokladnie w ustawieniach polaczen!
Pozdrawiam a.
no to temat nam zszedl na telefony..buaha..
Czesc!
Lg jest na pewno bo mialam 3 modele tej firmy i byly takie ustawienia...
A jaki masz model dokladnie?
bo to sprawa mojej kolezanki...molestowanej telefonicznie przez wariata...kurcze, mowila mi, to jakis U8180 albo cos w tym rodzaju....najwyzej zabiore jej ten telefon i sie nim pobawie, bo ona malo rozgarnieta w te klocki jest
...w kazdym razie ustawienia telefonu, tak?
dziekuje wam za informacje:)
a ok, ustawienia połączeń mówi arturo...grazie:)
no i czas zakonczyc wątek mentalności włoskiej
http://sport.wp.pl/kat,2193,wid,8716254,wiadomosc.html?rfbawp=117[tel].984&ticaid=13297
Dolcissima! Przykro mi to pisac, ale niestety za bardzo idealizujesz swojego Andree.Pisalas, ze jest powznym facetem, ale to co piszesz i usprwawiedliwiasz jego zachwanie, niestety nie swiadczy o jego dojrzalosci .:( Cierpisz bardzo i nie potrzebnie jeszcze sie nakrecsz.Wiem, ze jestem brutalna, ale pisze Ci na podstawie wlasnych doswiadczen.Tez rwalam sobie wlosy z glowy i tlumaczylam zachowanie mojego Wlocha. Musze napisac Ci co ja o tym mysle.To koniec. Facet wycofal sie i najprawdopodobnie wchodzi w to inna dziewczyna, przykro mi, naprawde, aleczym predzej sie wezmiesz w grarsc tym lepiej dla Cebie. Napewno jeszcze spotkasz wartosciowego faceta i nie uronisz z jego powodu ani jednej lzy.Jestes jeszcze bardzo mloda i zycie przed Toba. Warto czasami poczekac, by spotkac naprawde fantastyczego faceta. Mi tez kiedys wydawalo sie, ze swiat runal mi w ciagu minuty, a teraz szczesliwie wychodze zamaz za wspanialeg czlowieka.Uwierz w siebie i nie opieraj wlasnej wartosci i sensu zycia na facecie, a zobaczysz, ze los Ci dopomoze.
trishya! Jakos na innych postach atakujesz inne osoby, ktore maja odmienne poglady od Twoich i zarzucasz im ze forsuja swoje zdanie.Jak widac tutaj na sile probujesz przeforsowac swoje zdanie. :)
Gli uomini sono come i forni a microonde: all'inizio pensi che ti cambino la vita, poi li usi solo per scaldare....
Temat przeniesiony do archwium.
361-380 z 380
| następna