BŁAGAM JEDEN SMS!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna
Dobranoc :):)
kazdy moze wpisac ze zarejestrowal sie tu w 2005 roku jakos widocznie dluuuugo cie tu nie bylo co???
wydaje mi sie, ze to ty chodzisz do liceum, a nie ja!!!
wiesz ja liceum skonczylam pare dobrych lat temu...tak tak teraz mysl ile moge miec lat!
twoje glupie docinki swiadcza o tym, ze jestes jeszcze nastolatka!
buonanotte!!!!!!!!!!!!!!!!
No to ja na Twoim miejscu bym sie do tego nie przyznawała ;) W tym momencie sama siebie (zupelnie nieswiadomie) pojechałas ;)
I co w zwiazku z tym, ze jestem nastolatką? ;> (Juz niestety ostatnie nascie :()
Mala izka:) a swoja drogą czt tak inteligenta i z klasa kobieta jak dee by sie dała zlapać na tak prymitywny tekst z płacem. nie sadze)))
cześć wam.po pierwsze to naprawde nie ma sie o co sprzeczać, bo każdy ma inne zdanie na ten temat ,ale to dobrze bo jak by wszyscy myśleli jednakowo świat był by nudny.Po za tym odnośnie uczuć ,to nie wierze ,że wszyscy włosi są beznadziejni ,że nie maja uczuc a wszystko to jeden wielki bajer!..no sory ale jak ktos przylatuję do ciebie na 3 dni 3000 km po to,żeby pobyć z Toba pare godzin to nie sądze zeby to był "bajer",po co miałby to robić?,a gdyby chodziło o sex to sory,ale myślę ze za tą forse ,która wyda na podróż kupił by sobie "panienkę" na jedną noc jaką by chciał!OTO MOJE ZDANIE, a po za tym ja wiem na 100% że on ma świra na moim punkcie,może dla tego ze ja nie latam za nim jak głupia..pozdrawiam
PO ZA TYM ,CIEKAWE CZY TYM CO TAK PISZA O WŁOCHACH SPRAWIAŁO BY PRZYJEMNOŚĆ JAK ONI SZCZERZE KOCHALI BY Z WZAJEMNOŚCIĄ A KTOŚ ZARAZ BY MÓWIŁ NO WIESZ A WŁOCH TAKI A SR....(no bo przecież nikt na forum nie opowiada wszystkich swoich sekretów,no więc trudno ocenić sytuację,więc lepiej od razu sprowadzić taką dziewczynę "do parteru,żeby odebrać jej resztki wiary"tak? dla mnie to bezsens!)
w pelni cie popieram!!!!!!!!!!!!!:)
DZIĘKI MAŁA IZKA ,NORMALNIE "GRZEJĄ" MNIE CYTATY CO PO NIEKTÓRYCH! mój Boże na oczy nie widzieć ,na uszy nie słyszeć a wszystko wiedzięć ,no no jakbym miała taki talent zbiła bym nie zła kase jako wróżka
TYLKO POZAZDROŚCIĆ POSIADANIA ZDOLNOŚCI NADPRZYRODZONYCH!POZDRAWIAM
stokrotka 55 "na oczy nie widzieć ,na uszy nie słyszeć a wszystko wiedzieć"
musze to sobie zapisac!!!!
tez mmnie to denerwuje!!!
nikt nie zna sytacji a oceniac potrafi!!!
bardzo dziwne...tez bym chciala byc una maga.ihihihi
Ale wy chyba nie rozumiecie dziewczęta o co mi chodzilo ;]
Primo: NIE NAPISAŁAM, ze WASI włosi są zboczeni, ze wszyscy są tacy sami, ze nie potrafia kochać, itp. NIE NAPISALAM TEGO (dotarło?!) To BYŁ ŻART (takie coś nie na serio ;) ) A wy odrazu sie rzuciacie jakby to byl przynajmniej przytk do was i wasztch połówek. Czytajac to, co piszecie, odnosze wrazenia jakbyscie w ogole nie czytały ze zrozumieniem, tego co pisze. Włosi maja bajer i to musicie przyznac, ale nie mówie, ze wsztscy sa tacy sami, bo wiem, ze sa tacy ktorzy szczerze kochaja i jest ich bardzo wielu (DOTARŁO??). Niesamowiecie irytuja mnie takie własnie wypowiedzi, jak widac powyzej, bo odnosze wrazenia jakby je pisały panny z poziomem iq gabki morskiej ;] A mniemam, ze jestescie inteligentne i madre, tylko nie wiem po co piszecie takie glupoty. Jesli chcecie cos napisac w odniesieniu do czegokolwiek, to najpierw trzeba przeczytac ze zrozumieniem, to co ktos inny napisał!!
Przepraszam, za moje słowa, nie chciałam was obrazic w zadnym wypadku, ale rece mi opadaja, kiedy czytam takie teksciki. Zastanówicie sie nastepnym razem chwilke nad tym co piszecie, bo to nieraz moze podzialac na wasza niekorzysc.
Nie pszejmójcie się i nie martfcie. Idzie wiosna i chormony zaczynają buzować. Nie ma sęsu stym walczyć. Jeszcze kilkanascie tygodni i pszejdzie.
a mnie irytuje jak co chwile piszesz dotarło?,dotarło?...co ty mzs na codzień ze świrami do czynienia ?,czy pracujesz może w przychodni o nazwie"psyche"?bo tak właśnie sie zachowujesz.pozdrawiam
ej, stokrota, naprawde powinnas troche wyluzowac!!!:) ja zgadzam sie z czarna Alma;) nikt nie powiedzial zlego slowa o Waszych polowkach!!! Jesli ktos mi powie, ze wszyscy polacy to zlodzieje to pewnie jakos bym tam zareagowala, ale z drugiej strony mam swiadomosc, ze JA taka nie jestem i to mi wystarczy. Ty i mala izka tez na pewno macie swiadomosc jacy naprawde sa Wasi chlopacy. Dlatego nie rozumiem dlaczego tak sie burzycie na wszelkie uwagi, ktore nie sa zgodne z Waszymi przekonaniami. Mam nadzieje, ze wasze imie jako Polek jest bronione rownie gorliwe jak Wlochow na tym forum;)
PS: zdanie "nie nalezy" uogolniac pojawia sie prawie w kazdym watku. OK! wiemy to!!!
pisze co chwilke "dotarło" bo chyba nie dociera sens moich wczesniejszych wypowiedzi. Wiesz, akcentuje w ten sposob pewne rzeczy, bo jesli ich nie zaznacze nie skumacie o co chodzi ;] Nieraz tak trzeba ;]

Ale, jak powiadają, milczenie jest złotem, wiec wole tym razem postapic wg tej zasady... Nie mam ochoty sie denerwowac nierozumnymi pannami ;)
Amen ;]
oczywiscie to powyzej było skierowane do stokrotek i malych iz ;>
przepraszam, za moje slowa, ale juz nie mam sily tlumaczyc w kolko jednego i tego samego. Interpretujcie sobie to, co jest wyzej jak chcecie ;] Poddaje się ;]
AlmaNegra nie powinnaś sie tak przejmować. Ja dobrze kumam o czym piszesz))
WIECIE CO zawieśmy broń to bez sensu ok????
inf. ja nie pisałam tego do Ciebie :) Bo, to ze rozumiesz o co mi chodzilo to wiem :) Pisałam to do 2 konkretnych osob :)

P.S A rozejm to jest madry pomysl :] Jestem za.
stokrotka55 ja chetnie z Toba zawiesze spór)))
KAZDY MA JAKIES SWOJE RACJE! JA TYLKO BRONIĘ SWOJEJ POŁOWY JAK LWICA,PROSZĘ ZROZUMCIE MNIE TEZ TROSZKĘ ! POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH! DLA CIEBIE TEZ ALMA NEGRA!
INF..JAK MOGŁABYM WCHODZIĆ Z tOBA W JAKIŚ SPÓR PRZECIEŻ TŁUMACZYŁAŚ DLA MNI !!HE,HE,HE BUZKA
hej AlmaNegra ,wiem,wiem że pisałaś do mnie i do małej izki! ale rozeim jest rozeimem ,więc nie kłucmy sie juz o głupoty ..100% racji przyznam ci jak makaron kopnie mnie w d....he,he,he
no, nareszcie dziewczyny...;D i żyli długo i szczęśliwie :P
no Święte słowa,musimy wyluzować!
ALLORA BACI PER TUTTI!!!!
Aż tak milutko się zrobiło na "fiolecie" ;D
Mówi do was osoba duchowna. Pogódźmy się wszak zbliża sie rok 2012.
otóż to i dlatego hormony szaleją..bo lepiej zrobić coś i potem żałować,niz żałować że nie zrobiło się nic
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia