DRUGI STOLIK- CZESC 13

Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna
Jola, Marzenka - witajcie...U nas też utrzymuje sie upał. Jola Ty nie rób sobie wyrzutówże jesteś nie zaradna. Wielu ludzi nie stać na wyjazdy z całła rodzinką na urlop. Pomyśl o Tym, że przynajmniej masz wakacje długie, które możesz spędzić tak jak lubisz, bez pośpiechu i rannego wstawani. I wyjmij te książki do italiano z szufladki. Czas najwyższy je odkurzyć. Marzenko - gratulacje! Wiedziałam, że się uda. Buziaki. Meg.
Gratulacje Marzenko,stała praca teraz,to nie byle co.trzymać tak dalej.Dziś robiłam małą imprezke imieninową,udała sie i nawet nie padalo.pozdrawiam serdecznie
No to Wszystkiegio Najlepszego Alisko z okazji imienin. Duuuużo zdrówka, pomyślności, spełnienia marzeń i czego tylko chcesz. Bużiaki. Meg.
ALISKA przylaczam sie do zyczen z okazji imienin.ja dzisiaj odpoczywalam , zajmowalam sie oliwka, byla takze moja ciocia, wiec czas spedzony z rodzina.bardzo milutko. pozdrawiam.
Wielkie wielkie dzieki,u mnie czas leci szybko,aby patrzeć a znów sie bede pakować
witajcie. nareszcie dzieciaki maja od dzisiaj wakacje. dzisiaj zauwazylam jak strasznie zminila sie mlodziez, dziewczyny odziane bardzo skapo, ubior wyzywajacy, po spozyciu alkoholu , chlopcy rowniez. okropnosc w autobusach. jeden wielki smrod alkoholu.spanie na siedzeniach. tragedia. kiedys za moich czasow bylo inaczej a teraz szkoda gadac... tragedia dla rodzicow. u nas dzisiaj chlodno po wczorajszych ulewach. pozdrawiam.
Uffff!!! I ja musiałam zrobić sobie przerwe. Byłam taka wykończona pogodą! Poza tym mam mały remoncik w domku i rewolucja z tym związana jest konieczna. Na wakacje sie jeszcze nie wybieram. Troszkę sobie potem odpocznę. Najpierw obowiązki. Jeszcze trochę i będzie ok! Z tyą młodzieżą Marzenko to racja, ale nie wszyscy są zepsuci. Można spotkać czasem całkiem przyzwoitą młodzież. Pozdrawiam Was serdecznie. Pa! Meg.
Wreszcie znalazłam chilkę,żeby się przysiąść,taki zaganiany mialam ten miesiąc.Wczoraj odwiozłam córkę na lotnisko do Warszawy,poleciała do Szkocji na 2 tyg.Już dziś brakuje mi jej szczebiotania.Synek teraz pojechał na trening i siedzę sama w domu.Pocieszam sie faktem ,że juz nie długo ,byle do 13.
Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie