Jak to robią włoskie tygryski, czyli odławianie na

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 141
Bardzo dziękuję :-)...pozdrawiam
danone 45 nie ma za co) Pozdrawiam
marcia1990 już Ci wysłałam) Pozdrawiam
Hej, czy mogę prosić o bis bo nie doszło! Wielkie dzięki!
na [email] albo [email]

Pozdrawiam!
igago wysłane na o2. Pozdrawiam)
nie no, to i mnie ciekawosc "zzera" poprosze na [email] troszke mi sie nudzi i poczytalabym sobie :-)
ale walnelam, zrzera..
nie, juz sama nie wiem jak to sie pisze:-O ale mail i tak poprosze :-)
malwa123 wysłane . Pozdrawiam)
:-( jeszcze nie doszlo, ale poczekam.
orchona, no i nic nie doszlo. dam inny adres: [email]
malwa przeslalam Ci to wlasnie...
hej,wydaje mi sie,że widziałam o tym program telewizyjny..czy mogłabym też sie temu przyjrzeć? [email] z góry dzieki:)
A moja skrzynka pocztowa cos nie chce zebym sobie poczytala :-/
No ale ja jeszcze poczekam, moze dojdzie. Jak cos to mam jeszcze w zanadrzu 3 adresy ;-)
dojdzie dojdzie tego jest mnostwoooo wiec czasami maile z ciezkimi zalcznikami dochodza pozniej.
poczekaj jeszcze a potem daj znac.
Widzę, że to hiszpańskim forum też ten materiał cieszył sie powodzeniem, ale nieco mniejszym. http://www.hiszpanski.ang.pl/Jak_to_robia_latynoskie_tygryski_czyli_odlawianie_9500.html
Ja również poproszę : [email]
doszło!!! Dziękuje ślicznie!
Bardzo sobie fajnie kupiliscie wirusy,mozliwe ze np.trojana.Juz tak było,ze ktos kiedyś tu proponował takie przesyłanie jakiejs ksiażki.I kazdy kto podał swojego maila dostał na niego piękną infekcję.Nie zdziwie sie jak wasze adresy zostały tez juz sprzedane jakiemus bankowi adresów,który bedzie wam przesyłał zainfekowane linki.
na forach najczesciej podaje sie adresy ktorych zadko sie uzywa:) zreszta nie ma w tym zadnego wirusa.
Fragolkaa nie wiem, czemu masz tak bardzo radykalne poglądy, ale uwierz mi że bez pomocy Włochów nie łatwo jest zdobyć tylu materiałów)
fragolka nie wiem...moze masz jakis uraz i zawiodlas sie na facecie,nie jeden raz,ale nie generalizuj prosze.Z ciekawosci ile masz lat?jesli moge wiedziec...
W takim razie ja rowniez poprosze [email]
Dziękuję :)
nicole26121989 , studentessa22 wysłane. Proszę bardzo. Pozdrawiam)
Kiciunia nie ma za co)
ja sie tak własnie urzadziłam,podałam kiedys adres,przysłano mi Zawadzka i trach.Musiałam zmieniac system bo wirus,którego dostałam gratis zrobił takie spustoszenie,ze nie dało sie tego reanimowac.też na początku mi sie pięknie otwierało,nawet korzystałam z ksiazki a wirus powolutku infekował wszystko.Dlatego wiecej sie nie skuszę na zadne wysyłki.
diavolino wiedza i czujność jest najlepszą bronią przeciw wszelkiego rodzaju oszustwom . Pozdrawiam
to ja tez bardzo poprsze ;]
pozdrawiam
[email]
wysłane. Pozdrawiam)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 141

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka