Jak to robią włoskie tygryski, czyli odławianie na

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 141
wy dalej z tym inf?
czemu mialby zmieniac nicki??? i wogole to gdzie zniknal??
on nie zniknał,jest cały czas tylko zmienia nicki jak rekawiczki.chociaz jak przestał pisac pod inf.bajał,ze jedzie ratowac jakieś dziewczyny.
ah tak???? ehhehehehe ten inf jest niezly.. a niby orchona to ON?
diavolino, orchona wyskakuje jak goły zając z pokrzyw ?
diavolino trafne spostrzezenie!!:D
Diavolo!Dawno mnie tutaj nie było, ale temat tutaj podjEty jakoś dziwnie był mi znajomy i od razu przypomniało mi się skąd. Tak jakoś dziwnie też skojarzyło mi się z inf.
Diavolo!Dawno mnie tutaj nie było, ale temat tutaj podjEty jakoś dziwnie był mi znajomy i od razu przypomniało mi się skąd. Tak jakoś dziwnie też skojarzyło mi się z inf.
diavolino trafne spostrzezenie!!:D
p.s. Zastanawiające jest dlaczego "szczęśliwe mężatki" tak pragną posiadać te materiały :):):)
Kociunia czuję się przez ciebie prześladowany na tym forum)))
zachowaja je dla swych corek;)
margomarge nie wierzę w to, żeby któraś przyznała się do błędu na forum publicznym)
[wpis usunięty]
kasiula:-) wysłałem już ci to. Pozdrawiam
lenaaaa może i tak i może i nie. Pozdrawiam
inf.ty to jestes niesamowity.ubawilam sie do lez.powinnam nad tym plakac,ale coz.wiesz gdzie moge uciekac przed ty zjawiskiem(nie wiem nawet jak to nazwac)powinnam kupic chyba bilet na ksiezyc.
Ja też bardzo proszę o te sławetne materiały :))
Mój adres:
[email]
bezaa wysłane.Pozdrawiam
fufi nie wszyscy Włosi są źli ale większość tworzy im taką a nie inną opinię. Pozdrawiam
Dzięki, inf!
inf! a mi wyslesz? [email]
L>S wysłane.
P.S Szkoda że macie skrzynki na Onecie to nie mogę podesłać wszystkich materiałów
Nie wiem o jakie materialy chodzi,ale jak wszyscy je chca, to ja tez:)

[email]
chiaraa wysłane i te po Polsku i te po Włosku .Pozdrawiam
apropao opinii inf.dzisiaj u mojego meza w pracy byl wypadek.marokin spadl z pieciu metrow i uderzyl glowa w ziemie.w momecie jak go reanimowali bylo mase gapiow przewaznie wlosi bo w tej firmie jest moze 5%obcokrajowcow.wiesz co na to odpowiedzieli?bardzo dobrze jednego h...ja mniej.i jak tu miec dobra opinie.ten zaklad jest trzeci do wielkosci we wloszech.wiec?
Powiedzieli to, co wiekszosc Wlochow mysli, tylko nie mowi na glos.
ja też jestem ciekawa jak to w teorii robią włoskie tygryski ;)

[email]
o przeslijcie ten poradnik zapowiada sie ciekawie z gory dzieki: [email]
To ja też proszę o pełną wersję w jęz. pol i włoskim tego bestselleru! Muszę to przestudiować dogłębnie przed moim wyjazdem do Rzymu, żeby nie paść ofiarą psychologicznej maniplulacji jakiegoś pozbawionego skrupułów playboya...he he
Podaję adres: [email]
czarnamagia13 MKGD gabriella wysłane .Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 141

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka