Jak to robią włoskie tygryski, czyli odławianie na

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 141
A inf. siedzi i sie zachodzi ze smiechu. Pozdrawiamy serdecznie pana inf. :))
ja taż proszę!!! z góry dzięki [email]
Ja też poprosze o te materiały. [email]
MARTA T. Aleksandra2412 wysłane. Pozdrawiam)
ja tez poprosze [email] pozdrawiam
natalia65 wysłałam.Pozdrawiam
[wpis usunięty]
Osoby zainteresowane większą ilością materiałów mogą pisać pod adres : [email]
"ochrona" bardzo ci dziekuję , saluti:)))))
"orchona" dziekuje tobie bardzo:)))) saluti:))))
elle_2000 nie ma za co dziękować. Wystarczy że będziesz unikać MPUA (Master Pick Up Artist). Są to często psychopaci kalkulatywni. Pozornie wydają się ludźmi obdarzonymi dużym urokiem osobistym , budzącymi zaufanie, myślącymi i działających racjonalnie. W rzeczywistości jednak osoby te są patologicznie egocentryczne, bezuczuciowe i oziębłe emocjonalnie, niezdolne do odczuwania wyrzutów sumienia. Wartościują innych z punktu widzenia własnych korzyści. Drugi człowiek liczy się dla nich tylko wtedy, jeżeli można go zmusić do wykonywania określonych czynności. Taka jest podstawowa płaszczyzna kontaktów społecznych psychopatów.)
no to mam też tu : [email] :-)

i dzieki :-)
hej , czy Ty jesteś na psychologiii?????
ale pech do mnie nie doszło
hipo7 wysłałam dodatkowe materiały, na adres interim. Pozdrawiam
MARTA T.jeszcze raz wysłałam .Pozdrawiam
nie no dalej nic nie mam. moja poczta jest pusta
MARTA T. wysłałam ponownie. Tym razem podzielone na mniejsze części .Pozdrawiam
Piotr dlaczego usunąłeś wpis tujagi?
czesc, czy ja tez moglabym prosic na [email]
dziekuje
orchona... wspolczuje, caly dzien przed kompem wysylajac maile...
JA TEZ PROSZE [email]
L>S nie cały dzień. Może choć jedna dziewczyna, dzięki temu dojdzie do wniosku, że te perfidne manipulacje mają dwa cele- pod wpływem romantycznych przeżyć uaktywnić w kobiecie „ wyzwalacz emocji” (ciało migdałowe) odpowiadający w mózgu za wyzwolenie emocji, przez co zostają zapisane w pamięci długotrwałej. Drugi cel ma wyłączyć płaty mózgu odpowiedzialne za myślenie u kobiety ( boczna podstawa płata czołowego oraz płat skroniowy) . Mężczyźni stosujący tą manipulacje nie myślą o konsekwencjach , mają tylko kosmate myśli i myślą o seksie co parę godzin ale zawsze z inną partnerką. Kobieta natomiast staje się lękliwa i ma problemy z stłumieniem emocji)
dziękuję i pozdrawiam :-)
asia h lepiej się nie pytać, bo Twój też zaraz usunie ;)
orchona, no przeciez jakos musimy sie rozmnazac;) gdyby sie nam mozgi nie wylaczaly to juz dawno cala ludzkosc by wyginela;)
Bosheee smiac mi się chce jak czytam takie wypowiedzi!!!A poza tym meżczyzni troszke czesciej mysla o seksie niz co pare godzin!
chodzilo mi oczywiscie o wypowiedzi orchony:-)
ANULK_A jednak coś w tym jest. Już w epoce kamienia łupanego mężczyźni mieli jedno w głowie: polowanie. Kobiety zaś zbierały żywność ,przygotowywały posiłki i opiekowały się dziećmi. Dlatego my potrafimy wykonać kilka rzeczy naraz. Mózg faceta produkuje więcej testosteronu.)
inf.nie myla ci sie juz wszystkie nicki i nie nudzi ci się juz to?na ilu kompach ty musisz pracowac(w kawiarence czy jako stróż w jakiejś firmie)zeby tak szybko zmieniać nicki.na 1 kompie to niemozliwe.I wiesz po czym cie mozna poznac?bo pod każdym nickiem piszesz w tym samym stylu,statystycznie.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 141

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka