Konkurs na najlepszego forumowicza:)

Temat przeniesiony do archwium.
61-82 z 82
| następna
Gwoździk pewnie zardzewiał a Mis Polarny wyliniał.Takich dziadków juz nie ma.A przedewszystkim nie ma już nalewki która sie pije gdy czyta wypociny misiakopodobne.
a zauważyłas,ze fiolet schodzi nam na psy od czasu gdy jest obowiązek logowania sie?zrobił się nudny jak flaki z olejem,jeszcze nudniejszy niż forum angielskie
Tak, logowanie sprawilo, ze mniej sie klocimy. Forum angielskie musi byc flegmatyczne. Wloskie natomiast powinno cechowac sie wysokim temperamentem. Ale zazwyczaj po spokojnych, pogodnych dniach przychodza burze wiec wystarczy tylko cierpliwie czekac. Szkoda, ze nie mam netu w domu i nie moge sledzic fioleciku na codzien, jak kiedys, bo umykaja mi niektore tematy z pozoru niewinne, ale jakby sie je podprawilo i dosmaczylo, to moglyby nawet obudzic niektorych moze nawet tych zardzewialych. :D:D
Kasia z Milano, jestes z Grudziadza? :) Ja jestem z Brodnicy :) MIeszkam jakies 20 km od Milano od jakis 3 miesiecy :) "usiadz sie" to tez takie grudziadzkie ;) nieprawdaz?! Pozdrowionka
53, a pamietasz, z jakim zamilowaniem i entuzjazmem mieszalas na forum w poczatkach Twojej fioletowej dzialalnosc? :-D

PS. Dziekuje calemu pieklu oraz tym, ktorzy mnie docenili! Staram sie jak moge, choc ostatnio troche zjedzowialam chyba... ;-)
Do Ivonek 27-jestes z Brodnicy :-)-bylam tam i w Parteczynach,moja przyjaciolka ma tam domek w osrodku.....a w Brodnicy to bylam z innych powodow :-)
"Chyba?" "Ostatnio?" "Troche?" :P :P

Hehe :D
Trevi, ja juz Cie ostrzegalam, ze jak Ci hukne... ;-P
Dee.A nie wiesz co z naszym w/w zbowidem?brakuje nam tej nalewki bo bez niej wyschniemy jak matuzalemy i nawet diabli nas nie zechca.
Niestety nie posiadam informacji w tym zakresie, a ze jestem prawie (!) abstynentka, to i bez nalewki mòj zywot jedzie dalej.;-) Moze wroci samowolnie?:-)
Oj pamietam, pamietam. Tak bardzo narozrabialam, ze musialam nicka zmienic. :D:D:D
ja pamiętam...i pamiętam, że straszne wojny ze sobą toczyłyśmy>-]
jakoś złagodniałaś moja droga:-)

co do nalewki, to zapraszam wszystkich na wirtualną degustację mojej malinóweczki -własna robota i przyznam, że coraz mnie zapasów....ahhhhh idę chyba sobie walnąć kielonka;-P
Jakie tam straszne. Przeciez krew sie nie polala.
Co do naleweczki- malinoweczki, to bardzo chetnie chcialabym sie zalapac. Powiedz kiedy i gdzie to wirtualne spotkanie z wirtualna degustacja, a natychmiast przybede (w domu jeszcze nie mam netu) i podepne sie do kabelka byle gdzie, byle jak, byle skutecznie.
Cinquantatre jakaś impreza mnie omija. Ja też chcę na imprezę
ja tez chcę malinóweczki.A ty inf.jestes za bardzo serio a dla takich nie ma zabawy,jeszcze nam zaczniej statystyki cytowac albo inne horrory.o imprezie mozesz tylko marzyc
Więc jak narazie prowadzi inf. oraz Ilecka:)
SweetKate84 Inf. chce przegrać ten konkurs)))
dlaczego inf.??? czyzbys nie chcial byc najlepszym forumowiczem??? :D
DLA MNIE WSZYSCY SĄ NA OCENĘ CELUJĄCĄ NA FORUM KTÓRZY CHCĄ TROCHE PODYSKUTOWAĆ LUB OD CZASU DO CZASU SŁUŻYĆ POMOCĄ LUB PODNIEŚĆ NA DUCHU. CZYTAM WYRYWKOWO TEMATY BO MAM MAŁE DZIECKO PRZY SOBIE ALE ...

GŁOSUJĘ NA info. - bo jest obrotny w tematach, chętny do podesłania "tematów pomocniczych " a że ma czasem " MOCNY WŁOSKI"... i tak chwała mu za to, że lubi dyskutować bo jest sporo facetów którzy są mrukami w szybkim czasie

pzdr serdecznie wszystki koleżanki z forum. wasze wypowiedzi w niejednym temacie są jakby moimi słowami a wasze włoskie doswiadczenia są mi bliskie
xxxvalentina zgadzam sie z Toba w 100% :)
najlepszy na forum jest jednojajowy szeryf...tyle, że na forum europejskim :)))
i nie wiadomo jaki ma nick
haha ale jaja jednojajowy szerfy dobre:)
Temat przeniesiony do archwium.
61-82 z 82
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa