Za co mezczyzna kocha kobietę i odwrotnie....?:)

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 391
tak,
zaiste piekne to slowa:)
*
hm...
znasz Ojca Rydzyka?
tak,
zaiste piekne to slowa:)
*
hm...
znasz Ojca Rydzyka?
tak,
zaiste piekne to slowa:)
*
hm...
znasz Ojca Rydzyka?
Osobiście nie, dlaczego pytasz o niego?
pomyslalam,
ze jest tu Twoja odpowiedz na tytuł wątku:))
**
Mezczyzna kocha kobietę,
za to ze jest kobietą,
i za to, że jest?:)
**
Ale przeciez...
nie kocha on kazdej kobiety?
***
Czy tez mezczyzni potrafią i chcą kochac
kilka kobiet jednoczesnie?;)
a tak sobie,
bo zauwazylam gdzies
artykuł o nim przez Ciebie zapodany:)
Czytalem tylko tytul i powiem krutko : Dopiero gdy odeszla ode mnie zona uswiadomilem sobie za co mezczyzna kocha kobiete i teraz wiem czego szukam.
Myślę, że może im się wydawać, że kochają więcej, niż jedną kobietę, mogą mylić miłość z bardzo czasami silnym uczuciem fascynacji. Tak myślę.
czego szukasz Darku?
Zony swojej wlasnej?
Darku,
za co mezczyzna kocha kobiete???
Czym jest milosc??
***
a czym fascynacja?
zrodelko, nawijasz makaron na uszy jak ksiadz w konfesjonale
:-)
wiem eugenio, tylko sie z toba drocze:-)
do wszystkiego mozna dojsc po przez rozmowe:-)tudziez zywa konwersacje
apropos ...zrodelko- nie tobie oceniac czys jest piekna czy nie:-)jednemu spodoba sie twoj wyglad, drugiemu wnetrze:-)
a ladnym wcale tak dobrze nie jest...
Fascynacja jest stanem bardzo przypominającym zakochanie: uczucie silne i gwałtowne, szybko przeradza się w miłość lub gaśnie, jak płomyk świecy.

Miłość jest uczuciem dużo głębszym i spokojniejszym. Nie powoduje, co prawda tak, jak zakochanie, czy fascynacja, uczucia braku tchu na widok kochanej osoby, ale jest, czymś potężnym, co pozwala pokonać rzeczy na pierwszy rzut oka niepokonane
Coś mi mówiło, że to było właśnie takie droczenie się trochę.:)
he,he Szymborska to osoba innej epoki,teraz ze szczesciem jets jak to Doda pisze w blogu...sciezki szczescia zostaly rozsypane..
Gilleno...
tu?
***
czy zajrzalas,
bo na Twoim poscie o Padwie wspomnialam?
***
Jesli sobie nie zyczysz,
nie bede wiecej zagladala do Ciebie:)
chcesz - i masz:)
Zuza,
nie jestem ładna...
Toz to zart;)
Zuza..
ale brzydkim /to wiem z autopsji/
tez bywa źle...
i wlasnie to jest strzal w 10,w przenosni i doslownie...sciezki szczescia sa porozsypywane....to naczynka krwionosne naszej planety...ale malo kto po nich chodzi,ludzie wola dzike szlaki,niz WYDEPTANE sciezki..nawet zeby mialy nazwe 'szczescie'.A wg.mnie to szczescie jest wylacznie w nas samych,nie trzeba go szukac dookola wystarczy zajrzec wglab siebie i tam tez znajdziecie Boga we wlasnym wnetrzu.Szczescie i Bog jedno imie maja.Kazdy z nas ma wlasnego Boga.Nudno tu was, piszecie o tym o czym ludzie od setek lat wiedza.Nie odzywalam sie do tej pory..sorry za te wtracenie sie..
dobranoc.
Drogie Panie, jeżeli mam mieć możność opłacania internetu, muszę pracować a jeżeli chcę pracować(wcale nie chcę, prawdę powiedziawszy), to muszę choć trochę się wyspać.

Już się nie będę wam więcej tłumaczył, pa.:)
>>>.Kazdy z nas ma wlasnego Boga
Zrodelko zawsze ci pozostaje na karnawal w Venecji wybrac najpiekniejsza maske wowczas bedziesz najpiekniejsza osoba.Poza tym piekno jest we wnetrzu kazdego z nas,pieknie piszesz...ale cholernie usypiajaca...chociaz jest to wlasciwie o tej porze..usypiac przynudzaczy co zagladja na forum.!/dobry pomysl/..od tego wierszowanego pisma oczy sie same zamkna.Czyzbys wpolpracowala z Poradnia Bezsennosci?
Kazdy znas ma wlsnego boga bo Bog nas stworzyl na swoje podobienstwo,a kazdy znas jest inny,mam wiec prawo myslec ze we wnetrzu kazdego z nas jest inny Bog/EGO/
ale nudą powiało.....
Gilleno

podpowiem na dobranoc,
skoro Cie draznie i usypiam,
nie czytaj mnie:)
*
a swą narnowaną tu energię...
uzyj, by zainteresowac innych swoimi pogladami:)
*
i jeszcze jedno....
wspomnialas o Bogu...
a moze tak
nieco akceptacji i zrozumienia dla innych wykrzesasz z siebie?
w imie dosc przecie powszechnego Dekalogu]
***
ja nigdy nie pwoeidzialam,
ze jestem godna uwagi...
*
Moze wiec nie zauwazaj mnie, i nie dręcz sie,
hę:)?
o tej godzinie to normalne...ale skoro jestes..nuda ..to zaloz szlafroczek..
Widzieliscie nasza-klasa ?
ps.
Gilleno ....

wspominasz o GNOZIE,
interesujacy temat:)
*
doskonały pomysl na nowy wątek:)
***
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 391

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia