dziewczynki w Bolonii! Łączmy się ! ;)))

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 77
poprzednia |
Hej,

Dziewczynki mieszkajace w Bolonii jesli macie czas i ochotę to moze zoorganizowałabysmy jakies spotkanie:D? Co wy na to? :))
ja z mila checia sie spotkam, czekam na jakies konkretne propozycje gdzie i kiedy:-)
hmmm...slowo"dziewczynki"..brzmi dosc dwuznacznie,niesadzicie?
hmmm??

Dobra, dla scislosci, chodzi nam o NORMALNE kobiety, zamieszkujace Bolonie:P Nie dziewczynki-dziewczynki

ah gajo, gajo ;)
hej,ja bardzo chetnie;)moze od razu zaproponje jakis termin bo inaczej to nigdy sie nie uda nic zroganizowac;)np jutro albo w sobote o 21?
jestem za jutrzeszym dniem tj.: 26.09 czyli piatek, jestem przy okazji w Bologni na zakupach wiec co za problem na jakies piwko wyskoczyc:-) ...kurcze widze malo chetnych dziewczyn, ale najwazniejsze zeby byly te ktore naprawde chca sie spotkac:-)
To i ja i jaaaaaa chce isc :D
szkoda ze mieszkam w milanisku...:((((
To wsiadaj do auta, samolot na skuter czy rower i przyjezdzaj ;););)
dzieki dziewczyny!!!!!!!!!!naprawde milo z waszej strony, dlugo juz jestescie we wloszech??
ja chyba najkrocej bo dopiero rowny tydzien;)
ale ze mnie gapa wtargnelam na forum i sie nawet nie przedstawilam...milo mi Justyna jestem ;)
(sorry za pisownie, ale posiadam obecnie tylko wloska klawiature)
ja jestem rok i 8 miechow, to wiec gdzie i juz konkretnie o ktorej sie widzimy jutro?
hej:)to moze pod due torri o 21?
mozna jasniej bo nie wiem gdzie to jest i chcialabym wiedziec kto bedzie bo jak narazie slabo to widze:-(
chodzi mi o 2 wieze:)i bede ja,czyli agnieszka;)mam nadzieje ze nie sama;)
ok mi tez pasi ;]
wiec pod due torri o 21 ;] :))

idziemy na jakas impreze:PP? i jak tak to gdzie ?:P
due torri -> te dwie (ok, jedna jest mega krzywasnia, druga jest w miare prosta :D) mmeeggaaa krzywe wierze w centrum Bolonii :P Wiesz, gdzie jest np uniwerek? via zamboni? to idziesz prosto via zamboni i dochodzisz bo 2 torri:D

ja jestem tu cale 10 dni ;)) Szaleje :P
ok wiec ja tez sie "zapisuje":-) moze mam glupie pytanie ale chcialabym miej wiecej wiedziec jak wygladacie cos w stylu braz dlugie wlosy itp zebym wiedziala do kogo podejsc:D
oki ja mam blond wlosy do ramion i jak bedzie zimno bede miala czerwona kurteczke i pewnie czarna, duza torbe :) Ja polecam spotkac sie pod samiutkim wejscie do due torri tzn pod tym do tej mniejszej i krzywej :D
no to super,ja mam blond wlosy i bede w czarnej kurtce:)do zobaczenia;)
oki ale laseczki gdzie idziemy:D? Jakies propozycje? ;) Ja jeszcze nie znam na tyle dobrze Bolonii.

Cos tak czuje, ze bedzie fajnie ;)
hmm no ja tez srednio bo jestem od 10 dni,wiec najpierw mzoe jakies piwko albp cos a potem sie zobaczy,powoli sie rozkrecimy:Dtez czuje ze bedzie fajnie;)
ok, jestem za ;)
Kurde trzeba w koncu gdzies isc potańczyć, zaszaleć. Nie mozna wiecznie siedziec w domu w piatek wieczor ;)

P.S Aga gdzie mieszkasz:D?
PS. 2 ale sie cieszę, ze znalazłam jakąs rodaczkę :))
to widze ze same blondynki beda;-) zartuje ja chyba jedyna brunetka ale luz wazne zeby towarzystwo dopisalo wiec widzimy sie dzis o 21 przy wejsciu do wiez?
:D ja mieszkam na via belmeloro,zaraz przy wydzaile chemii i biologii.a ty?no ja tez sie ciesze ze bedzie z kim popic;)wiec o 21 tak jak mowilysmy,przy wejsciu do wiez:D
ja mam na via belmeloro zajecia :D Studiuje prawo ( w ogole zabawne jest to, ze 50 % nie rozumiem ;) )

Tak o 21 przy wejsciu do wierz ;) Ej, jestesmy tylko w 3 ;)??
oo no widzisz jaki ten swiat maly;)ja zajec jeszzce nie zaczelam ale moze byc podobnie ze mna wiec sie nie przejmuj;)tylko my 3 bedziemy,jest jeszcze justyna ktora poznalam tu na forum tez ale ona dzis wieczorem musi byc w domu.
ok 2 blondynki i brunetka :D:P

No to bedzie fajnie :D

P.S cholera dzisiaj cos zimno jest :/
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 77
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa