dziewczynki w Bolonii! Łączmy się ! ;)))

Temat przeniesiony do archwium.
61-77 z 77
| następna
wieczor a nie wiczor :D ach to zmeczenie:D:D
doleciałam w końcu do Bolonii po długiej nieobecności... może jakieś nowe spotkanie?
hai dziewczyny!organizujecie jakis wyskok ?
hmm widze, ze trzeba cos konkretnego zaproponowac ;) Bo inaczej sie nie zorganizujemy ;)
wiec spotykamy sie w ten piatek (17.10) pod due torri o 21 ;) Wszystkie chetne zapraszamy ;) Im wiecej tym lepiej, tylko przychodzic, przychodzic a nie najpierw wszystkie chetne a na koniec jestesmy tylko ja i Aga :D:D
ja sobie wypraszam ostatnio bylam:P z mila checia podjechalabym do Bologni ale jak zwykle ta godzina ja do 24 pracuje wiec kapa, a jak sie czuje Aga? pozdrawiam was
zna ktos moze jakis tani hotel w bolonii?wyjezdzam na 4 dni i poszukuje czegos taniego zwykly pokoj z lazienka.byla bym wzieczna za pomoc:)
woisz w google Top Park Hotel
wpisz*
ja tak wczesnie na pewno nie dam rady ale pozniej ide do centrum to jak bede na miejscu to zadzwonie;ja ide do buca alla campana in via XIIBENEDETTO to jest via ktora laczy san vitale z via zamboni;tam bede na pewno;ale jak bede wychodzic z domu to tyrkne do almanegra;to moze w koncu sie poznamy
W zwiazku z ;) :
- brzydka pogoda
- nikłym zainteresowaniem
- nieobecnoscia Agi

mnie rowniez tego wieczora nie bedzie ;) Bacini
Witam wszystkich! Coś ostatnio nudno w tej Bolonii wiec może reaktywujemy działanie pt "dziewczynki w Bolonii! Łączmy się" :D co wy na to?
z mila checia sie przylocze do apelu kolezanki. Dziewczyny gdzie sie podziewacie:>?
ale się nam chętnych uzbierało :D:D:D
niestety tak to zazwyczaj bywa. I tylko sie potwierdza ze polacy laczyc sie po za granicami polski nie umia:-( na cale szczescie sa wyjatki;-)
poprawka: Polski z duzej litery:P
no to może wybierzemy się gdzieś w duecie hehe( tylko bez złych skojarzeń)?
:D
Hej dziewczyny!!
Jestescie jeszcze w Bologni? Bo ja jestem tutaj od 6 miesiecy i nie moge znalesc tutaj zadnej polki. Byloby super cos zorganizowac!!!
Temat przeniesiony do archwium.
61-77 z 77
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa