do tych ktorzy mieszkaja we Wloszech

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 165
oj tam, normalne, majace troche szarych komorek, pozbawione kompleksow polki na pewno nie beda mowily do dziecka tylko po wlosku, te panie o ktorych wspominalyscie to zwykle proste baby, wyrwaly sie z jakiegos grajdola i musza nadrobic braki wszelakie i sie dowartosciowac w jakis sposob, eeee ja tam juz nawet nie zwracam na takie uwagi traktujac jako ciekawostke przyrodnicza,..szkoda mojego czasu, ja nie szukalam tu nigdy na sile polskich kolezanekk dlatego tez na zadnej sie nie zawiodlam :D
Racja!! tez nie cierpie polek co nie pilnuja wlasnych korzeni, tak jakby sie ich wstydzily..
Te badanie sa kompletnie niewiarygodne. Jaka kobieta przyzna sie, ze rozlozyla sie pieknie przed facetem na 2 randce?
*badania
jak sa np.anonimowe to dlaczego mialaby to ukrywac??
Szwedka. Bardzo wcześnie zaczynają "z seksu" zajęcia w szkole. I, jak twierdzi moja przyjaciółka, która się tam wychowała, właśnie dlatego traktują seks jak...mycie zębów. To znaczy równie naturalnie. To jedynie kwestia wychowania w innej kulturze.
a ty co siedzisz w chinach w jakiej fabryce pepegow? ;) zart
no co ty, paleczki rzezbie, hahhahaha :)
cos nie jestem, ani za "konserwacja" dziewidztwa, ani tez za dawaniem na lewo i prawo...
No bo taka jest natura ludzka;). Faceci dodaja sobie centymetrow tu i owdzie, a kobiety klamia na inne tematy.
..dziewiCtwa..od dziewiCy..:D
A ja,tak kulinarnie zeby nie zapominac o Polsce....na kolacje byly-pierogi z kapusta i grzybami(z lasu polskiego przeze mnie uzbieranymi!!)..... ;)))
zeby sie chcialo chciec? Mysle "perché venga voglia di volere".
pewny jestes?..mi chodzilo po glowie cos krotszego: x volesse volere
tu chodzi o "gre slow"...Gombrowicz..zartownis..!:D
Yamadawa a ty co myslisz?./.moze jest i Gulczas..xD/'Gulczas a jak myslisz?'xD
x volesse volere?
Obrzydliwe!
a co to, ksiazka? ja znam tylko cosmo i ferdydurke niestety;)
ok..to wymysl tak jak wymyslil Gombrowicz..zartobliwie i z biglem
tu chodzi o optymizm..zeby obudzic w sobie optymizm..zeby sie chcialo chciec
zeby obudzic w sobie optymizm mysle o mojm wyjezdzie do Polski za trzy dni:D
Ty Cwaniaku jeden,nie chwal sie tak!!!
"Koniec i bomba, kto czytal ten traba" cytat z Gombrowicza
Pojutrze juz!:D
agatkaf.lubisz skarbie Gombrowicza?..zapusc tu 'zurawia' p.f...jest tyle "rozterek tlumaczeniowych"..:D
tak? ja tez jade za 3 dni i juz tryskam optymizmem :D tym bardziej ten skok euro napawa mnie optymizmem i wizja tych wacikow ktore zakupie :D
thx euro, I can buy some meals at KFC for free:D
ja za 2 dni :) juz w poniedzialek :)
Tez moze z Mediolanu do Krakowa o 18.55?;)
nie :). z Boloni do Katowic o 8:05 :)
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 165

 »

Brak wkładu własnego