Konkubinat czy małżeństwo? Co się bardziej opłaca?

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 102
Dodam tylko, ze idealem jest jeden zwiazek i 2 domy / w malzenstwie i w konkubinacie /.
Gaio a kto do puttany nędzy wykasował nasze wpisy o tej feministce, dla której małżeństwo to prostytucja? Agatkif już dłuższy czas nie widzę, jest ktoś inny tutaj taki francowaty?
Konkubinat czy malzenstwo co sie bardziej oplaca? No to z doswiadczenia odpowiem, ze z tych dwoch najbardziej oplaca sie...byc singlem! ;)

Jak tak sobie powspominam to:
-nikt mnie nie kopal w lozku i nie sciagal ze mnie koldry
-kanapa byla tylko moja i pilot TV tez
-nikt nie wyjadal moich ulubionych jogurtow z lodowki
-nie musialam zasypiac w niedziele przy programie “domenica sportiva”

ech... piekne to byly czasy! ;)
tak, ale nie we Wloszech. Tu milosc ma inny wymiar.
Salve Gaio,
podoba mi sie Twoj tok rozumowania ale tu ( w itali) nie mozna go stosowac. No, chyba, ze mowimy o italianach z polnocy (powyzej Po) i tych rodowitych, nie migranti.
masz racje 100%
fajnie to zilustrowales. To tak jak miec stare adidasy, jak bedzie mokro to je wlosze, szkoda je wyrzucic ale zawsze sie szuka modny fason. I dalej, te stare buty to sprawdzone, wygodne i "rozchodzone"
przykro, ze admin nie popiera toku myslenia jednej z czolowych feministek brytyjskiej pisarki Sheili Jeffreys http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80281,6020911,Malzenstwo_jako_forma_prostytucji.html
a tak z ciekawości ,czemu uwazasz ze mezczyznie sie nie opłaca malzanstwo z włoszką??
to było do lin lina :)
Nie jestem lin_linem. Jestem linn_linn, ta linn_linn. Nie napisalam, ze z Wloszka. W ogole mezczyznom we Wloszech malzenstwo wychodzi coraz czesciej bokiem. Nawet doprowadza do ruiny finansowej. W niekotrych regionach budowane sa osrodki dla ojcow, ktorzy bez ich pomocy nie mieliby nawet gdzie spotykac sie z wlasnym dzieckiem.
mamma mia...yyy to aż tak tragicznie jest...uuu....nie no jak włosi mają tak przesrane to co dopiero polak z włoszką... ajj...
Nie jest tak źle. Dla mężczyzn obcokrajowców, którzy znaleźli się w takiej tragicznej sytuacji, organizowane są tzw.:ponti paterni - sieć specjalnych mostów, pod którymi mogą oni zamieszkać po rozwodzie.
buhahahahahahaha....
hehehehe.... a to dobre :) nic tylko chajtać sie z włoszką i być z nią dożywotnio :) i sam na siebie wyrok wydajesz heh...
..to co sie teraz dziwić ,ze tak sie garną do Polek..myslę, że wiedzą..że w Polsce rozwód sie dostaje dość szybko,a po rozwodzie dalej sie mieszka w tym samym mieszkaniu.. he he.I jednoczesnie wyjasnia sie tajemnica dlaczego Wloszki żle sie wyrażają o Polkach..bo wiedzą,że jakim Polka sprzatnie sprzed nosa pana Wlocha..to nie ona Wloszka bedzie mogla go wycyckać...Wloszki są jak psy ogrodnika co to same nie zjedzą i drugiemu nie dają...He he he eh..pozostaje im tylko mielenie jadaczką..nie jest wykluczone,że Wloszka juz na starcie dążąc do malzenstwa kalkuluje ile to jej sie uda wyciągnac alimentow na siebie i na dziecko/dzieci..Oj kalkuluje,jestem tego pewna.Sama znam jedna co to chciala wycyganic prawie 4 patole alimentow,obeszla sie smakiem, musiala sie zadowolic 9 paczkami,tak zdecydowal sąd.I z rozpaczyze juz stowy dziennie nie rozpierdoli po sklepach..poszla do pracy za poltora patyka.C'est la vie
no tak masz racje...:) gorzej mają te co biorą se polaczka gołodupca i o tym nie wiedzą bo wątpie że taki co dla zarobku przyjechał sie przyzna że nic w kraju nie ma jeszcze..heh a one licza że bedą miały ful kasy z niego.. a Tu co? sorpresa! segnore polacco non c'e niente...prócz tego co zarobi na bieżąco :)
Film "Ostatni Mochikanin" - przewodnik indianski Magua mowi do oficera brytyjskiego - BIALY MEZCZYZNA KARMI LENISTWO SWOICH KOBIET
Ha ha ha :)
I ozen sie i nie napij sie pozniej :):):)
Procedura malzenska- zapewnienie trwalosci szczesliwego na zawsze zwiazku po przez wzajemna okupacje wolnosci osobistej
Procedura rozwodowa- zapewnienie wolnosci po zwiazku i powrot do normalnosci
Twoj osobisty proklamowany dzien niepodleglosci :)
I zawsze w ten dzien pijesz z szczescia
brava ragazza
chrzancie sie polacy, jestescie zalosni.My polki wolimy wlochow bo oni funduja, a polak to chcialby sie nazrec na nasz koszt.Wloch zaprasza i wydaje te euro, placi nam za jedzenie w ristorante, a wy?! Myslicie ze mozna pogadac z pustym brzuchem? Co ty sobie myslisz jeden z drugim, ze jak tej twojej partnerce z geby z glodu smierdzi to cie ten zapach najbardziej podnieci, waszym skapstwem to sie wlosi zadziwiaja.Smieja sie z was i mowia do nas dziewczyny dziadujacy mezczyzni polacy to nie dla was ci partnerzy.Bo to prawda, znam Rzym jak swoja kieszen i nie wycieram sie po krzakach za euro.To tylko polak proponuje mi ubogi sex o pustym brzuchu, troche kultury panowie.Wiedziecie chlopy, zeby was polki chcialy we wloszech to trzeba na nie troche wydac, prezent na imieniny, jedzonko, a nie wy ryjecie tylko i krazycie miedzy praca a bankiem, wszystie pieniadze wbijacie do banku.A wydaj jeden z drugim na nas troche! I nie dziw sie ze cie zadna nie chce!
Polacy to tylko stercza pod kosciolem po mszy i naganiaja polki ze stalek na sex - darmowy.Niech sie pieprza! Mysli taki jeden z drugim ze zwali sie na babe i bedzie ja darmo trzachal! Nie ma darmochy! Jeden z drugim niech to w koncu zakoduja .Cos za cos nie ma darmochy!

(Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [2242137]
[03.04] 17:11
veramente sei brava
pozdrawiam cie istotko u góry! naturalnie zgodze sie z toba, POlak skąpiec, a w lepszym humorze jak zaoferuje np. piwsko, to po trzeźwemu wypomni, a feeee....
nie tylko piwskiem facet zyje, a kobieta uwielbia wręcz sie modnie ubrac, cenie światowe marki a najbardziej te włoskie, dlatego znalazłam sie w tym topiku, Armani, rocco barocco czyLaura Biaggiotti to jest to! ale wyobrazcie sobie, ze znalazłam FACETA który ubiera moją duszę i moje ciało, no tak jest włochem, do tego piłkarzem..... i dlatego mojego FACETA napisałam z wielkich literek, wart tego!

ciao!!
Ps
O kuurwaa :):):):):):)
Ja juz wole sie onanizowac nich zakladac z kròlewna i jej siedmioma krasnulatkami gniazdko rodzinne.
Zdecyduj CO SIE BARDZIEJ OPLACA :)
Co to?
Strona główna » forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
bella italia czyli kraj makaroniarzy

Poczytaj Wiecej.
TO JEST MASAKRA
Ja bym do wielu zakatkòw swiata wyslal komando smierci.By zrobic to czego nie zrobila natura - naturalna selekcja
Prawie robi roznice- no i co ty na to fajny ubaw.Co
A ta raszpla, co tak pisze, to prawdziwa jest, czy to postać fikcyjna, literacka, hę?
Co masz na mysli?
Po prostu, w zawoalowany i subtelny sposób wyraziłem zdumienie tym, co pisze ta osoba.:)
Aha, chodzi ci o słowo "raszpla", tak?
a czytales/as ten topick wloski co podalem.Tam jest dopiero rodeo
To jest - o2 FORUM
forum.O2.pl
+ wloski topick
To jest wklejone z innego forum
a to jest tu
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=1810081
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 102

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa