Polka w Grande Fratello

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 77
poprzednia |
http://it.tv.yahoo.com/blog/article/18685/

Nasza rodaczka wezmie udzial w Grande Fratello ,zobaczymy co nakombinuje ;)
czad!!! :D o 21 sie zaczyna???
no to zobaczymy....hehe
mam nadzieje ze bedzie godnie reprezentowac nasz narod!!!
Że jak? Znaczy się, ona tam mnie jedzie reprezentować?
Dziękuję, obejdzie się.
tego jestem pewna... przeciez te wloskie dziewczyny zachowuja sie jak kur.y! nie dosc ze daja sie obmacywac to sie jeszcze buziakuja ze wszystkimi gosciami :D
O 21 mowicie? a na ktorym programie?
canale 5 abo italia 1
No, jak to? Przecież skoro ona tam będzie między innymi mnie reprezentować i będzie się buziakować z wszystkimi gościami, to ja tu pryszczy mogę dostać!!

Zgłaszam post do usunięcia!!!
:)
Mam nadzieje, ze nie narobi zlej opini polkom... Jak niestety wiele polek za granica..:/
moim zdaniem narobi- zobaczcie filmy z jej udziałem na youtubie, striptiz w telewizji etc.. a podobno 2 lata temu brała już udział w jakimś włoskim reality i zaszła tam w ciążę....wg mnie pogorszy tylko opinię o nas, która i tak już jest nieciekawa....chciałabym się mylić....
zatem laska juz sobie obciachu narobila- zachodzac w ciaze w wieku 20 lat w telewizji... moze teraz nie bedzie chciala juz robic sobie siary
oj faktycznie, teraz obejrzalam jej popisy na youtube... rzeczywiscie nie za ciekawa ta laska...
Jednak chyba tak bedzie. Niektorzy juz mowia, ze w takim bur..lu tylko Polki brakowalo.
nio burdel to tam jest :D za 5 sie ZACZNIE :d jednak o 21.3o
Jeszcze Polki tam brakowało program mi się nie podoba, a ona kiedy wchodzi do programu!
za chwilke :)
dzięki plazma
nie ma za co ;) mediaset 5 ;)
Tego tematu na pewno NIKT nie wykasuje -bardzo konstruktywny jest ;)
Która z was, to Mariolka?
konstruktywny...i ma poparcie magnata telewizyjnego...wloskiego oczywiscie magnata...czasowo robiacego za premiera rzadu..temu to i admin nie podskoczylby...wiec nie bedzie dental extraction tzn postu :D :D
hej i jakie wrazenia zrobila nasza poleczka w grande fratello? szkoda ze nie moge ogladac:(:(:P:P:P
Z ciekawości obejrzałam. Odetchnęłam z ulgą, kiedy powiedziała, że urodziła się i mieszkała w Hamburgu (ogromne uff, w ogóle nie wiem po co wspomina o polskich korzeniach). Najlepszy był clip ("mi piace comprare comprare comprare!). Jeśli chodzi o urodę - do Polek, na nasze szczęście, nie jest podobna, ja bym ją na ulicy za Rosjankę wzięła. Ale mam też przeczucie, że marianna miała rację.
wlasnie sie jej pytali gdzie lezy Polska, czy gdzies blisko Albanii :/
żałosne....
dosyć prowincjonalna uroda...ale Włosi takie puste twarze uwielbiają
czesc az sama wczoraj obejrzalam GF (pierwszy i ostatni raz). laska pusta jak pustak, chociz tutaj pewnie obrazilam pustaki. tleniona blondi, ktora oprocz pisnrzenai sie i glupich usmiechow nie ma nic soba do zaprezentowania. a skoro zyla w niemczech to po cholere na glos mowi ze jest polka, jak tu sie do niej chyba nikt nie przyznaje. tyle co nazwisko jej polskie zostalo.
widze ze po Ani G. rosnie nam nowa 'gwiazda'.
no tak wiec maja nas za kogos w stylu albanczyka, a my mamy ich ogladac i sie jeszcze podniecac moze, nie wspomne ze przynajmniej polowa z nas tutaj na forum mieszka miedzy ludzmi tego pokroju, zal.pl , koniec z ogladaniem Grande Fratello
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 77
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia