Polka w Grande Fratello

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77
hehe... tez wczoraj obejrzałem o_O
będzie zabawa...
Ogladałem od momentu jak rozmawiała z jakimś gościem w wejściu do GF... on nie wiedział, że będzie nową uczestniczką...
Wszystko (scenariusz) już w nabrał rozpędu
pytania sugerowane przez Marcuzzi na początku (przez słuchawkę)...
Spytaj się go czy jest bogaty?
Po czym zaczęła mu siadać na kolanach i zachowywać się jak szmatka.
Przy czym sama od siebie pytała:
Sei generoso?
Nawiązując do krocza ... LOL...
Zresztą... już na youtube jest:


To ze się urodziła w Hamburgu bodajże nic nie zmieni...
To jest "polacca" i tak zostanie w pamięci milionom ludzi w pamięci.
Bedzie to samo... albo gorzej ... jak pewna Rosjanke swoistego pokroju wzieli...

Zresztą ... ta Drzewicka to wschodząca gwiazdka soft erotyki... (na razie)
Takich dobierają uczestników, jakich mają "mieszkańców" GF, bo nie sądzimy chyba, że w tym domu siedzi elita intelektualno-kulturalna włoskiego społeczeństwa ?:-). Chociaż, w sumie, coraz mniej spodziewam się po kraju, który ze swoich lekarzy próbuje uczynić szmalcowników w koszulkach od Armaniego. Czekając wczoraj na tę Polkę (Niemkę, de facto, ale to "polacca" dodaje jej jakiegoś słowiańskiego "smaczku" i uzasadnia te oczy niebieskie tudzież blond grzywę) obejrzałam cały odcinek.
Cóż za osobliwe nagromadzenie zasmarkanych, oplutych, niezrównoważonych person, łącznie z płaczącymi chłopaczkami (obrzydliwość), prowadzącą, która komentuje od siebie ("a my w produkcji widzieliśmy więcej, to nie były tylko niewinne pocałunki") i groźbami krewnych na widowni. Formaty takie jak GF rządzą się specyficznymi prawami selekcji uczestników, oglądalność musi rosnąć za wszelką cenę. Szkoda tylko, że korsarz ma rację - ona zostanie w pamięci dużej części społeczeństwa jako "polacca".
Ellison:
"Z ciekawości obejrzałam. Odetchnęłam z ulgą, kiedy powiedziała, że urodziła się i mieszkała w Hamburgu (ogromne uff, w ogóle nie wiem po co wspomina o polskich korzeniach). Najlepszy był clip ("mi piace comprare comprare comprare!). Jeśli chodzi o urodę - do Polek, na nasze szczęście, nie jest podobna, ja bym ją na ulicy za Rosjankę wzięła."

Znajac Wlochow, to oni nawet nie wiedza gdzie ten Hamburg lezy, wiec i tak ona bedzie nazywana Polka. Zal.
to co mozemy sie juz obrazic?...bo podobno 'polacca' jest okresleniem dyskyminujacym ,lekcewazacym..i owa panna wybrala to by niemieckich papierow nie stracic czy jak?..by tedeskow nie obrazic?
wydaje mi się, że uznała, że lepiej już być "Polką" we Włoszech niźli Niemką. Nie spotkałam we Włoszech ani jednego człowieka, który przychylnie wyrażałby sie o Niemcach. A ona mówi o sobie "Barbie", symptomatyczne. Autokreacja w bardzo złym guście, ale właśnie to bezguście i bezgraniczny kicz uwielbiają Włosi (co mnie nigdy nie przestanie dziwić).
Zgadzam się z wami!Wiadomo że nikt normalny nie wchodzi do tego programu.Też wczoraj oglądałam z ciekawości ja wole oglądać Amici:))Pozdrawiam
Dla mnie to ona była ochydna... :/ tleniona , i do tego te usta w 100 procentach robione botoksem szczegolnie gorna warga.. nie chce wiedziec jak wyglada bez makijazu i ciesze sie ze powiedziała konkretnie ze jest z Hamburga a nie z polski...
straszna barbie!
A z ciekawości...czy ktoś zna przykład jakiegos naszego rodaka/rodaczkę, który/która zaistnieli pozytywnie w ostatnich czasach we Włoszech? Czy mamy chociazby kogos takiego jak Natasha Stefanenko? Ja osobiście nie znam.
no własnie dobre pytanie.. ja tylko potrafiłabym wymienic włochów wystepujacych w polskiej telewizji ktorzy zaistnieli pozytywnie ;D A polaków w włoskiej niestety nie...
leggete qst :)

http://www.grandefratello.mediaset.it/protagonisti/laura_drzewicka.shtml


a to podoba mi się najbardziej : In genere, però, preferisce gli uomini più grandi di lei, "Sono più maturi, e poi fanno regali più costosi".
Najbardziej chyba Kasia Smutniak.
Najbardziej chyba Kasia Smutniak.
? Nata a Amburgo? H jest nieme i niewidoczne ;)
eh mi przyszedł do głowy Karol Wojtyła:)
no i oczywiście Robert Kubica
i ja ten shit wczoraj z ciekawosci obejrzalam..... No coz moje kochane..gorzej juz chyba byc nie moglo... :D Jak zobaczylam ten jej filmik na wstępie- malo z krzesla nie spadlam, panna, ktora okresla sie mianem Barbie..wszystko w pokoju ma w lamparcia skórkę, sport,ktory uprawia czynnie to zakupy...no taka Doda tylko niestety 10 razy glupsza... Ma perchè, perchééééé???
Oczywiscie, ze pozostanie w glowach milionow wlochow, ktorzy ten paździerz ogladaja jako polacca..i to jaka mamma miaaaa zielona pietruszka O_o

To, ze jest polacca zdarzyła juz NIESTETY powiedziec i podkreslic kilkadziesiat razy, wiec gawiedz juz zakodowala, o to niech was glowa nie boli, a Hamburg od wczoraj leży nad Wisla..
A brzydkie to ... fuj ;D nie wspominajac juz o "inteligencji" ...
che vergogna ;P
E tam Kasia Smutniak to kolejna polska szmata, spogliatrice, zerknij tu:


Włochów Polki interesują tylko jak świecą gołą dupą. Normalne Polki które chcą coś osiągnąć we Włoszech swoim talentem i rozumem są przezroczyste. Niestety polacca=putana, prostituta etc. Jak któraś nie pasuje do tego stereotypu to się ją ignoruje. Bo jakby pokazano we włoskich mediach Polkę, która nie jest biedna, łatwa i głupia to Włosi chyba by przez tydzień w szoku chodzili. Większość Włochów to chyba prędzej by uwierzyło w Świętego Mikołaja niż w to, że istnieją normalne Polki.
Dlaczego vergogna, czyja vergogna?
Twoja, moja, jej?
Takie skojarzenia z Natasha Stefanenko? Dzwinymi drogami chodza mysli.
wczoraj na mediaset 1 w jednym z programow pokazali zdjecie z gola pupa naszej gwiazdy. w domu grande fratello wloskie kolezanki bardzo ja nie lubia, argumentami jest to ze jest "sztuczna" i chwali sie ze ma wszystko najdrozsze. zapytana przez jednego z uczestnikow czy byla juz kiedys w telewizji, odpowiedziala ze nie.
Bardzo JEJ nie lubią.

Lubić kogo/co....biernik,
Nie lubić kogo/czego...dopełniacz.
aha
a przecinkow ktorych nie wstawilam tez mi wstawisz???
oj dajcie spokoj juz z ta panna, kto by sie nia przejmowal i tym pazdzierzowym programikiem ?! faktem jest, ze wloszki moga pokazac publicznie tylek i wszystko co tylko do pokazania jest mozliwe i na nikim nie robi to wiekszego wrazenie, ale jak juz tylek wystawi kobieta "dall'est" to och moj Bozeee..jakiez to zgorszenie, jacy to wszyscy pruderyjni i poprawni w tych wloszech noo :D
>>>a przecinkow ktorych nie wstawilam tez mi wstawisz???
samotnie spedzone walentynki, rozumie cie "prawie"
Powinno być "rozumiem cię".
Walentynki? No też coś, hehe.
napisalabym "rozumiem" to napisalbys "mialo byc roumie" :) idz, idz
No, no, ty się nie irytuj, bo nie ma powodu, tylko korzystaj z darmowej wiedzy.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia