odnośnie kasowania tematów i wpisów

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 44
poprzednia |
Jedyną osobą która może usuwać tematy i wpisy jestem ja - każdy z użytkowników może zgłaszać wpisy - jego zdaniem do usunięcia - klikając ikonkę kosza przy każdym wpisie. Ja widzę tylko informację o zgłoszeniu, nie mam informacji kto zgłasza więc wszelkie teorie spiskowe możecie śmiało włożyć między bajki.

Usuwam na pewno tematy i wpisy polityczne i pseudopolityczne, odnoszące do serwisu prawica.net, bez znaczenia jest dla mnie fakt, że są to dyskusje po włosku. Uprzedzam pytanie - nie nie znam włoskiego ale są sposoby żeby dowiedzieć się o czym jest dyskusja.
No a o czym ja mówię? Dokładnie o tym samym. Jedyna różnica, to użyte słowa, na przykład zamiast "są sposoby żeby dowiedzieć się o czym jest dyskusja" określam krócej - "ormowiec agatkaf".

Ciekawe, czy z portalu lewica.pl też usuwasz?
tak, lewica tez, prawica, srodek.pl tez

nie wiem kim jest agatkaf, korzystam z http://translate.google.com/translate_t - to jest moja agatkaf jeśli tak ją wolisz nazywać
Co to jest wpis pseudopolityczny?
O Dalaj Lamie?
Oooooo pokazał się pan admin a mnie nie było :O
Wierzysz w reinkarnację?
Pytam, bo w tym wcieleniu już go nie zobaczysz.:)
nie będę się wdawał w bezsensowne dyskusje - wszystko napisałem w pierwszym wpisie
Wierze w reinkarnacje...ale tylko i wyłącznie na użytek własny...;)
Czyli ,ze co...ze jak my to dyskusje bez sensu a jak mówi Pan to dorzecznie i z sensem?
to ja Lukarze...stałam się sławna przez chorobę psychiczną Genia, wbrew mojej woli stałam się jego obsesją...a on nadal nie chce się leczyć:-(
Dobra, dobra. Moimi chorobami się nie przejmuj i pracuj dalej ormowcu.
kawal znam,coprwda stary..z przed okresu demokracji...czy prostytutka moze miec milicjantem dzieci? TAK..bo skad by sie ormowcy brali! he he
to tylko smieszny kawal..nic osobistego..mnie zawsze bawil..hehehehe
Przepraszam, o co chodzi??
DLACZEGO usowane sa moje posty??
I to w prostacki sposob! Kultura by wymagala malej notatki dlaczego bo a noz widelec bym sie poprawila:))
Glupkowate i "po lini partii" posty sa nadal na filoecie!!!
ZBULWERSOWALAM SIE!!!
Jak sie w ku... to pozakladam sobie wiecej nikow niz inf i nie nadazycie kasopwac!
Ot:)))
Kasowac mialo byc.
Ale i kapowac ormowcy nie nadazycie:)))
>Przepraszam, o co chodzi??
>DLACZEGO usuwane sa moje posty??
Magdalen@ tutaj nie ma miejsca na niezależne posty tylko na te "poprawne" z pewnego punktu widzenia.Jak to zrozumiesz to będzie Ci łatwiej przełknąć gorzka pigułkę ;)
Wlasnie sie zorietowalam, dzieki:))
Wiec napisalam niwy watek ktory z cala pewnoscia jest jak w morde dal "poprawny" z punktu widzenia admina:)))
http://www.miejski.pl/slowo-Ormo he hehe...
Eh, definicja co prawda niezbyt naukowa, ale pasuje do fioletowych ormowców, że lepiej nie może. Narząd płciowy występujący w definicji zmieniłbym na żeński, reszta pasuje.
Fioletowy ormowiec czasami się ujawnia, zarzucając osobie odkrywającej jego(jej) proceder chorobę psychiczną.
Cóż, już Sowiety robili w ten sposób, wynaleźli mianowicie nową jednostkę chorobową - schizofrenia bezobjawowa.
Każdego mogli wysłać do ruskiego psychiatryka - skoro objawów być nie musiało..
Ej, co ty taki spiety:)
Ja poki co uzywam sobie i nazywam sprawe po imieniu skurw.....nstwo!
Ale tak jak mowie poki modorator spi:)
Pozniej bede pisac bajki o zlotowlosej, az mi wszystkie DWA konta zablokuja:)
Ja spięty?
Nie, śpiący tylko troszkę.
Aha, to jest dobre: admin kasuje wpisy polityczne i "pseudopolityczne" - cokolwiek miałoby to znaczyć.
Wszystko jedno skąd, z lewa, prawa, czy ze środka.
A już na pewno z prawica.net.:)))
Abstrahując od tego, że to nie jest portal wyłącznie polityczny, określa się jako "niezależne obywatelskie media" i podejmowane tam są tematy z najróżniejszych dziedzin....to( i tu mamy gwóźdź program)...niechęć admina do tego portalu została zaszczepiona przez ormowca agatkaf - pamiętam, jak histerycznie reagowała na moje wklejki stamtąd.:)))
Ja niestety nie jestem az tak w temacie jesli chodzi o watki polityczne ALE nienawidze cenzury, donosicielstwa i podstawiania swin!!
Denerwuje mnie ze moje posty sa kasowane ot tak bez jakiegokolwiek pardom!
Osobiscie jestem ciut anarchistka, wiec polityce nie ufam i kieruje sie brzytwa (no tego co zapomnialam nazwiska). Wiec jestem neutralna, ale popieram Cie w 100% ze jednostki o mentalnosci ormowcow powinny byc wyszydzane i powinny czuc sie podle. Niestety tacy ludze nie maja godnosci. Gdy swinie oplujesz powie ze deszcz pada.
Dyskusja o Eluana jest potrzebna a chocby po to zeby uczulac ludzi!
Takie rzeczy nie powinny byc obojetne. Pod plaszczykiem pomocy w cierpieniu zabija sie ludzi w demokracji!! To sa sprawy naprawde wazne by o nich mowic.
Wiec nie rozumie takiego skurwysynstwa jak usowanie postow ktore sa "niewygodne".Zwykle koltunstwo zaczyna byc tu!
A właściwie po co on jest ten ADmin???To niby taki administator??Jeśli spróbujesz do Niego napisać -rzadko odpowiada z sensem i na temat.Ja chciałam tylko wiedzieć dlaczego(by nie popełniać błędów w przyszłości) .Kilkakrotnie próbowałam- a może trzeba zacząć Kochany Adminie..." .Ktoś tu chyba ulega kompleksowi wyższości.
O!!! Admin wstal, wiec dzien dobry:))
Widze ze na dzien dobry usunoles juz moj watek!
Przedwczesny wytrysk, zaraz cos nowego Ci napisze:)))
Teraz powaznie, prosze nie usuwac mych wpisow bez powodu.
Wiec, jak mi polecono pisze:))
KOCHANY adminie nie usuwaj watkow a jak usuniesz to pocaluj mnie w dupe:))
No cóż... bardzo szlachetne ze strony admina, że całą winę i brak kompetencji bierze na siebie.
Piszę "winę" gdyż ostatnimi czasy tematy kasowane są bez żadnej logiki i jakichkolwiek zasad.
Przypomina to hasająca małpę z brzytwą...
Rozumiem, ze trzeba teraz "wybielić" wszystko i "odkręcić" "teorie spiskowe".
Ja dość wyraźnie mimo, że między wierszami zasugerowałem kto zgłasza wpisy do usunięcia.
Chciałem reakcji i napinałem strunę...
Lecz watek ten też został usunięty... hahaha ... po czym "wyjaśnienia" admina.

Tak, tak... to takie polskie... brak kompetencji? nieważne...
liczy się lojalność wobec "pomocników" ...

Dobra...
Dlaczego został usunięty mój temat o szkalowaniu Polski przez niemiecka telewizję??
Zaznaczam, że ten temat miał jak najbardziej związek z Polonią zza granicą.
Wizerunkiem Polaków zza granica... i nie był polityczny czy pseudopolityczny.

Co do techniki usuwania i domniemanej "anonimowości" to śmiech na sali...
Wątpię aby tak zdolny programista nie "dołożył" jednej linijki skryptu by pojawiał się nick zgłaszającego...
W razie czego służę pomocą... ;]
Inna sprawa, ze zgłaszać może ktoś poprzez mail czy komunikator...
Jeśli admin usuwa niektóre tematy bez żadnego powodu tzn. że ufa bezgranicznie swoim "pomocnikom" i ich ocenie co jest słuszne a co nie... ŻENADA.
***
Powtarzam pytanie... dlaczego usunięto mój temat ?????
***
Co, gdzie i kiedy można pisać by być pewnym, że TEMAT nie zostanie usunięty???
***
Czy są przechowywane tematy/posty usunięte?
***
Czy jeśli zacznę "taśmowo" zgłaszać tematy do usunięcia to zostaną one usunięte?? Wnioskuję, że tak... przecież nie widać kto zgłasza (sic)
Rozumiem, że ktoś tak zgłosił mój temat i został usunięty?
***
Panie admin... kompromituje się Pan i swoją stronę wierząc i kierując się sugestiami pewnych osób...
Osoba/y te nie sa omnibusami... ale nie trzeba być omnibusem by być godnym zaufania...
Wystarczy być choć trochę OBIEKTYWNYM i NIEZŁOŚLIWYM i NIEMAŁOSTKOWYM.
Niestety ... opiniami takich osób się Pan kieruje...
Nie neguję niewątpliwy wkład tej / tych osób w rozbudowę tej strony i forum...
Lecz sprawy zaszły za daleko... teraz to w śmieszność to przechodzi poprzez brak konsekwencji/ reguł a raczej ich braku i dowolnej interpretacji jakiś zasad których NIE MA.
Czy ktoś mi odpowie na pytania zadane wyżej...

PS.
Oczywiście kopiuje ten tekst w razie jakby admin swój temat skasował ^^
No co Ty, za inteligentnie to wszystko napisales, na pewno nie zrozumia i usuna.
Az przykro:)
Nie - admin to zrozumie, inna sprawa, że tak się sytuacja zapętliła, że może to usunąć ;D
Ot... teraz to tylko taka reakcja pozostaje... a usuwanie to objaw bezsilności :|
Zamiast zbanować wszystkich trolli co maja po kilka nicków i sztucznie zamieszanie robią... lepiej kasować tematy niekiedy przez tych trolli zgłaszane.
Przecież tutaj od zawsze chyba podstawowa zasada na forach jest łamana.
Tzn. zakładanie wielu kont przez ta sama osobę.
Poniekąd na początku być może było to na rękę ... ktoś zakładał ckliwy temat by rozruszać towarzystwo...
Po pewnym czasie to wymknęło się spod kontroli.
Założę się, że pewne osoby (np. ze zmiennym IP) od dawna nawet nie rozłączają nawet internetu by zmienić IP i pisać pod innym nickiem...
Wyłapać takich to kwestia kilku minut...
Ale po co... więcej userów / ciekawiej jest...
Zresztą... jak pisałem wyżej ... musiałby z pewnością swoich zauszników co niektórych zbanować.
taaaaaa..racja wszytko jest fikcja..matrix..a wiecie co moze admina wcale nie ma..tylko ktos tam fikcyjnie jest
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 44
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

CafeItalia