odnośnie kasowania tematów i wpisów

Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna
mam swoja teorie tylko teorie..widze zewwielu nie potrafi zrozumiec ze to admin jest projektantem a Fiolet jego dzielem i on jest wlascicielem Fioletu.Albo sie dostosujemy albo zminiamy klimaty..i hajda na melanż.. Z drugiej strony i admin czegos nie pojmuje..jegodziecie dorasta..zaczyna zyc swoim zyciem...poznaje nowych przyjasiol/nas/.Moge smialo porownac nas forowiczowdo kibicow sportowych... bo to jak z kibicami..oni/kibice/ uwazaja, ze sa np.LEGIA....a pilkarze i sa tylko wyrobnikami..maja grac wygrywac bo im za to placa i jak zwesza dobry kontrakt to ci wyrobnicy daja noge..ja uwazam ze kibice maja racje...bo to oni daja z siebie najwiecej,oni tworza klimat,widowsko...ze swych pieniedzy robia show..jezdza na mecze...promuja miasto i klub/takze zagranica kraju/...sa darmowymi promotorami i kupuja gadzety i kupe kasy w skali roku wydaja na np.LEGIE...wiec TO MY JESTESMY FIOLETEM.a Admin nie jest naszym wlascicielem! my nie jestesmy wyrobnikami by tyrac na niego.. czyli pisac niczym leccaculoni .tworzymy ducha fioletu!!!! My jestesmy FIOLETEM...mniemam, ze admin kiedys to zrozumie...:D
Dosyć ci to patetycznie wyszło, ale nieźle w sumie.:)

"Ja jestem Milion i za miliony kocham i cierpię katusze. Patrzę na Fiolet biedny, jak syn na ojca wplecionego w koło".


...żartowałem, wali mnie to.:))
buhahahahahaaaaaaaaaa...polałam sie.....buhahahahahahahaaaaaa
ojojoj...tylko byś sie piescila !:D...adminie nie moze ...ma rodzine...
No, CO JEST PANIE LUKAR??
Czemu znow usuwane sa posty bez wyjasnien. A dodam ze to naoprawde byly ok posty!
Moze by pan najpierw przeczytal co donosiciel zglosil do usuniecia!
DZIEKUJE.
Kosiarz umyslow kosi kosą dzisiaj ..trala lala alala./spiewam sobie/.skosił ladny kawal zasianego pola..i po co?
No wlasnie, PO CO???
To chyba tajemnica mundialu :))
Zglaszam WSZYSTKIE wpisy na forum do usuniecia....no tylko nie moje i wybrancow:))
Mnie rozwala tylko jedna sprawa (eh pewnie znalazłambym ich jeszcze troche :) )...posty które zostały usunięte były praktycznie "bez znaczenia" (chodzi mi o fakt przypadkowych fragmentów) więc jaki cel miało ich usunięcie???? ...czy to(wycinka) odbywa się na zasadzie przypadku/wyliczanki czy poprostu a dziś usunę sobie to czy tamto, niech się podenerwują!

a i istotne co za idiota zgłosił te fragmenty do usunięcia? jakiś ślepy czy bez umiejętności czytania? eh...

...powtórzyłam się ale co tam niech ktoś kto to będzie zgłaszał do usunięcia ma więcej pracy...:)
Panie Adminie.Dwa razy zgłaszałam mój WŁASNY wpis do usunięcia i wiem że oprócz uzasadnienia usunięcia wpisu należy podać tłumaczenie w przypadku wpisów w innym języku niż polski. Tak więc w wyjaśnienia o korzystaniu z translatora nie wierzę.Na tym forum grasują trolle, które zgłaszają wpisy do usunięcia tylko po to, aby wywoływać awanturę i zamieszanie wśród innych forumowiczów.Zwracam uwagę, na

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 2 kwietnia 1997 r.

1. Art. 54.

1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Tak więc wskazane jest zapoznawanie się z treścią usuwanych wpisów,ponieważ to,co się dzieje na tym forum stoi w jawnej sprzeczności z zapisem w Ustawie Zasadniczej a regulamin tego forum powinien być w zgodzie z zapisem konstytucyjnym.
www.saferinternet.pl/wiadomosci_z_prasy/jak_zniknac_z_portali_spolecznosciowych.html
http://www.forbes.com/2008/03/06/disappear-online-facebook-tech-personal-cx_ag_0307disappear.html proponuje bysmy sie wszyscy ulotnili..wyparooooooowali..
ten wątek też nalezy do naznaczonych...i posty umieszczane w nim nie są widoczne w ostatnich wpisach..paranoja
Witam, proszę o wyjaśnienie dlaczego usunął Pan mój wątek, w dziale tłumaczenia " Poszukuję tłumacza" ????
Ja nie mam pojęcia, dlaczego.
Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to opcja, według której poszukiwana osoba miałaby za zadanie tłumaczenie tekstów politycznych, wtedy tak, wątek jak najbardziej klasyfikowałby się do zgilotynowania.;))
Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

CafeItalia