Facet młodszy od dziewczyny???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 97
poprzednia |
No własnie mam pytanie .. jak są postrzegane we włoszech związki gdzie facet jest młodszy od kobiety? Czy są bardziej potepiane czy raczej tolerowane? I czy wogole istnieja?? pozdrawiam
A jak dużą różnicę wieku masz na myśli ?
..tak od 3 lub 4-5 lat i chciałabym ogolnie wiedziec jaka jest opinia na ten temat ;)
powiem tak..zupełnie normalnie i wiem co mówię:)...przyjamniej ja nigdy nie spotkałam się z jaką kolwiek uwaga na ten temat...może dlatego że ja za poważnie to się chyba nie zachowuje:):)
.. a mnie ciekawi czy rodzice takiego chłopaka czy dziewczyny nie maja nic przeciwko.. :]
nie mogę wypowiedzić się za wszystkich bo tego wiedzień nie mogę....ale rodzicom mojego chłopaka nigdy to nie przeszkadzało...doskonale zdają sobie sparwę z trobniutkiej (bo tyle to prawie nic) różnicy wiekowej i im to beznaczenia...fakt chłopak jest na swój wiek jest dość dojrzały wiec to ja robię chyba za dzieciaka w tym związku....i to też im nie przeszkadza:)..no ale zrozumiałe że dla nich ich synek jest idealny a wiec ja już nie muszę:):)
hihi agnesse z tym "synkiem idealnym" to było dobre..XD a jaka jest ta drobniutka roznica miedzy wami , jesli oczywiscie wolno wiedziec ;P
jasne że można:) ...żadna tajemnica (ale mojej mamie jakoś do teraz nie powiedziałam:):....eh )...
miedzy nami jest różnica prawie 3 lat..tak więc niewiele:)....biorąc jednak pod uwagę wiek w jakim jesteśmy ...to nawet zabawne:)...kurcze bo ja z "dzieckiem" chyba jestem:):):)....dopiero teraz jak sie tak zastanawiam to ja dobrze robie że swojej mamie nie powiedziałam:):)
Różnica prawie 3 lat to nie jest dużo :) co innego gdyby to było 30 lat :D
Trzeba jednak brać poprawkę na to,że panowie generalnie dojrzewają (w sensie mentalnym) nieco wolniej.
no i jak panowie są włochami to już wogóle z tym dojrzewaniem:):):)

fakt 3 lata to nic....gdzieś tam się wyrówna...ale z drugiej dtrony zawsze może zostawić mnie dla młodszej!!:(
wg powiedzonka "wymienię cię na nowszy model"? :D
może jakąś intercyzę/klauzule spiszę w której zawrę że nie może mnie zostawić dla młodszej...ŻE WOGÓLE NIE MOŻE MNIE ZOSTAWIĆ...no chyba że mi się znudzi???
jest tu gdzies prawnik???
Ta wymiana działa w obie strony :D zawsze możesz ty wymienić na LEPSZY model :D
Micia..a co rodzice maja do tego?..grunt zeby chlopak nie byl nieletni...np w takiej Hiszpani to juz od 13 roku zycia mozna/tfu.. pedofilia../..a w Polsce dopiero od 15 roku zycia...i o czym tu mowic?..caly w tym ambaras zeby dwoje chcialo naraz..
favola100...no co ty! ja przecież jestem z biednej polski w której wieje "rosją"...ja musze brać co mi daja i modlić się aby się nir rozmyślił bo kto mnie z tej nędzy wyciagnie:)
a we włoszech to od jakiego wieku? (a tak upewnić się chce) :):):):)
:)))
nie chcesz być posądzona o pedofilię :D
hehehe nie przejmuj się, na pewno Ci nie grozi :D
przezorny zawsze ubezpieczony...."teść" w "carabinierach" robi.....
no i co z tego ,znasz to powiedzonko "pod latarnią zawsze najciemniej"? :D
moze Deelayah jutro nam cos podpowie ona zna wszystkie kruczki...mysle ze od 15 lat..ale po co komu taki szczeniak..
ok...uspokoiłaś mnie troszkę:)....wiec hulaj duszo!
Sette ,a pamiętasz dyskusje we włoskiej tv na temat Giny Lolobrigidy i jej nedoszłego męża ? był w wieku syna Giny.
bo szczeniaka łatwiej wychować:):):):)
podaj łapę...zostań pani zaraz wróci...nie oglądaj się za innymi itd:)
no i przede wsszystkim tylko szczeniaka można nauczyć czystości :D
w tv nie wiedzialam..ale z prasy cos pamietam...Skoro ludzie zawieraja jakis zwiazek..czy to konkubinat czy malzenstwo to co innym do tego?
no i jak ekonomicznie wyszło....zakładasz takiemu obróżkę z chipem (żeby żadna inna "suka" (ale to wyłącznie żart..ja ciagle o psach) sie nie przypałetała)i zaczynamy wychowywanie
Jak jest postrzegana różnica wieku ? Łapią te kobiety i golą im głowy. Na zero.
hehehe fajnie to ujęłaś :D
Wspomniałam o Lolobrigidzie bo przykład jest idealny .Dyskusja w tv włoskiej była wówczas(koniec 2007r.) tak ożywiona,że na pewien czas na plan dalszy zeszła sprawa zaginionych braci z Graviny.Duża różnica wieku między narzeczonymi oburzała opinię publiczną.Wprost mówiono, że narzeczony głęboko i namiętnie kocha nie tyle Ginę ile jej pieniądze. W efekcie Gina przesunęła termin ślubu na bliżej nieokreśloną przyszłość.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 97
poprzednia |

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie