Facet młodszy od dziewczyny???

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 97
Spójrzcie, dziewczyny, na Scamarcio (28) i jego narzeczoną (a może już żonę, nie jestem na bieżąco - Valerię Golino (42). Ona jest znacznie starsza, jemu nie brak pieniędzy, oboje uprawiają ten sam zawód z mniej więcej podobnym powodzeniem. Nie sądzę, żeby rzeczony Scamarcio miał kłopoty ze znalezieniem młodziutkiego dziewczęcia z "górnej półki", a jakoś tego nie uczynił. (Wiek obojga podaję za google, mogą być przekłamania).
a więc miłość nie pyta o metrykę:):)
Miłość chyba nigdy nie patrzy na metryke ;) Miłość całkowicie zaslepia... ;D I nie zważamy wtedy juz na nic ;D .. A tak swoja droga ciekawe z czego wynika pociag kobiet do młodszych facetów?? Bo czytalam ze faceci wola starsze partnerki ze wzgledu nie tylko na doswiadczenie ale na potrzebe posiadania kogos takiego w rodzaju "drugiej mamusi"...;P
Przepraszam,ze wbijam się Komuś na temat, ale pilnie potrzebuję pomocy....


dostałam właśnie sms'a,którego nie rozumiem a na który muszę odpisać... tam są słowa: "fare tutto come se vedessi solo il sole..." pomóżcie błagam.
najczęściej kobieta która wiąże się z młodszym mężczyzna jest typem kobiety opiekuńczej, ale i silnej emocjonalnie...często lubiącej dominować...
bardzo ładnie powiedziane... i w sumie masz racje ;) wiem to na swoim przykładzie ;D ;D
a że miłość zaślepia to chyba każda/każdy z nas się nie raz przekonał....różowe okulary włóż:)
no ja też raczej z autopsji :):)
uogólniłam ale tak chyba jest....:)
dziękuję, nie wiem jak się odwdzięczę, bo z włoskim do czynienia mam tylko raz na jakiś czas...

a jeszcze jedno moglibyście przetłumaczyc mi to przyszłowie:

"milczenie potrafi kłamać tak samo jak słowa" bo wiem,że ono jest włoskie ale nie znalazłam oryginału
jeszcze raz WIELKI DZIĘKI:):*
ja kiedyś miałam taką teorię że mężczyźni dzielą się na tych których trzeba przez życie prowadzić za rączkę i tych którzy nas prowadzą ...im odpowiadają oczywiście odpowiednie kobiety:):)
no ja mam tego pecha że jestem z tych kobiet co to zazwyczaj muszą prowadzić tego swojego za rączkę:):)
hehe ci faceci bez nas by zgineli.. ;P
najslynniejszy obecnie na swiecie 'mlodszy facet swej dziewczyny' to 22 let.Brazylijczyk Jesus Luz mlodszy od Madonny o 30 lat...juz mu zalatwila kontrakt z Versace..nie inaczej kochani...kariera wymaga poswiecen..a ze inni nazywaja to miloscia..?!?!...
taaaa ...z biednej Polski , gdzie wieje rosja. ja mieszkam w irlandii, gdzie jeszcze bardziej to czuje od strony wlochow...
Czesc Wam niewiasty !
Ja to mysle ze faceta to sie nie dobiera wedlug wzrostu, koloru wlosow czy innych tak kategori. Tak mysle ale chyba jednak tak nie jest jak mysle ze jest:))
Czesto podswiadomie lub swiadomie mamy jakis wizerunek co nas rajcuje.
Jakos tak jest ze jedni nas przyciagaja inny odpychaja. Czasami podswiadomie cos nas ciagnie a swiadomie wiemy ze to nie to.
Ja jestem tego godnym przykladem:)))
Roznica wieku to chyba najmniejszy problem.
Buzka
P.S. Usuwaja Wam jeszcze posty? Bo jak co to mi sie znow nudzi:))
taaa.usuwaja..admin pomyli pewnie z odsniezaniem..i macha tu lopatą...pewnie i zacznie solą sypac..przeciwko czarownicom..
To bede musiala szybciej pisac aby padl ze zmeczenia.
A o milosci to ja wrecz uwielbiam pisac i dawac rady, ale sama tylko bledy robie:))
wazne ,ze masz wene :D
Jesli co to prosze pytac o rady bo ja lazdy zwiazek potrafie rozpie....c w szybki sposob. Wiec wystarczy robic na odwrot co ja doradzam.
Choc dla zwolenniczek uczuciowaych ekstremalistek owszem polecam me rady:))
Reszta pan proszona jest do szorowania garow:))
Ciekawe... to spróbuj rozpatrzyc moj przypadek... Własnie podobam sie facetowi o 4 lata młodszemu, choć jak sam się broni mowiąc ze to tylko przyjazn nieszczedzac mi przy tym komplementów... A problem jest taki ze on mieszka we włoszech a ja w Polsce (bo wrocilam raczej na stale).Widzimy sie raz na dwa miesiace w ROKU!... a ja po prostu nawet gdybym chciała to boje sie angażowac w taki zwiazek a po za tym nawet jeslibym sie zdecydowała na taki krok to co?? tylko przez 2 miesiace w roku bysmy sie widzieli i rozmawiali ze soba przez telefon... żal... I co ty na to Magdalena@ ? ;)
Niestety mam dla Ciebie zle wiesci.
JEMU NA TOBIE NIE ZALEZY:((
Moze i mu sie podobasz, moze i chetnie by cos tam ale w sumie jesli facet mowie SAM ze to przyjazn raczej ...to dupa zbita.
Rada: Szukaj nowego i lepszego takiego co to warto zrobic "blad".
Jesli chodzi o komplementy to jest raczej takie natretctwo u niektorych:)
W tym przypadku wiek raczej nie gra roli.
Chba ze mu to przeszkadza, wtedy TYM BARDZIEJ nic nie wart.
Jak facet kocha to szaleje i nie widzi mankamentow.
Moment, chyba nie calkiem zrozumialam.
Czy to ze jest 4 lata mlodszy gra role w tym dylemacie??:))
Nie, zwiazek na odlegosc to nie dla mnie.
Na jaks czas owszem ale tak bez perspektyw to bym nie potrafila bo ja lubie isc na calosc i lubie tez takich facetow co na calosc ida. Nawet jak by to nie wieki trwac mialo. Mi osobiscie nie przeszkadzalaby mi roznica wieku. Miewalam starszych, mlodszych no i teraz.....sama jestem:))
Cześć Madziu:)
Mi też chcesz doradzić?....a tak serio mam chyba ostatnio gorsze dni i cierpliwość mi sie kończy do pewnych sparw a przy tym ogrom wątpliwości a propo związków na odległość:)
buzi dla ciebie
a tak poważnie...dziewczyno załóż swój prywatny gabinet....tyle porad za darmo tracisz:):):)
Przeczytalam pospiesznie i zrozumialam ze mamsz duzo zwiazkow na odleglosc i pomyslalam : ZUCH DZIEWCZYNA:)))
Teraz poprawnie przeczytalam i dalej twierdze zes zuch dziewczyna i porad chyba nie potrzebujesz co najwyzej potwierdzen:))
Buska
P.S. Piepsrzyc facetow co nie spelniaja oczekiwan!!!
Kobiety nawet czasami nie wiedza jaka wladze maja:))
A ktora by chciala sluchac porad typu :olej go!!
A bym mowila to tylko w tedy gdy wyczula bym ze on nie jest zdolny kochac i szalec i z milosci.
Nie, kobiety uwielbiaja byc nieszczesliwe i w imie "milosci" poswiecac sie.
Grochem o sciane albo jak dziad do obrazu mozna do zakochanych kobiet mowic.
Ale gdyby byl nawet o 20 lat mlodszy a kochal tak szalenie ze nie widzal by zadnych przeszkod to bym powiedziala :Lec za nim na koniec swiata!!
Oto cala tajemnica....no wlasnie czego:)))))
taaa..facet ma byc uzyteczny..na codzien..anie jakis tam zwiazek na odleglosc...,bliskosc to zwiazek, a nie odleglosc.Odleglosc to odleglosc..a nawet ugór...No chyba ze Wlocha sie trzyna celowo na odleglosc..czyli dystans.Tak na zapas..to moze byc i nawet uzyteczny Wloch! a najlepiej to miec kilku w zapasie...xD
no i o takich poradach właśnie mówię......ludzie na tym kasę robią...przemyśl więc:):):)

taaaaaaak...dużo związków na odległość...a może jeden tak z bliska???(muszę poważnie o tym pomyśleć)
Powiem Ci co mnie tak ostatnio drażni (eh chyba potrzebuje dac upust emocjom)...
nasze życie to te wszystkie drobne chwile...nie ma go przy mnie wtedy gdy chciałabym aby był...w moim zyciu nie dzieje się nic nadzwyczajego gdzie mogłabym mu wykrzyczeć że w takich chwilach musisz być blisko mnie a jednak z takich drobniutkich momencików tkam swoje życie a jego właśnie nie ma w tych drobniótkich momentach życiu....czy musi mnie samochód potrącić aby jego obecność obok była uzasadniona....eh chaotycznie pisze:)...do dupy ze związkami na odlegość.....:):):)
ale się uzewnętrzniłam ...bardzo:)
sette dinove , niby masz racje ale zabardzo kategorycznie to ujmujesz, choc ja tez nie uznaje dziwnych kompromisow.
Aagnieszka, ze sobie tak pozwole Cie nazwac:)) Ty sie wbrew pozorom wcale nie uzewnetrzniasz, czy jak sie to pisze:))Ty raczej na zasadzie partyzanckiej i po cichaczu opisujesz co cie gnebi. Tak czy owak jesli juz Ci sie moja szczerosc podoba to odwaze sie napisac ze tobie sie tylko tak zdaje ze kochacie sie:)))
Zal ci znajomosci i dlatego tak ciagniesz to albo z jakis innych powodow ale ciagniesz. Ja uwielbiam jak juz pisalam na calego, wiec albo kocha i NIE MOZE zyc bez ciebie albo tak ciagnie to jak i ty, bez emocji prawdziwych.
Ja mimo ze nie bede z V nigdy tak naprawde razem zyc to niezypomne zadnej z nim chwili ani nocy, a sms`y to byla tylko komunikacja np kto da rady kupic wino albo jointa i jak jutro wolne zalatwic:)) Nie potrafila bym chyba na odleglosc kochac, jestem z temperamentem czy zla? :))
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 97

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie