Nowa wersja serwisu Szlifuj swój włoski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 128
nie nie, nie zrozumiałyśmy się. Jeszcze wczoraj jeśli wpisałaś coś w "odpowiedź" to nie bło widac Twojego wpisu, dziś idzie to bez problemowo ale żeby tak pooglądać sobie wpisy użytkownika jak za strych dawnych czasów to chyba nie ma:(
Została poprawiona funkcjonalność i przejrzystość ostatnich wpisów - teraz rewelacja :)
Cytat: aagnese
a ja bym chciała powiedzieć, że już widzę swoje dodane wpisy:) Jakaś poprawa, brawo!

A gdzie?
edytowany przez asijek: 18 wrz 2010
Zauważyłam , ze w nowej wersji można edytować i korygować swoje posty oraz zmieniać w danych osobowych e-mail , czego brakowało w poprzedniej wersji fioletu ;)
edytowany przez asijek: 18 wrz 2010
...i trzeba się ciągle cofac aby w konsekwencji isc naprzód...jak rak ..dwa kroki do przodu i jeden w tyl..'Fiolet raczy'..raczy od raka i raczy nas czyms nowym..estetycznie jest piekny ...ze hej..:D ale nie czuje jego funkcjonalnosci ..wejscie do wyszukiwarki to teraz tragedia..skiepsciło sie okrutnie..wyszukiwarka nie oddaje tego co przedtem..jest 'pokretna'..sama sie sie gubie..jak wczesniej odsylalam do wyszukwarki , to teraz nie polecam..szok przezylam jak tam weszlam..szczeka mi opadla..to co wczesniej bylo proste: click..i juz masz... teraz..powoduje ze wycofuje sie z wyszukiwarki raczym krokiem.bo sama nic nie moge odnalezc..chyba kilka nocy bede musiala poswiecic 'na ujarzmienie' wyszukiwarki :D ..szukalam glupiego tematu o poczcie wloskiej i nie odnalzalam..
Fakt , tez nie uraczylam sie wczoraj funkcjonalnoscia wyszukiwarki , bzdury jakies wychodza i tyle .
Klikając na nazwę użytkownika pojawia się w górnym prawym rogu opcja "dodaj do obserwowanych" tylko jak to działa , dodaje i co potem? Moze ktoś mnie oświecić ?
moi Drodzy, dajcie mi troche czasu, ja wam wszystko zrobie i na pewno nie będziecie chcieli wrócić do starej wersji, cierpliwości ;-) będą i wpisy użytkowników, i porządna wyszukiwarka, i powiadamianie o działaniach "obserwowanych" i dużo dużo więcej

ta zmiana była konieczna z wielu względów, powrotu na pewno nie ma - jest tylko rozwój :-)
Forza..avanti! :D
wpisy użytkownika (przynajmniej ostatnie) włączone
Hej!! Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług stowarzyszenia AQUILA?? pozdrawiam
Cytat: Lukar
Wątek do zgłaszania wszelkich usterek/błędów/uwag w nowej odsłonie serwisu do włoskiego.

Nie jestem pewna czy to wina nowego serwisu(choć wszystko na to wskazuje), ale mam problem z wyświetleniem strony w mozilli -wyświetla się czysta biała strona.Po wyczyszczeniu całej historii i ponownym uruchomieniu wyszukiwarki pojawia się fioletowa stronka , ale tylko za pierwszym razem bo przy kolejnych próbach sytuacja się powtarza .
asijek mam to samo..wejdz w narzedzia i w opcje: wyczysc hist przegladania odznacz: ciasteczka i cache/pamiec podreczna/ i wyczysc..po czym sprobuj znowu sie wbic na strone fioletu i jak juz uzyskasz satysfakcjonujace cie opcje np Ostanie wpisy czy grupy czy cos ci odpowiada na wejscie na fiolet zapisz to w zakladkach..ewentualnie powtorz..jesli cos pokrecisz..czysc do upadlego..tylko sobie wszystkiego nie pokasuj kobieto hehe :D..jesli Admin moze cos ze swej strony doradzic to prosimy..bo mi ta biala strona stale wyskakuje ,caly dzien z nia walcze i stale musze sie logowac.Ma ktos podobne problemy?
martita22]Hej!! Mam pytanie czy ktoś korzystał z usług stowarzyszenia AQUILA?? bylo na forum o Aquila..bylo ..tylko wyszukiwarka nie dziala..poczkaj pare dni moze Lukar naprawi...Mam! hurra prze google sie dokopalam do tego wpisu..http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/194300 temat byl:zrzeszenie Aquila w Rzymie
odswiezylam Ci post o Aquilli :D
Cytat: SettediNove
asijek mam to samo..wejdz w narzedzia i w opcje: wyczysc hist przegladania odznacz: ciasteczka i cache/pamiec podreczna/ i wyczysc..po czym sprobuj znowu sie wbic na strone fioletu i jak juz uzyskasz satysfakcjonujace cie opcje np Ostanie wpisy czy grupy czy cos ci odpowiada na wejscie na fiolet zapisz to w zakladkach..ewentualnie powtorz..jesli cos pokrecisz..czysc do upadlego..tylko sobie wszystkiego nie pokasuj kobieto hehe :D..jesli Admin moze cos ze swej strony doradzic to prosimy..bo mi ta biala strona stale wyskakuje ,caly dzien z nia walcze i stale musze sie logowac.Ma ktos podobne problemy?

Wlasnie o to chodzi , ze juz mam dosc czyszczenia historii , robie to juz od kilku dniu , wczesniej nie mialam takich problemow , wiec moja prosba do admina , aby i na ten problem mial oko ;)
I tak przy okazji , moja uwaga wzgledem braku opcji powrotu do ostatnich wpisow -klikam na konkretny temat , wchodze do niego a jak sie juz naczytam to nie ma powrotu do ostatnich wpisow, a szkoda ;)
..ja tez czyszcze historie codziennie i codzien mam biala strone..Adminie ratunku..jak sadzisz gdzie jest problem...?????
Cytat: asijek
I tak przy okazji , moja uwaga wzgledem braku opcji powrotu do ostatnich wpisow -klikam na konkretny temat , wchodze do niego a jak sie juz naczytam to nie ma powrotu do ostatnich wpisow, a szkoda ;)

Super ! Już jest :)
..w kolo macieju.. wchodze...biala strona ,ponawiam probe.. biala strona..czyszczenie pamieci podrecznej i od nowa.. logowanie..dlaczego stale musze sie logowac?..za kazdym wejsciem? co robie zle?
Ja również przy każdorazowym wejściu muszę się logować bo mnie nie pamięta , mimo zaznaczenia takiej opcji podczas logowania .
nie moglam wejsc na strone od 2 dni, dzisiaj juz widoczne sa moje poprzednie posty, ale niestety tylko kilka do 2, czy 4 miesiecy wstecz, a gdzie jest reszta? gdzie zalozone przeze mnie tematy?
a gdzie sa tematy obserwowane..te dodawane' pinezką' archiwizowalam sobie najprzydatniejsze i teraz widze, ze to utracilam???? Lukar?
Admin mi się ludzki wydał przez chwile...może dlatego, że z tłumem zaczął rozmawiać a wiadomo jaki jest fioletowy tłum:)
Nic czekamy cierpliwie :D ja tam zamierzam poczekać sokor warto:P
A kiedy w końcu pojawi się nauka słówek :[
Cytat: cjadzia
A kiedy w końcu pojawi się nauka słówek :[

https://www.ang.pl/nauka/system_nauki_slowek
Cytat: italodziwak
Ty gosciu Lukar .
Ty chyba jestes jakies dziecko w mgle :)
Ten twoj nowy knot to cos z rodzaju Jak sobie skomplikowac by bylo prosciej :)
Gbyby twoje nowe meni bylo w meni w telefonach komorkowych.
To bysmy z nich nie korzystali do dzisiaj.
Chlopie ty masz chyba ostro zaklikane w glowie.
Porozsylaj ludziom CD Z INSTRUKCJA URZYTKOWNIKA
Tylko prosze nie w jezyku chinskim wiesz tak dla lansu :)
Italo, masz rację, mnie też się nie podoba to 'nowe'...chyba nie będę już tu zaglądać, albo bardzo rzadko...chociaż szkoda, bo zżyłam się z Wami ... za dużo klikania , wkurza mnie to i szkoda czasu...
:)
Yamadawa...no jak nic nie rób mi tego...
Quasi'ego nie ma:(
Madzia ucichła...
Dziwak przepadł...
eh
ale tu brzydko:-((
chociaz ten kolor zmieńmy Lukarze...jest strasznie kiczowaty...poprzedni fiolet był łagodny i można było przy nim jeść;-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 128

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia