Nowa wersja serwisu Szlifuj swój włoski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 128
ale tu brzydko:-((
chociaz ten kolor zmieńmy Lukarze...jest strasznie kiczowaty...poprzedni fiolet był łagodny i można było przy nim jeść;-)
Fakt, nowy kolor jest niestrawialny.
Cytat: Lukar
Cytat: cjadzia
A kiedy w końcu pojawi się nauka słówek :[

https://www.ang.pl/nauka/system_nauki_slowek

A kiedy będzie nauka słówek włoskich??
Nowy kolor jest fajny....fioletowo-fioletowy:)
Ma ładny odcień...taki CUKIERKOWY:D ...Nadaje się, trzyma spójnośc z tematyką co nie których wątków, właszcza tych powakacyjnych:P
Ja się tylko marwię, że mi "moją ekipę" rozwali ten nowy fioletowo-fioletowy świat.
Nawet Sette marudziła...a to wróży nieszczęście:D
Dlatego apeluje do moich rodzynków...nie zostawiac mnie tu samej!
no to mamy fiolet trójfioletowy..ja widze 3 kolory fioletowe ..dobrze widze?..czy mam zwidy?:D
Przyjrzałam się Sette...racja trójfioletowy:)
A gdzie są włoskie literki?
Nie ma możliwości dodawania avatarów, zdjęć ani plików filmowych.
Nic dziwnego, że się nie podoba, bo oprócz zmiany wyglądu, nic się nie zmieniło.
Wystarczy w ciągu kilku minut zrobić na facebooku "włoską" grupę i wizualnie będzie o niebo lepsza.
Cytat: Lukar
nauka słówek wróci w tym tyg - to jeden z naszych priorytetów
tydzien już minął, a ćwiczeń z włoskiego jak nie ma tak nie:(
Quasi:D:D
a tak swoją drogą ...ale masz teraz brzydki nick:P
Avatar? a co byś sobie wstawił?
ojej rzeczywiscie paskudnie tu...brzydactwo to forum po liftingu, czuje sie jak w domku barbi, albo jakiejs innej rozowej landryny...fe
No co wy...trochę tu trzeba udoskonalic i bedzie zupełnie ok
Ja osobiście mam odczucia....klaustrofobiczne.
nie dziwie sie, nawet nie widac dobrze co piszesz, jakbys nadawal z bunkra :)
masz Quasi za długi nick...może jakiś lifting?
Ja już się prawie zadomowiłam....do i owo bym poprawiła ale "byle do przodu"...nie powiem, że popzredni fiolet był nieco bardziej przejrzysty no ale cóż skoro nie ma powrotu to polubie trójfioletowy fiolet
mnie osobiscie kolorki sie podobaja..wcale nie kojarza mi sie z plamami opadowymi hehehe.....raczej z fioletowa plukanka do jasnych pasemek celem wywabienia z nich zolci..koloru zoltego hehehe..moze to zboczenie ale wybitnie 'fryzjersko' mi sie ten kolor kojarzy..i 'wlosko' tez .. bo w katalogach wloskich pelno fioletowych ciuchow..we wszystkich odcieniach :D
swoją drogą to chyba u nich tak filetowo już od zeszłego sezonu, jak nie wcześniej:P
ale ja was przepraszam gdzie wy ten fiolet widzicie, bo ja widze roz, chamski ROZ!
Witaj aagnese :)
U nich tak tak fioletowo bodajże już drugi sezon. Tu kolorki mi odpowiadają :) nie ma tragedii :) Brakuje mi tylko alfabetu włoskiego. Niech się trafi jakiś bidok z poprawą zadania i problem gotowy bo jak to poprawić gdy brakuje liter???
A swoją drogą to ja teraz zmykam z forum i przepraszam za literówki ale z sąsiadką poplotkowasłyśmy na temat rzeczywistości włoskiej i włoskiego prawa pracy (przy winku domowej roboty) i jestem tak "zmęczona " dyskusją,że aż mi się klawisze na klawiaturze mylą :) Zyczeę wszystkim miłego wieczoru :)
Miło Cię znów gościć:)...oj dawno Cię z nami nie było :)...eh mam do Ciebie sentyment jak nic...uparcie starałam się wymyślać Ci coraz to ciekawsze zdania do tłumaczenia...dzielna byłaś:):)
Bardzo mi się nie podoba ta strona na chwilę obecną, pełen bałagan, poprzednia tak uwielbiałam, wszystko widoczne ...

Gdy wchodzę na "Ostatnie wpisy", tabelka z tymi wpisami nie jest dokładnie widoczna. Zachodzą na nią reklamy googla (nie zależy to od przeglądarki). Tego problemu nie ma na zielonej stronie. Da się coś zrobić?
są włoskie literki...cudnie:)
A ja myślałam, że nas Admin w kulki leci a tu takie zdziwienie...jak ja lubię być tak zaskakiwana:D
Ludzki pon, nie ma to tamto.:)
no co ja poradzę, że generalnie wolę sie miło rozczarować:)
Cytat: To_ja
Gdy wchodzę na "Ostatnie wpisy", tabelka z tymi wpisami nie jest dokładnie widoczna. [...] Da się coś zrobić?

Jak widzę, dało się. Już jest dobrze.
to ja też mam jeszcze życzenie:P
chciałabym aby funkcja zapamiętywania hasła była aktywna, bo póki co to narazie taka mała prowizorka a hasło myli mi się z pinem do karty:):)
Ja mam propozycje dla admina:
- przywrocic nauke slowek
- pokazywac na stronie glownej ostatnie napisane posty z kazdego dzialu, tak jak bylo w poprzedniej wersji
- wprowadzic mozliwosc uzywania avatarow, bo teraz nasze wpisy na forum wygladaja strasznie, jak malutkie paseczki i beznadziejnie sie je czyta...
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 128

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia