Nowa wersja serwisu Szlifuj swój włoski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
121-128 z 128
| następna
Kiedyś dzięki "nauce słówek" bardzo poszerzyłam swoje umiejętności z zakresu nauki języka włoskiego. Potem musiałam przerwać naukę, a kiedy wróciłam do niej, nie mogę znaleźć nauki słówek. Co się stało? Wasz sposób był świetny. Proszę przywrócić naukę słówek. Adminie, czy jest taka możliwość?
jak sie tu usuwa kata?
kata? tu nie ma katów ! chyba ze chodzi ci o KONTO, wtedy pytanie powinno brzmieć jak się usuwa KONTA ! NIE KĄTA ! jedyne co potrafisz to chować dziecko przed ojcem?
Felicita, Twoje zachowanie jest kompletnie karygodne... I chamskie. Wytykasz innym błędy, podczas gdy sama masz w swoim nicku jeden wielki błąd (czasem krytykowanie innych niestety zamyka nam oczy na własne błędy). I czepiasz się życia innych, tak jakbyś nie miała swojego.
lepsza była zdecydowanie poprzednia wersja!!!!!!!!!!!! wróćmy do niej !!!
Zauważyłam, że pytania o naukę słówek są regularnie ignorowane, a nawet odsyłane do archiwum. To bardzo nieelegancko. Dlaczego to jest temat tabu? Czy wiąże się z tym jakaś tajemnica? Czy jest tu jakiś kompetentny w temacie admin? Myślę, że jednoznaczna odpowiedź zamknie temat i już.
Dziękuję uprzejmie! Polecam wszystkim!
Temat przeniesiony do archwium.
121-128 z 128
| następna

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia