Nowa wersja serwisu Szlifuj swój włoski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 128
Jak najbardziej zgadzam się z przedmówczynią gosiaBG.
Gdzie ta nauka słówek :(((((((((((((((((
Oraz wazna jest jeszcze mozliwosc dodawania watkow do obserwowanych (pinezki)!
warto zwrocic uwage ze podajac komus linka do strony o danym temacie w owym linku nie ma tematu postu jest tylko tytul dzialu..co bardzo utrudnia i chyba malo przekonowywuje osobe na poczatku..nie zacheca do szybkiego otwarcia..lepiej bylo poprzednio gdzie tytul POSTU a nie DZIALU byl widoczny
no wlasnie a propos PINEZKI..chcialabym odzyskac to wszystko co wczesniej mialam pod PINEZKA..czy jest to mozliwe??
Adminie co z PINEZKA????..i moim calym archiwum ktore mi przepadlo..ktos jest za odpowiedzialny za to ze zniknelo mi, przepadlo...Ty nie uprzedziles nas wczesniej o reorganizacji forum

Radzę poprzeglądać gramatykę. Jest tak kilka błędów. Nie tylko typu: Voglio leggere un gatto. (chcę czytać kota).
Adminie czesto wyskakuje komunikat Nie można zakończyć żądania..Przejdź na stronę główną lub spróbuj znowu..A dzis widze ze wyszukiwarka zaskoczyla ponownie ..wczoraj POKAZYWALA NA PUSTO..co mnie zdziwilo niepomiernie,bo wsobote ucieszylam ,ze juz dziala jak kiedys dzialala na starym fiolecie...No i nie mozna cos zrobic z tym stalym logowaniem sie??? ..za kazdym wejsciem na forum chcac cos dopisac trzeba sie logowac
Zauwazyliscie, ze opcja autologowania zostala dodana?:D..dziekujemy Adminie..bravoooo!
dal 27 nel ristorante Rusticoni a varsavia in zloty tarasy si possono vedere tutte le partite della serie A italiana e non solo......
poprzednia wersja byla duzo lepsza. ta mio sie nie poidoba
A ja wciąż zaglądam z nadzieją na naukę słówek. Będzie?
Przywróciliśmy możliwość łatwego drukowania zawartości serwisu (Gramatyka). Przy tytule z prawej strony widoczna jest ikonka drukowania. Kliknięcie otwiera nowe okno z treścią przyjazną do drukowania.
A aktywne linki?
Ok, nie znam się, być może to duży koszt, ale było by wygodniej móc otwierać linki zwykłym kliknięciem.
Macie błędy w wyjaśnieniach gramatyki! Złe końcówki w odmianach! Uczę się od niedawna ale jak można wprowadzać użytkowników w błąd podając złą gramatykę? BTW, nie podoba mi się nowa strona. Starsza była lepsza!
Dodano opcję obserwowania wybranych wątków na forum:

http://www.wloski.ang.pl/groups/obserwowane
NAUKA SŁÓWEK!!! GDZIE?
a Tobie co się dzieje??? zalogowałaś się i wpadasz z wrzaskiem ? Nie wiesz że duża czcionka oznacza krzyk?
co znaczą te wykrzykniki??
z choinki się urwałaś ?
Wielkanoc się zbliża, nie Boże Narodzenie.
zmieniliśmy dziś format pokazywania ostatnich wpisów na forum - w ten sposób powinno być bardziej przejrzyście i nawet dużo nowych wpisów w jednym temacie nie wpłynie na przejrzystość podstrony.

czekamy na Wasze uwagi
Dobry pomysl :)

Bardzo dobry pomysł.
Udostępniamy nową funkcjonalność w naszym serwisie - możliwość założenia własnego forum na interesujący Cię temat związany z szeroko pojętą nauką języka.

Zobacz szczegóły:
http://www.wloski.ang.pl/groups/nowa

Czekamy na uwagi.
Oczywiscie Sette znow zboczyla z tematu :) A ja zwracam sie do admina. Czy bedzie na forum mozliwosc BLOKOWANIA uzytkownikow przez innych uzytkownikow? Byloby bardzo przydatne, zwlaszcza dla tych, ktorzy nie zycza sobie dostawania jakichs glupich maili od pewnych uzytkownikow tego forum JEZYKOWEGO...
edytowany przez gosiaBG: 31 lip 2011
Cytat: gosiaBG
Czy bedzie na forum mozliwosc BLOKOWANIA uzytkownikow przez innych uzytkownikow?

Będzie.
A zastnieje w regulaminie mozliwosc blokowania forowiczow ktory w jawny sposob popelniaj przestepstwo obrazy godnosci czlowiek obrzucaja kalumniami http://it.wikipedia.org/wiki/Calunnia http://it.wikipedia.org/wiki/Diffamazione_%28diritto_italiano%29 ze swoich komputerow przebywajac wItali czy to Polsce...zwtaracam uwage ze jesst przestepstwo zagrozone wysoka kara pozbawienia wolnosci od lat 2 do 6 ..wiec nie byle co nadczym admin moze przejsc do porzadku..to tak jakby admin pomagal przestepcy w kontynuowaniu przestepstwa,rozumiem ,ze admin patrzy przez pryzmat prawa polskiego art. 212 § 1. k.k.artykul KK mowiacy o znieslawieniu nie jest az tak powaznym przestepstwem jak w Itali,w kraju jest wystepkiem z grożąca kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku..we Wloszech grozi za to kara az do 6 lat i w oddzielnym postepowaniu cywilnym baaardzo ale to bardzo wysoka grzywna idaca w grube tysiace eu.Nieznajomosc prawa nie tlumczy nikogo.
...forum chyba nie jest miejscem ulatwiajacym popelnianie znieslawienia na innych Bogu ducha winnych osobach ,wynika to z i jeodpowiedzialnosci moderatora rowniez jesli na forum wchodzi osoba piszaca z Wloch Hiszpani Angli Niemiec ,Francji krajow UE i jesli sie prosi o usniecie wpisow to nie powinien pojawiac sie wpis Admina ze ma juz dosc prosb o usuniecie wpisow..chyba ze jedni sa traktowani jako fioletowi a ......inni jako bardziej fioletowi ....
Chcę, aby moje konto zostanie usunięte,dziekuje
Cytat: riccardok
Chcę, aby moje konto zostanie usunięte,dziekuje

kogo to???
Kiedy w końcu będzie możliwość blokowania innych użytkowników? + możliwość żeby taki użytkownik nie mógł nam wysyłać wiadomości na priv, bo już mam dość ciągłych wiadomości - spamu od settedinove!
Cytat: Lukar
Udostępniamy nową funkcjonalność w naszym serwisie - możliwość założenia własnego forum na interesujący Cię temat związany z szeroko pojętą nauką języka.

Zobacz szczegóły:
http://www.wloski.ang.pl/groups/nowa

Czekamy na uwagi.

Lukarze, bardzo ciekawa propozycja. Szczególnie, gdy ma się do czynienia z tak niezdyscyplinowanym FORUM jak to. Czuję jednak brak jednej możliwości: przenoszenia postów z tematu do tematu. Chodzi mi o coś takiego: Na forum w temacie o rodzajnikach, pojawia się pytanie o recenzję jakiejś książki. Chciałabym ten post przenieść na właściwe miejsce (do tematu traktującego o książkach), ale takiej możliwości nie mam. By zachować porządek, muszę ten post skopiować, przekleić go do tematu odpowiedniego i wykasować z tematu nieodpowiedniego. Wygląda to teraz tak:

http://www.wloski.ang.pl/forum/impariamo-italiano/213462

Czyli niezbyt ciekawie. Nie dałoby się coś zrobić "w tym temacie"?

brak odpowiedzi na maila do redakcji
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 128

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia