CILS a CELI.Czym się różnią???

Temat przeniesiony do archwium.
151-170 z 170
| następna
Mrutku, jeśli bedziesz wysyłać hurtem to mnie też proszę podłącz - [email]
z góry baaaardzo dziękuje!
dziekuje za tesciki;)
Nie ma sprawy ;)
czy ja też mogę prosić? :)
[email]

z góry dziękuję i pozdrawiam :))
ciao,
ja również bym bardzo bardzo prosil o te testy, wiem, że już masz -pewnie- dosc tych "natretnych italiancow", ale jak mozna to poproszę o wysłanie na

[email]


bardzo będę wdzięczny
saluti
Ciao,
Dò lezioni di italiano a Wroclaw, e vorrei confrontare questi test con il materiale già in mio possesso. Posso averli? Ti ringrazio, [email]
sorki czy ja tez moge dolaczyc sie i prosic o wyslanie mi testow na maila: [email]
Witam,

Jeśli ktoś posiada testy na CILS'a poziom B2 prosiłbym bardzo mocno o przesłanie na maila: [email] Szukam tego wszędzie i nie mogę niczego znaleźć, a został tydzień do egzamin. Chciałbym przerobić jak najwięcej materiału w tym czasie.

Pozdrawiam serdecznie!
Mrutku, jeśli będziesz wysyłać to dla mnie też poproszę - [email]
z góry bardzo dziękuje!
witam.szukam desperacko testów na cils 2 czy ktoś może mi pomóc.Ijeszcze jedno pytanie,który egzamin łatwiej jest zdac celi3 czy cils2.z góry dziekuje
Czesc Mrutku! Ja tez bardzo prosze Cie o te testy, moj mail: [email]
Z gory serdecznie dziekuje! pozdrawiam, Beata!
czy istnieje jeszzce mozliwosc nabycia wyslawionych testow?
jesli nie mrutek to porposze pomocnikow :)
[email]
czy istnieje jeszzce mozliwosc nabycia wyslawionych testow?
jesli nie mrutek to porposze pomocnikow :)
[email]
Ciao! Czy ja tez mogłabym prosić o testy z ostatnich lat. Interesuje mnie Celi 3 lub Cils 2. Bardzo proszę. Ktoś może wie czy można zdawać w Tarnowie?? Chciałabym zdawać w przyszłym roku. Bardzo proszę o przesłanie. Dziękuję :))
A meila zapomniałam [email]
Cytat: mrutek
Hej,posiadam testy CILS-nie wiem na ile sa kompletne,bo dopiero ucze sie wloskiego...ale testy juz mam :-)))Podaj maila to przesle,moze zrobisz z nich uzytek.
Sławny Mrutku! ja również ustawiam się w kolejce po testy :), pomożesz? [email]

wielkie dzięki!
witam, czy wie ktos kiedy odbedzie sie najbliższy egzamin celi w lublinie? i gdzie?
egzamin CLIS
Hey mam pytanie odnośnie egzaminów CILS jak wyglądają, jak wygląda przebieg całego egzaminu, aha i może masz jakieś testy przykładowe, żeby mógł porównać poziomy ? Bo zastanawiam się nad Due (B2), ale nie wiem czy nie spróbować na Tre (C1), tylko nie wiem jak to wygląda w praktyce.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
151-170 z 170
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia