Muzyka włoska

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 493
Luca Dirisio Luca Dirisio
.........moj faworyt na calej lini....
mila muzyka ( szczegolnie DESTINO ANARCHICO)a pozatym ladniutki chlopak....
gdzie mogę znaleźć tekst do piosenki Albano & Romina Power - Tiamo??
prosze o pomoc
Może tu?
http://www.irevan.com/lyrics/albano.html
dziękuje :)
... polecam jesli chodzi o wloski to LIGABUE oraz VASCO ROSSI nie dosc ze piekny jezyk to jeszcze wspanialy podklad muzyczny :):)
Czy wiecie jak brzmi oryginalny tytuł piosenki "Nie wolno mi" Nie wiem kto to śpiewa, ale było to wczoraj spiewane na wieczorze włoskim w Buffo w Warszawie. Jak ktoś by miał tekst tej piosenki to bardzo proszę.
non ho l'eta'
Non ho l'età non ho l'età per amarti
non ho l'età per uscire sola con te.
E non avrei, non avrei nulla da dirti
perché tu sai molte più cose di me.
Lascia che io viva,
un amore romantico
nell'attesa che venga quel giorno
ma ora no,
non ho l'età non ho l'età per amarti,
non ho l'età per uscire sola con te.
Se tu vorrai, se tu vorrai aspettarmi,
quel giorno avrai
tutto il mio amore per te.
Non ho l'età non ho l'età
per uscire sola con te.
E non avrei, non avrei nulla da dirti
perché tu sai molte più cose di me.
Lascia che io viva,
un amore romantico
nell'attesa che venga quel giorno
ma ora no,
non ho l'età non ho l'età per amarti,
non ho l'età per uscire sola con te.
se tu vorrai, se tu vorrai aspettarmi,
quel giorno avrai
tutto il mio amore per te.
Gigliola Cinquetti
Ciao! Poszukuję tekstu piosenki Gemelli diversi i Carmen Consoli "dammi solo un minuto". Czy ktoś może wie, gdzie go znaleźć, bo przeszukałam już chyba cały net :). Byłabym bardzo wdzięczna. Grazie!
Dziękuję bardzo.
DAMMI SOLO UN MINUTO UN SOFFIO DI FIATO UN ATTIMO ANCORA.
Fa male dirselo ora che venti avversi soffiano sulla nostra fiaccola si spengono sogni in un cassetto di un castello per noi diventato bettola come una favola non si modifica versa l'ultima lacrima prima che il vento porti via con sé l'ultima briciola del nostro amore dove non c'è più sole e l'aria è gelida resta solo alla mia tavola pensandoti sento già i brividi adesso abbracciami basta nascondersi dietro parole a volte inutili si è spento il fuoco che scaldava i nostri cuori e credici ho il tuo profumo sulla mia pelle non vedo più nel cielo le due stelle che brillavano non vedo più i tuoi occhi che risplendono quando con i miei s'incrociano segnan l'epilogo, ricordi che dentro le tue lacrime nascondono l'ultimo fremito.
DAMMI SOLO UN MINUTO UN SOFFIO DI FIATO UN ATTIMO ANCORA, STARE INSIEME E' FINITO ABBIAMO CAPITO MA DIRSELO E' DURA.
Voglio spiegarmi adesso dammi solo un minuto per levarmi questo sapore amaro dal palato sapore di passato di un amore sciupato di qualche cosa di perfetto che poi è cambiato. Non so di chi dei due possa esser la colpa non m'importa adesso ascolta ciò che conta è non bagnare con le lacrime una fiamma morta che si è gia spenta potremo piangere domani senza che l'altro ci senta e attenta questo non vuol dire che sia solo tu a soffrire ma penso che star male adesso non possa servire per poterci riunire non è che voglia fuggire ma preferisco non mentire è tardi per capire perché ad un tratto è arrivato il maledetto freddo che col suo ghiaccio ha coperto ciò che abbiamo fatto e detto e nel suo viaggio si è portato il nostro caldo con te vivevo un sogno ma ora sono sveglio.
COME MAI I TUOI OCCHI ORA STANNO PIANGENDO.
Versa l'ultima lacrima prima che il vento porti via con sé l'ultima briciola.
DIMMI CHE ERA UN SOGNO E CI STIAMO SVEGLIANDO.
Con te vivevo un sogno ma ora sono sveglio.
DAMMI SOLO UN MINUTO UN SOFFIO DI FIATO UN ATTIMO ANCORA STARE INSIEME E' FINITO ABBIAMO CAPITO MA DIRSELO E' DURA DAMMI SOLO UN MINUTO UN SOFFIO DI FIATO UN ATTIMO ANCORA STARE INSIEME E' FINITO ABBIAMO CAPITO MA DIRSELO E' DURA DAMMI SOLO UN MINUTO UN SOFFIO DI FIATO UN ATTIMO ANCORA.
Wielkie dzięki! Chyba zakochałam się w tym kawałku, hehe:)
A znacie jakieś ładne, wolne, romantyczne kawałki? Oczywiście włoskie...
A czy mogłabyś przetłumaczyć tekst na polski? Z góry Ci dziękuję i jestem bardzo wdzięczna!!!
Proszę Was o przetłumaczenie na polski. To dla mnie naprawde bardzo wazne!!!
a znam znam ;) np: "Cerca nel Cuore" LIGABUE, "Quanti anni hai" VASCO ROSSI... "Ti Amo" Umerto Tozzi :)
"occhi blu" VASCO ROSSI, "Ho Messo Via", "CERTE NOTTI" LIGABUE :) jak sobie jeszcze cos przypomne to dam znac ;)
Ja słucham muzyki włoskiej, kocham ten kraj, muzyke zreszta także..
Nie jesteś jedyna która słucha muzyki włoskiej, oczywiście hip hopu też słucham ale głównie włoską muzykę.... ale jednak czyms sie różnimy bo ja słucham takich wykonawców jak: Nek, Tizziano Ferro, Laura Pausini, Cremonini, Eros Ramazzoti. Uwielbiam tych wykonawców, proszę wypowiadajcie sie na ten temat ponieważ wszyscy mówią, że jestem nienormalna bo słucham takiej muzyki, a ja bede słuchała tego co mi sie podoba......narqa
cześć ja tez słucham tej muzy, uważam, że to jest najlepsza muza, Tizziano Ferro, Paolo Menguzzi itp
Mam prośbę:) Czy możecie mi podać jakieś tytuły i wykonawców hip hopu wloskiego bo jestem ciekawa jak to brzmi:) Buziaczki i pozdrooo:D:*:*:*Jeżeli możecie odpiszcie szybko:)
Mam prośbę:) Czy możecie mi podać jakieś tytuły i wykonawców hip hopu wloskiego bo jestem ciekawa jak to brzmi:) Buziaczki i pozdrooo:D:*:*:*Jeżeli możecie odpiszcie szybko:)
Hej Raija!! fajnie ze spotkalam kogos kto rowniez bardzo lubo włoskie piosenki... :) Oczywiscie lubieUmberto Tozzi, Toto Cotugno, Drupiego, Albano itd. :-)) A jedna z moich ulubionych jest "Accapulco" Al Bano & Rominy Power. Nietstey nie moge znalezc tekstu tej piosneki... :/ Pozdrawiam. Moj nr gg; 9550678
Ja rowniez uwielbiam wloska muzyke... Jest taka romantyczna. Mmmm.... :) W sam raz dla takiej marzycielki jak ja.. :D Jakie polecacie fajne, romantyczne (włoskie oczywiscie:) ) piosneki :> ??
Hej! Czy ktoś z was nie ma może tłumaczenia kawałka Gemelli diversi 'Mary'? Bardzo by mi na tym zależało:) Dzięki.
masz rację - dzień bez głosu erosa jest niemożliwy
ciao:) czy możecie podac jakies tytuly (wykonawcow tez) jakis fajnych romantycznych wolnych piosenek włoskich???:) z gory dziekuję:)
acha i przy okazji zyczę wam wszystkiego czego sobie zamarzycie z okazji Dnia Kobiet:):):) PS: prosilabym o te piosenki
proponuje piosenki Laury Pausini... a szczegolnie piosenke pt."seamisai" naprawde swietna:) polecam!!! jakby cos to mam nawet jej tekst ale to juz innym razem:) pozdrawiam...
A mnie sie ogromnie podoba Elisa - tylko ona troche malo wloska:)) wlasciwie bylam baaaardzo zdziwiona, kiedy uslyszalam, jakiej jest narodowosci. Az dziwne, ze jeszcze nie jest znana poza granicami! Swietny glos, bardzo fajne piosenki i sama osobowosc zdaje sie ciekawa - troche wygladem i sposobem spiewania przypomina mi Alanis Morisette - nawet niektore piosenki maja podobny klimat. Polecam szczegolnie ostatania plyte "Pearl days" i strone http://www.elisaweb.net/media.htm z teledyskami!Pozdrawiam cieplo
witaj,ja lubię aeroplanitaliani,paolo meneguzzi i w ogóle muzykę włoską,jest bardzo romantyczna.Tak trzymaj
a ja proponuję www.marcobocchino.com Mmarco jest boski i świetnie śpiewa :-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 493

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa