Muzyka włoska

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 493
mam jeszcze stronkę z tekstami włoskich piosenek: http://testimusic-mania.blog.excite.it... i parę innych: www.laurapausini.com ,http://www.zero-assoluto.it/ , www.hitchannel.tv , www.deejay.it
polecam :)))
ciao a tutti! Jezeli lubicie wloska muzyke polecam piosenke Amadeo Minghi, ktòra mozna sciagnac ze strony http://mariluspot.splinder.com/ . "Un uomo venuto da molto lontano". Piosenka ta jest dedykownan papierzowi Janowi Pawlowi II Jest przepiekna
Dzień dobry, szukam nazwisk wykonawców i tytułów piosenek w języku włoskim, które nadawałyby się do dyskoteki. Proszę o ewentualne przesłanie na adres [email]
A można prosić o tłumaczenie proszę:)
w moim gronie to kto nie słucha takiej muzyki jest raczej inny - orginalny!:)) ja wychowałam się na takiej muzyce acz kolwiek nie bardzo znam włoskich wykonawców!!
Ja bardzo chciałabym zacząć słuchać włoską muzykę ,ale niestety nic nieznalazłam w necie.Mógłby ktoś mi podać jakieś linki ,albo wysłaś na maila.Gatunek muzyki jest mi obojętny.PROSZĘ!
Widze, ze Twoi ulubieni to Adriano Celentano i Eros Ramazzotti.
Mam bardzo spora plytoteke - a przede wszystkim te stare, dobre przeboje. Ligabue, Vasco Rossi - to jak na moja romantyczna nature troche za nowoczesne. Zreszta nigdy im sie nie przysluchalam.
A kto zna taki przeboj - "Sapore di sale" - Gino Paoli ?? SUPER !
HEJ! JA TEŻ NIE ZA BARDZO ZNAM SIE NA MUZYCE WŁOSKIEJ, ALE PO PROSTU ZAKOCHALAM SIE W PIOSENKACH GIORGII!!!
pozdrawiam wszystkie miłośniczki muzyki włoskiej,nie znam tytułu pewnej piosenkii nie mogę jej odnależć w Googlach,początekjest taki;NO PIANGIEREI STASERA,ULTIMA SERA CHE NOI SIAMO INSIEME,druga to AMORE SENZA FINE(refren) nie znam też wykonawców.czy ktoś mi pomoże?
"Amore senza fine" to mi wyglada na Pino Daniele, natomiast odnosnie drugiej piosenki to znalazlam cos takiego:

Non piangere stasera
Don Backy
Non piangere stasera
l' ultima sera che noi siamo insieme
ma pure se lontano
io t'amerò di più.

Non piangere stasera
e a te darò le frasi mie d'amore
e a te darò il mio cuore
se tu non piangi più.

Lontano dagli occhi
ma tanto forte, chiuso dentro il cuore
io porto l'amore
l'amore mio per te.

Non piangere stasera
vederti piangere, fa male al cuore
se piangi questa sera
io piangerò con te
io piangerò con te.
Ja słucham włoskich piosenek m.in Toto Cotugno/Ricchi E Poveri/Eros Ramazzotti/francesco di napoli/Francesco Napoli/ mój nr [gg]
witam

poszukuję tłumaczenia na język polski piosenki Erosa Ramazottiego "piu che puoi"

Help me plizzzzz !!!
Z raperów włoskich niezły odjazd daje Caparezza.
http://www.caparezza.it/
Czesc !
Podobnie jak Ty slucham takiej muzyki i bardzo mi sie podoba. Mam nadzieje, ze bedzie niebawem bardziej rozpowszechniona. Poku co malo kto chyba w ogole jest zainteresowany kultura wloska.
Pozdarwiam.
Aska [email]
witaj ,przeczytałam wpisy w tym forum .niewiem czy to jeszcze aktualne ale ja też lubię włoskie piosenki i słucham ich od dawna.od niedawna za to używam internetu i ciągle jeszcze odkrywam jego możliwości.w związku z tym chciałabym prosić o przesłanie MP3 z włoskimi piosenkami z góry serdecznie dziękuję .moj adres [email]
a słucha ktoś carmen consoli?? nie jest moze rewelacyjna, ale L'eccezione jest fajne :)
Czesc wszystkim!
Jesteście niesamowici. Tyle co się od Was dowiedziałam o wloskiej muzyce, to przeszlo moje oczekiwania. Dziekuje Wam, ze chętnie się dzielicie tymi informacjami. Dziekii Wam poznalam zespoly i wykonawcow o których do tej pory nie miałam zielonego pojecia.
Mam do Was oczywiście prosbe.
Patatina, pisałaś w marcu, ze jestes w posiadaniu calej plyty Paolo Meneguzzi i mogłabyś ja przesłać, czy mogę się uśmiechnąć? Bardzo mi się podobala jego piosenka „Bacciami” i chętnie posłuchałabym innych.
Poza tym, dziewczyny Marco Bocchino jest cudowny… Jego glos, piosenki…
SexBomba, mogłabyś napisac do mnie…?
Chciałabym tez nawiązać kontakt z justi1 i z adrianem_ZG
Mój adres to [email]
Czesc wszystkim!
Jesteście niesamowici. Tyle co się od Was dowiedziałam o wloskiej muzyce, to przeszlo moje oczekiwania. Dziekuje Wam, ze chętnie się dzielicie tymi informacjami. Dziekii Wam poznalam zespoly i wykonawcow o których do tej pory nie miałam zielonego pojecia.
Mam do Was oczywiście prosbe.
Patatina, pisałaś w marcu, ze jestes w posiadaniu calej plyty Paolo Meneguzzi i mogłabyś ja przesłać, czy mogę się uśmiechnąć? Bardzo mi się podobala jego piosenka „Bacciami” i chętnie posłuchałabym innych.
Poza tym, dziewczyny Marco Bocchino jest cudowny… Jego glos, piosenki…
SexBomba, mogłabyś napisac do mnie…?
Chciałabym tez nawiązać kontakt z justi1 i z adrianem_ZG
Mój adres to [email]
A mi się ostatnio spodobała Simone Bencini. Znacie?
Simona.
Przepraszam Was i artystkę (hehehe)
http://www.simonabencini.com/
a ja kocham MI AMO!!!!gemelli diversi primo o poi i dammi solo un minuto i VASCO rossi un senso i alba czy cos o albie sei bianca come un alba czy cos teraz nie pMIETAM....i tiziano ferro sere nere!11muzyka wloska jest zajebista(przepraszam)a ktos wie kto wykonuje piosenke:nuda ??to leci nuda come 6 ti vesti....a potem ancora ancora...ona byla slynna w zeszlym roku....ale tez jest super!!jak wszystkie wloskie pioosenki:-)
A znam tą piosenkę, znam!!!"Sapore di sale, sapore di mare...."itd. Jest super. Taka troche zwariowana,ale dobrze sie jej słucha. Pozdrawiam i polecam.
HMM.. JEST KTOS ...???
"la voce magica" - czy ktoś pamięta Irenę Fargo? To już ładnych parę(naście?) lat od jej wspaniałej "Come una Turandot". Ale ze dwa lata temu nagrała "Trappole" - moge tego słuchac bez końca...
www.irenegargo.it

Ciao!
ja lubie jeszcze Articolo 31, niektore mixy Gabry'ego Ponte i Mauro Picotto
Pewnie bardzo lubie Ti amo, Volare i inne przeboje:) pozdrawiam
max de angelis wykonuje ten numerek
kocham włoskie piosenki a możecie mi powiedzieć gdzie moge znaleść jakąś baze z ich tłumaczeniem ? z góry wielkie dzieki
czy mógłby ktoś przetłumaczyc mi piosenke "Ci sara" Al Bano & Rominy Power " byłabym wdzieczna
Czesć.Przeczytałam Twoją wiadomośc o Alexe Baroni i sie zmartwiłam.Ostatni raz we Włoszech byłam 5 lat temu w Brindisi.Tam właśnie pokochałam jego piosenki (kilka).Potem jakoś zapomniałam!!! Wielka szkoda że odszedł!Wiesz może co sie stało?
Gosia
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 493

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa