UP Kraków - włoski - 2010/2011

Temat przeniesiony do archwium.
91-96 z 96
| następna
Hej, w tym roku na italianistykę próg to było 123pkt. Czyli z podstawową nie ma szans. Trzeba napisać rozszerzenie na ponad 80%. W tym roku dostawali się ci od 82% wzwyż. Wiem, że odpowiedź trochę spóźniona, bo pewnie deklaracje już składacie, no ale jakbyś miała jeszcze jakieś pytania - pisz :)
Hej. Chciałabym się dowiedzieć, czy osoba która nie ma żadnej wiedzy z włoskiego ma szansę na dostanie się na italianistykę??? I czy lekcje prowadzone są od podstaw??? I jakie trzeba przedmioty zdawać??
edytowany przez zosia19923: 27 sty 2011
Z tego, co pamietam, to w Krakowie na UJ ucza od podstaw wloskiego na italianistyce, inaczej jest w Katowicach na Slaskim, na ktory zeby sie dostac to z tego co wiem trzeba miec mature z wloskiego. Najlepiej sobie sprawdz na stronie uniwersytetu :)
Na Up również jest od podstaw. Tylko trzeba bardzo mocno pracować., bo oprócz tego dochodzi kilka przedmiotów nad którymi trzeba siedzieć. Ale oczywiście nikogo nie zniechęcam, a wręcz namawiam, bo to piękny język i takie studia dla kogoś kto naprawdę interesuje się włoskim, to sama przyjemność :) Jeśli są osoby, które miały już włoski, to po prostu są zwolnione z części semestru.
A co do przedmiotów, to jakikolwiek język nowożytny na poziomie rozszerzonym.
dzięki Natalia, jakos calkiem zapomnialam o tym watku :) zdawalam poslki rozszerzony ale cos sie boje ze 80 proc nie złapię... ale próbowac będę, moze sie uda !
właśnie sama się zastanawiam czy się dostanę... Z rozszerzenia ang będe miała w najgorszym wypadku 82%, a z polskiego coś około 90%... Kurcze... nie wiem. :(
Temat przeniesiony do archwium.
91-96 z 96
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Solo italiano