studiowanie języka, a perspektywa pracy POMOCY!

Temat przeniesiony do archwium.
31-31 z 31
| następna
Ja od dobrych 5 lat pracuje na rynek wloski i dostawalam prace dzieki znajomosci jezyka wloskiego a pozniej oczywscie takze dzieki innym doswiadczeniom. Dostalam ja w Polsce, w Irlandii a teraz w Rzymie.

Ostatnio wybrano na moja pozycje mnie, choc wybierano miedzy mna a doswiadczonym Wlochem ktory mialam wrazenie lepiej zna sie na rzeczy... Czemu wybrano mnie? ...mysle, ze dlatego, ze wlasnie znajomosc angielskiego przewazyla. Moim zdaniem, z wloskim jezykiem mozna wiele ...ale angielski w tej chwili na rynku pracy jest wrecz podstawa. Wiadomo jednak, ze jezykiem wloskim nie mozemy konkurowac na rynku pracy we Wloszech... musimy umiec cos wiecej... W Polsce ...widuje oferty pracy z wloskim.

Jednak kryzys we Wloszech moim zdaniem bardzo widac, poziom zycia moim zdaniem kompletnie nie mozna porownac np. do Irlandii (gdzie tez przeciez jest kryzys...., a Irlandie znam, wiec dlatego do niej porownuje). ...a kryzys ...hmmm wydaje mi sie, ze moze zmienc sytuacje bardzo... i to wkrotce. ...ja bym teraz chyba naprawde zaczela sie uczyc chinskiego ...i kto wie, czy tego nie zrobie ;-)

31-31 z 31
| następna

« 

CafeItalia

 »

Życie, praca, nauka