WŁOSKI INSTYTUT KRAKOW ?

Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna
irvin odezwij sie prosze: [email] albo [gg] pozdrawiam
No jestem, co tam?
dlaczego forum jest owiane taką tajemnicą?? forum jest po to, by własnie NA FORUM o tym mówić chyba troche się wszystkim pomieszało o co chodzi z forum po co dokładać sobie roboty i pisać na ila. dziwne słuchajcie to ma nam pomóc ludzie sa ciekawi gdzie dobrze uczą nie możecie tego otwarcie napisać? pozdrawiam serdecznie
i pisać na maila miało tam być:)
Hej,jesli sie jeszcze nigdzie nie zapisalas,tmoge ci powiedziec ze ja zaczelam teraz kurs w Instytucie i wcale nie jest tak zle jak pisza.Zajecia mam w 6 osobowej grupie a lektorka bardzo fajnie prowadzi zajecia,wiec ja polecam,papa
ja też nie polecam!!!! lektor gada i gada po polsku macha rekami i nic z tego nie wynika. mega wolne tempo! straconego czasu nie odzyskam ale czy jest sposób żeby odzyskać kasę??? pomóżcie!!
Witajcie!
Chodziłem do Italiano Facile i nadal chodzę, a dlaczego? poniewz uwazam że nie ma lepszej oferty uczenia się języka włoskiego niż w ITALIANO FACILE. Zajęcia odbywają się także po włosku, a rozmawiamy w tym języku cały czas, i dziwi mnie to że ktoś pisze że wogule po Polsku tylko zajęcia się odbywają. Kolejna sprawa która mi się podoba to to że poznaje się nie tylko język włoski, ale i kulturę tego kraju. Dlatego jeżeli jesteś zakochany w italii, i jest ci ona naprawdę bliska sercu, to w żadnej innej szkole nie pogadasz o tych sprawach jak tylko w tej szkole. Zajęcia natomiast czasami sąprzedłużane do 2 godzin (nawet jeśli powinny trwać 1, 30 min.), właściwie to liczy się dobro klienta w tej szkole, a nie tak jak na innych gdzie równo 60 min. e via! Jeżeli chodzi o naukę to naprawdę niezły poziom i super małe grupy,(nawet po 5 osób) także kontakt z lektorem jest tak jak by to były korepetycje.
Witam serdecznie mam prosbe abys ewentualnie uchylila nieco tajemnicy i pomogla wybrac mi szkole jezyka wloskiego w krakowie bo mam spore watpliwosci z Gory dziekuje [email]
mam pytanie czy ktos z was wie jak wyglada test do instytutu ten kwalifikacyjny? bo chce sie zapisac i powtorzyc cos przed nim:) i nie wiem na czym sie skupic?:) dzieki za odpowiedz
ja mam obecnie wielkie problem z wybraniem szkoły i zupełnie nie wiem na co się zdecydowac, alezy mi na nativie a obecnie w kazdej szkole z wyjatkiem poligloty zajecia prowadzone sa przez polskiego lektora lub na przemian(i to nie zawsze), bylabym sklonna sie tam zapisac, lecz sie troche zrazilam gdyż osoba która udzielala miw tym czasie informacji byla bardzo niekompetentna, nie była w ogole zorientowana w obrebie poziomów panujących w szkole, anwet nie kazała mi napisac testu co wydalo mi sie bardzo dziwne...odnosnie italiano facile, nie polecam, ja mam zle doswiadczenia, bylam na 1 lekcji która mnie bardzo zniechęciła, owszem pan włoch jest bardzo sympatyczny i atmosfera jest miła, lecz grupa z jakąs miałam do czynienia to 2 starsze panie, które co chwile przerywały lekcje opowiadając o swoich chorobach lub jakiś ciekawostkach swojego zycia, oczyiwcie po polsku hehe, na dodatek widac ze lektor ma wyuczona ksiązke na paięć i niezbyt wychodzi poza material tylko stara sie zeby zapamiętac teskt z ksiązki, odebralam te zajęcia jako bardzo niezorganizowane, to tylko moje odczucia moze sie mylę, ale nie chce nikogo urazić. Do Instytut nie chcę(polskie lektorkki) jak narazie nie mam na mysli przygotowanie sie do egzaminu lecz uporządkowanie wszystkiego poznajac i przypominajac sobie jeszcze dodatkowe slownictwo, nie wiem co wybrac, lingualand?glossa?poliglota? jak mozecie to poradzcie cos, gdyz czas sie zapisac!pozdrawiam wszystkich:)
Witam wszystkich ja też pilnie potrzebuję info na temat szkół w Krakowie gdzie dobrze uczą włoskiego :-) Z tego co zdążyłam się zorientować to chyba nieżle uczą w GLOSSIE na Kazimierzu, bardzo prosze jeśli ktoś coś wie na temat tej szkoły piszcie !!! Z góry dzięki i pozdrawiam!
Również nie polecam Italiano Facile. Lekcje u nas znowu zamiast 1.5h trwały dużo krócej. Lektor często wychodził bo ktoś dzwoni do drzwi, bo ktoś coś prosi i takie tam. Strasznie to rozpraszające. W dodatku w grupie mieliśmy osobę, która zupełnie wybijała wszystkich bo chodziła na rożne poziomy a potem pytała o rzeczy które w danym momencie grupę podstawową najmniej interesują. Przychodziły tez w połowie semestru osoby z zewnątrz na lekcje pokazowe i kończyło się to wszystko od nowa liczeniem :/ Bywało że na trzech lekcjach z rzędu była omawiana historia. Siedząc na zajęciach miałam wrażenie, że tracę czas. Nie raz można było pocałować klamkę bo dostać się do tego mieszkania na Basztowej to jak do twierdzy.
sama zastanawiam się nad glossa ale starsznie mnie ta szkoła zmyliła, otóz dostalam się na poziom W5 i juz mialam się zapisac kiedy dowiedzialam sie ze nie ma w ogole zajęć z włoszką tylko z polką jak coś co mnie trochę zdenerwowało bo mówli co innego a okazuje się co innego...poza tym sam fakt ze korzysta się z książki espresso tez mnie nie zadowala heh, nie polecam jej:P
obecnie zastanawiam się na kosmopolitą, poliglota i lingualandem( tutaj tez mam pewne wątpliwości) a wg Was? przydałaby się jakas konkretna opinia! :)
Witaj bucziia!Piszesz,ze w Instytucie są tylko polscy lektorzy.To nie jest prawda.Z tego co wiem uczy tam co najmniej troje Włochów.Od 19 II trwają zapisy na nowy semesrt.Wszystkie inf. znajdziesz na stronie Instytutu. Pozdrawiam!
no widzisz o tym nie wiedziałam, dzięki za informacje jak coś! sprawdze dokładnie:) a Ty chodziłas lub chodzisz moze do instytutu?
Ja proponuje wszystkim lekcje indywidualne. Moim zdaniem są najlepsze, można się dogadać z osobą uczącą. Czego oczekujemy itp. Natomiast zdecydowanie odradzam Instytut, jestem z Krakowa i chodziłam na włoski do instytutu. Przyznam szczerze, że to było okropne. Duże grupy, jeśli się nie jest na jednej lekcji to z kolejnej nic nie rozumiesz (rozumiem że ktoś może pilnowac sie i chodzić na wszystkie lekcje; ja byłam czasami tak zabiegana że nie dawałam rady) Ale wszystkim polecam "Rete" książke z której się tam uczą, bardzo fajna.
Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa