praca we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 503
A jeżeli istnieje bariera w postaci nieznajomości języka? Wschodnie wybrzeże, okolice Ancony i jeszcze bardziej na południe (wspomniane Chiaravalle) ineteresuje mnie, gdyż przez pewien czas istniałaby możliwość nocowania tamże. I tutaj pojawiają się wątpliwości - czy randka w ciemno z Adriatykiem przełoży się korzystnie na finanse. Wątpliwości będą zawsze, jednak chciałbym zorientować się czy jest to pomysł kaskaderski. Dzięki za odpowiedź i ogólne zainteresowanie.Pik.
margerita PRZECIEZ W CIEMNO NIE POJEDE. potrzebne jest pewna praca, zakwaterowanie. moze znasz jakies adresy pracodawcow?
Hej forumowicze.Czy ktos moze mi udzielić informacji ile mniej więcej zarabia kelnerka,kucharz czy barman we włoszech? Chodzi mi głównie o północ.Jesli sie ktos jeszcze orientuje ile wynosi podstawowa stawka za godzine.Z gory dziekuje i pozdrawiam.
ja jestem we Wloszech i mam pewna super prace. Zarabiam calkiem niezle za rozmawianie w lokalach z Wloskimi napalencami. Praca polega tylko na rozmowie i zachecaniu do stawiania mi drinkow :-)rnMam zakwaterowanie, ubezpieczenie i umowe o prace.rnPredko do Polski nie wroce ;-)rnJakby ktos chcial do mnie dolaczyc i poznac szczegoly to napiszcie adres a przy najblizszej okazji odpisze
Ja bym chetnie do łaczył teraz sie wybieram do Włoch 26 maja [email]
Buon giorno,
ditta italiana operante in Polonia ricerca per i propri uffici in Italia personale da inserire nel proprio organico, per mansione da segretaria.
Si richiede conoscenza base di lingua italiana, utilizzo minimo di computers con programmi di paccheto Office.
Se interesati inviare proprio curriculum o telefonare al:
+ 39 [tel]
+ 39 3282850849
+ 39 3897959649

CAT.group
Responsabile Polonia
Kasiakova Nina
Buon giorno,
ditta italiana operante in Polonia ricerca per i propri uffici in Italia personale da inserire nel proprio organico, per mansione da segretaria.
Si richiede conoscenza base di lingua italiana, utilizzo minimo di computers con programmi di paccheto Office.
Se interesati inviare proprio curriculum o telefonare al:
+ 39 [tel]
+ 39 3282850849
+ 39 3897959649

[email]

CAT.group
Responsabile Polonia
Kasiakova Nina
szukam pracy jako opiekunka. posiddam referecje jezyk włoski dobrze. prosze o kontakt tel 663916352
wybacz ale nic w takiej pracy "super"nie widze,mam kolezkanki ktore to robia.Rozmawiac ze starymi capami i sie usmiechac fuuuuuj,troche wiecej ambicji!!!
Cerco urgentemete colf fissa a roma da affiancare alla mia. chiedo ' serieta' educazione e disponibilita' a lavorare tre fine settimana al mese recuperando un giorno e mezza durante la settmana. offro vitto alloggio 650 euro mensili, tredicesima ferie e liquidazione.
Provincia di como
Villa indipendente (molto grande)
2 persone
2 cani
Appartamento indipendente per la ragazza
Stipendio da concordare secondo esperienza da 600 a xxx
Alloggio incluso
Mangiare da definire
Da lunedĂŹ a venerdĂŹ giornata intera
Sabato 1/2
Domenica free
Qualora sia richiesto intervento serale x cene o feste, sabato o domenica
per cani è previsto extra
Necessaria bella presenza, la casa è frequentata da persone distinte
Ti interessa?
Si, certo! Mi molto interesa ma non 600 :( Questo lavoro 1000. Ciao.
CZesc Rozumiem ze pracujesz w charakterze hosstesy.Jestes zadowalona z tej pracy? Mialam pracowac w tym charakterze ale mam pewne watpliwosci. Czy jest to bezpieczna praca i czy nie wiaze sie ona z prostytucja. A ile zarabiasz ? Czy bylaby mozliwosc dowiedziec sie wiecej i nawiazac kontakt. Pisz na [email] Dzieki
ciao francesca .me interessa il lavoro, la mia mail [email]
cześć alejaja:-)
Na tamtej stronce z Treviso szybko urwał nam się wątek.
Mówiłaś że mieszkasz niedaleko, ciężko tam z pracą???
Szukam pracy jako opiekunka osoby starszej- moze to byc zastepstwo na 3 miesiace.Mam 45 lat jestem pielegniarka. Bardzo prosze o pomoc. [email] Pozdrawiam serdecznie.
Tutaj gdzie ja mieszkam jest bardzo ciężko o pracę. Jest szalona konkurencja ponieważ jest dużo Rumunek, ktore zaniżaja place. Wlosi maja tez duże wymagania tzn. znajomość języka, dyspozycyjność i wszechstronna wiedza. Jaka praca cie interesuje?
Witam!rnJestem w tej samej sytuacji co Ty . Moje dokumenty się nostryfikują (podobno) a ja uczę się włoskiego ale nie mam szczególnych sukcesow . Najchętniej wyjechałabym do Włoch żeby tam na miejscu się uczyć ale to nie takie proste najlepiej mieć znajomych którzy pomogą znaleźcć pracę . Inne oferty są mocno naciągane. Pozdrawiam
witam widzę ,że co poniektorzy są w stanie pomóc w szukaniu pracy we wloszech...:) je jadę do Bibione z pięcioma koleżankami i część z nas będzie szukało pracy. Znamy włoski komunikatywnie i angielski b.dobrze (studiujemy filologię włoska):) jakby ktoś mógł pomóc czy choćby coś poradzić byłabym bardzo wdzięczna...:) pozdrawiam!!! w razie czego [email]
alejaja ...a moglabym wiedziec o jakim regionie mowisz??? o jakim miescie dokladnie??
Des wybierasz się do Italii ? :-)
hm... Rumunek to już w każdym regionie jest pełno ..... Ukrainek , Rosjanek ,pracują za niemalże głodowe stawki ,a najczęściej na czarno, nie dość ,że psują opinię polkom to jeszcze zabierają miejsca pracy .... :-/
Bibione jest 60 km od Wenecji nad samym morzem oczywiście:) a masz jakieś info odnośnie pracy czy wogóle tego miejsca???
Ja szukam pracy jako opiekunka , moge pracowac jako zmienniczka 2- 3 miesiace. Od 1- go czerwca przebywam na urlopie bezplatnym jestem dyspozycyjna od zaraz.Ucze sie jezyka sama tez czekam na nosttryfikacje. Pozdrawiam serdecznie Jesli znajdzie sie zyczliwa osoba, ktora ma uczciwa propozycje pracy prosze o kontakt [email]
Jeśli jesteście pielęgniarkami to napiszcie maila(po polsku,odpowiedź też dostaniesz po polsku)do włoskiego pośredniaka dla pielęgniarek. [email] Są w 100% pewni bo to pośredniak a nie jakaś agencja,która tylko chapie pieniądze od ludzi nic w zamian nie dając. Wszystko robią ZA DARMO.
napisz [email]
Bardzo dziekuje za odpowiedz , ale pisalam na forum praca dla pielegniarek moje dokumenty sa w trakcie nostryfikacji jestem zwiazana umowa z polska firma. Firma nie organizowala kursu jezykowego ucze sie sama.Czy ta agencja posida oferty tylko dla pielegniarek. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.
ira66 skontaktuj sie ze mna [email] jestesmy w bardzo podobnej sytuacji. Moze nawet dokumenty mamy zlozone w tej samej firmie? Pozdrawiam serdecznie.
Pisalam o rejonie Toskania, prowincja i miasto Arezzo.
nie wiem...tak tylko pyalam...to jest wlsanie dobijajace ze psuja nam opinie i ze zgadzaja sie na te strasznie niskie stawki...no i "wsoaniali" wlosi na tym bazuja..
ps. a to Rosjanki tam jezdza to nie wiedzialam...slyszalam tylko o rumunkach...ze jest ich pelno ...holercia ...no coz..potem o nas tez wlosi bea mieli taka opinie :(:(:(:(
Z tego co wiem to jeszcze dla radiologii.Ale najlepiej będzie jak sama do nich napiszesz.Naprawdę służą bezpłatną pomocą.To,że czekasz na papiery nie oznacza,że nie możesz ich poprosić o pomoc.I to za darmo
Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa