praca we WÅ‚oszech

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 503
dla pielegniarek polecam goraco www.infoitalia.pl - świetna firma ,która nawet zaliczkuje wszystkie koszty pielegniarkom.Pracuje juz we Włoszech 4 m-ce i jestem zadowolona.Infoitalia nauczyła mnie jezyka włoskiego i jestem naprawde wdzieczna im za to.
ciao volete sapere qualcosa su Milano??do you want to know anythimg about Milano??ask me!!!
na poczatku grudnia mam zamiar z chlopakiem jechac do Vicenzy ( oczywiscie również z nadzieja znalezienia pracy) Moze ktoś z Was mogłby napisac czy sa na to jakies szanse - chodzi mi o tą okolice oraz wiem ze na przełomie i na poczatku nowego roku Wlosi maja dłuugie ferie i zastanawiam sie czy nam to nie utrudni. Myslimy o pracy w barach - nasz bliski przyjaciel u którego mamy mieszkanie pracuje legalnie w restauracji i my równiez liczymy na cos podobnego ( to jest oczywiscie najwieksze nasze marzenie.. ;). Mówi, ze przyjechac zawsze warto bo a nuż się uda... Ja skonczylam kurs włoskieo dla poczatkujacych, moj chlopak malutko. Czekam na Wasze opinie. pozdrowienia
wiesz ze ja juz jestem we wloszech 2 lata i mozna pracowac poniewaz jestesmu unia i to nie jest prawda ze potrzebujemu permessa itd
Ciao.czy ja również mogę prosić o jakieś materiały do nauki j.włoskiego?słówka,książki, notatki?Bardzo proszę o maila.Z góry dziękuję.pozdrawiam:)stammi bene!
Chcesz pracowac w Bolzano jako pielegniarka, pisz: [email]
HALLO ! szukam mieszkania taniego do wynajecia region marche okolice pesaro e urbino najlepiej blizej miejscowosco sassocorvaro,marcatele lub caseninna.jezeli ktos ma jakies informacje prosze o kontakt [email] dziekuje
czesc AGAT a dokad sie wybierasz na kurs?? bo ja jade do Milano w syczniu dokladnie 9.
Czesc wszystkim ,poszukuje pracy w Rzymie jako opiekunka do starszej osoby.Znam jedynie pojedyncze slowka.Prosze o pomoc.
ciao Agniesia,przeczytalam twoj anons z kwietnia, super ze sa jeszcze takie osoby jak ty. Mieszkam od miesiaca we Wloszech. Zauwazylam to juz w lipcu kiedy tu bylam ze Polacy nie sa mili dla swoich rodakow. Dlaczego tak jest. Chcialabym pracowac, ale nie znam wloskiego, tylko angielski.
Jesli mozesz prosze o pomoc, podaje swoj adres email: [email] Cale dnie jestem sama i chcialabym poznac kogos z Polski.
Do Agnese 24: czy mozesz mi pomoc, w sprawie pracy, nie znam jeszcze wloskiego zaczynam sie uczyc. Moj [email]
[wpis usunięty]
un consiglio: riscrivi quest'annuncio in italiano perché se no verraà cancellato, un salutone
czesc a jak Cie sie podobaja Wlochy?Bo rowniez zastanawiam sie nad wyjazdem
realia są takie jak trafisz na paskudną babke i nie będziesz znała jęz.to najlepiej sobie strzelić w łeb.
cześć nazywam się praca przyjedz do mnie
chciałabym się dowiedzieć cos na temat realiów pracy w zawodzie fizjoterapeuty we Włoszech ... wszelkie informacje prosze kierowac na meila: [email] z góry dziekuje
czesc
zastanawiam sie nad wyjazdem do wloch do pracy
w Polsce konczy mi sie umowa, koncem maja i bede bez pracy
Nie mam pojecia jak sie do tego zabrac.
moze ty bys mi moglaw jakis sposob pomoc??
ej no spox jak cos to zapraszam do teramo lekcje wloskiego za free jest tu paru takich co nie odmowia pomocy wiecej info z maila [email]
Witam poszukuje pracy we Włoszech koncem kwietnia poczatkiem maja , jestem uczenncią LO dla doroslych wiec szkola nie koliduje z wyjazdem.Jezeli chodzi o jezyki to mam opanowany j.ang w stopniu dobrym wloskiego sie ucze.Interesowała by mnie praca typu opieka nad osobą starszą , praca w barze , lub sprztanie.Jestem miłą i ulozoną dziewczyna ktora pragnie jedynie sie uniezaleznic.Bardzo prosze o pomoc , mój adres mail - [email] gg-5757076
Witam
Jezeli ktos z was bedzie wiedzial cokolwiek o jakiejs pracy w bolonii,prosze o kontakt.Z gory dziekuje
[email]
ciao, jeśli macie jakieś oferty pracy przy starszych osobach na północy Italii, proszę o kontakt mail: [email]
Pracuje tu 2 lata i jeszcze nie spotkalam sie z tym, zeby jakis Wloch chcial kogos zatrudnic bez dokumentow. No ale zycze powodzenia:)
musze Cie zmartwic. Bez jezyka bedzie ci bardzo ciezko przynajmiej na poczatku. No ale jak jestes pilna to szybko sie nauczysz. Powodzenia
musze Cie zmartwic. Bez jezyka bedzie ci bardzo ciezko przynajmiej na poczatku. No ale jak jestes pilna to szybko sie nauczysz. Powodzenia
ewiczko jest okropnie ciezko i niestety musisz sie przygotowac na najgorsze. jak myslisz, ze wjedziesz do Wloch i od razu znajdziesz sobie pracy- to robisz blad. We Wloszech jest mnostwo kobiet co tu pracuja, a jeszcze wiecej co czekaja na prace. Jak nie masz nic na granego to sie nie szykuj do pracy. Nikt Cie nie wezmie tak z ulicy
Ciao city. Bardzo bym chciała ten kontakt na biuro pracy we włoszech. Wyjechałam do Polski i zostawiłam pracę koleżance a teraz muszę poszukać sobie nowej, bo niestety jak to zwykle bywa ukradła mi ja. Napisz gdzie pracujesz, moze masz jakieś możliwości załatwienia pracy. Pozdrawiam i dziękuję Alicja
cześć Anita.... mnie również interesuje praca we włoszech jako fizjoterapeuta, masażysta.Bardzo chciałabym wyjechać moze ty już wiesz coś na ten temat, ja wiem ze są biura które oferują taką prace ale wiesz jak to przez biuro. Ja myslalam o wyjezdzie na własna reke, może ktoś z was wie o pracy w tym zawodzie,Wtedy też potrzebowałabym jakiegos lokum do zamieszkania, najlepiej gdzies w centrum włoch.Za jakies 3-4 tyg. bede po obroni wiec za 1 miesiac juz mogłabym wyjechać.Jesli ktos cos wie na tem temat posiłabym o kontakt. e-mail: [email]
czesc Aniu...konczysz fizjoterapie??
ja mam dyplom masazysty I stopnia....tez zastanawiam sie nad wyjazdem i jesli to dojdzie do skutku to chcialabym pracowac wlasnie jako masazystka
...przyznaje ze jak dotad to nie szukalam zbyt intensywnie ofert pracy...ale chyba nie ma ich duzo
rozumiem,ze najproście zzacząć studia zeby dostac permesso?
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 503

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa