Trochę prawdy o Włochach

Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna
SORKI ,ŻE SIĘ WCINAM,ALE MAM SPRAWĘ DO L>S PRZEPRASZAM,ALE MASZ MOŻE CHWILKĘ ,WIEM ZE ZNASZ WŁOSKI,MOŻE BYS MI POMOGŁA COS PRZETLUMACZYĆ?,JEŚLI TAK TO ODPOWIEDZ ,POZDRAWIAM I DZIEKI ZA OSTATNIA RADE,DUŻO ZROZUMIAŁAM...PA PA
L>S samo podważanie badań ISTAT-u o czymś świadczy
…Podobne wyznanie mogłoby złożyć blisko 70% Włochów w wieku 18-34 lata. Tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu Włoskiego Instytutu Statystycznego (ISTAT), który wprowadził zamieszanie w mediach, wśród socjologów i psychologów….
http://www.istat.it/
fufi bardzo szybko orientuje się jakim typie rodziny ktoś się wychował:
http://www.pismo.niebieskalinia.pl/index.php?id=206
nie wiem za bardzo o co biega
tzn artykol rozumiem,ale nie wiem czy mamy to samo na mysli
czytalam dwa razy.wybacz ale ja okreslam to PATOLOGIA w moim slowniku.i tak zastanawiajac sie glebiej chyba nawet pochodze z takiej rodziny i zaczynam rozumiec dlaczego zawsze bylo cos nie tak.ale to nie znaczy,ze ja musze byc taka i kazdemu powtarzam,ze najwazniejsze to rozwijanie wlasnej osobowosci a jak ktos nie chce to jego sprawa.i jeszcze jedno moze wymysl cos zeby kontynuowac bo nie chce byc zlinczowana,ze pisze nie na temat.
fufi według mnie to Mała wywodzi się z takiej rodziny:
http://www.wloski.ang.pl/Rozstalismy_sie_16718.html
stokrotka!moj wloski to raczej slaby jest;) cos tam jarze, ale to bardziej dzieki hiszpanskiemu, ktorego sie troche uczylam. oczywiscie jesli chcesz pogadac to wskakuj na [gg] :)
PS: inf, cieeeezko Cie zrozumiec.
L>S żartuję z Małej a ona się pewnie głowi co kombinuje. A linka o patriarchacie dałem bo na kilku forach dla niegrzecznych chłopców spotkałem się z opinią ze w cenie SA dziewczyny z Takich rodzin))
inf.w cenie ty zartujesz czy mowisz powaznie?w jakim sesie bo jeszcze nie zrozumialam twojego poczucis humoru.
fufi dałem komuś do zrozumienia że nie pójdę na jałową dyskusję. A to o nie grzecznych chłopcach nie jest żartem
boze swiety za niektorych to sie trzeba modlic-tylko to pozostaje
wlasnie na ten temat rozmawialam dzisiaj z mezem-ten to ma argumenty.chyba dlugo nie zabawie w pieknej itali(nawet gdybym chciala)uff chyba wypada
fufi z racji że nie tylko kongwistykę skończyłem ale i drugi fakultet z neuropsychologii , takie dziwne osoby SA w centrum mojego zainteresowania
czy ty zawsze musisz mnie zostawiac z otwarta buzia?:)ja jestem chyba za slaba pod tym wzgledem.ale wiesz co to z tego wynika,ze sie nie nudzisz.bo takich jest na peczki.
fufi uczestniczki eksperymentu powinny sobie zapamiętać słowa Oscara Wilda :
Mężczyźni żenią się, bo są znużeni, kobiety - przez ciekawość. I obie strony doznają rozczarowania.

http://www.wloski.ang.pl/Jak_to_robia_wloskie_tygryski_czyli_odlawianie_na_21413.html
a W KTORYM MOMENCIE NAPISALAM,ZE FORUM JEST, POWINNO BYC TYLKO DLA MYSLACYCH POZYTYWNIE? CHYBA PYTANIE CZY SIE KTOS DOBRZE CZUJE POWINNAS SKIEROWAC DO SIEBIE, BO JA SIE CZUJE WYSMIENICIE I TYLKO GLOSNO WYRAZILAM SWOJE ZADOWOLENIE Z TEGO, ZE NIC CO PRZECZYTALAM NIE ZGADZA SIE Z MOIM WYBRANKIEM, LUBYM, NARZECZONYM, I MOGE SOBIE NAZYWAC MOJE KOCHANIE JAK MI SIE ZYWNIE PODOBA!!! A TO "AMORE" ZLAPALAM TUTAJ CZYTAJC POSTY I NAPISALAM JAKOS TAK ZUPELNIE AUTOMATYCZNIE I ODRUCHOWO, SAMA NIGDY W JEZYKU POLSKIM NIE POSLUGUJE SIE TAKIM OKRESLENIEM, WIEC PROSZE MI TU NIE DORABIAC JAKIS TEORI PSYCHOLOGU JEDEN I DRUGI Z BOZEJ LASKI, BO SIE LEKKO PODIRYTOWALAM!!! I GDZIE MOJA DROGA JEST NAPISANE, ZE MY, "TE OD AMORE" NIE MOZEMY WYRAZAC SWOICH OPINI STAWAC W OBRONIE CZY TEZ KRYTYKUJAC INNYCH POSTY????? PISZ SOBIE COCI SLINA PRZYNIESIE, CZY TEZ CO CI TAM WPADNIE POD KLAWIATURE I POZWOL INNYM ROBIC TO SAMO!!! W MOIM POSCIE NIE BYLO KSZTY ZLOSLIWOSCI, ZLYCH INTENCJI, KRYTYKI WIEC CZEGO SIE CZEPIASZ???? PROPONUJE OSTRY SEX NA ROZLADOWANIE NAPIECIA PRZEDMIESIACZKOWEGO, ALBO SIE PRZEWIETRZYC!!!
NIE JESTEM TYPEM OSOBY, KTORA PISZE TAKIE POSTY, ALE JAK MNIE KTOS SPROWOKUJE...WRRRR
Grunt to chwila refleksji ... :)
Ale przeczytaj Twój post kilkaset pikseli wyżej - mądrze to on nie zabrzmiał ...
Ivonek27 proponuje ostry sex na rozladowanie napiecia przedmiesiaczkowego, albo sie przewietrzyc!!!
Możesz mi to rozjaśnić bo nie wiem o co chodzi?
wiesz inf, kazdy sobie inaczej radzi z problemami;) niektorym widocznie tylko ostry sex zostaje;) co jest smutne bo jak wtedy zostac samemu w domu? strach sie bac;)
oh my fucking god........... everybody knows that your insane:)
tak, taaak,....strach sie bac.... a ten ostry sex polecam wszystkim zdewocialym paniom na tym forum :) zamiast leczyc swoje flustracje krytykujac kazda pojawiajaca sie tu PIERDOLE polecam wlasnie sex :) No juz nie badzcie takie pruderyjne moje drogie ;) Rozumiem, rozumiem..., ze takie swoiste towarzystwo wzajemnej adoracji tu sie wytworzylo...ci co sie znaja nie wchodza sobie w droge, teksty sa wywarzone i takie milusie... ;) a jak pojawi sie obcy...to zjada jak bura suke :) ok, bawcie sie dobrze moi milusinscy ;) moja noga tu wiecej nie postanie ;) zapewne ku waszej uciesze, badz tez pozostanie to zupelnie niezauwazone ;) zwisa mi to mowiec szczerze ;) paaaaaaaa dewotki :)
Och doprawdyy ???? ;) Mam zupelnie inne odczucie :) no tak grunt to miec wysokie mniemanie o sobie ;)
...hmmm wiesz...jakos nie mam ochoty i chyba nie jestem az tak wspanialomyslna matolku :)
Ivonek27 teraz już wiem dlaczego Niegrzeczni chłopcy lubią pewien typ Polek )))
Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa