pffff??

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 90
poprzednia |
zastanawiam się ak ci ludzi rozmawiają ze sobą?? heh np niektóre wiadomości są takie "tylko nie mów nikomu"itp itd... a już te mnie dziwią najbardziej typu" kocham Cię kochanie tamtej nocy było wspaniale, jesteś inteligentny, wspaniale nam razem
no
blachary moze
blachara nie blachara ale jak tak można?? ja tam bym sie wstydziła.. no bo jak gadać z kolesiem?? dziwne bez kitu i to mega... ok można się posługiwać słownikiem ale powie jej np coś w 2 osobie i racze nie znajdzie tłumaczenia... ehhh
zamiast spac to tematy wymyslacie...
a wracajac do tematu to ja sobie mysle, ze kazdy zyje wlasnymi marzeniami i kitem, czyli oszukiwanie siebie na fulla, ale jest jeszcze mowa ciala...tylko, ze na odleglosc nie dziala....
po prostu taki bajer, zeby cos sie dzialo w zyciu
jak mozna kogos kochac jesli go nawet nie rozumiesz...
moze lepiej tak
może być i tak...
no, tak bywa. mowa ciala przez smsy nie dziala i potem sa problemy z komunikacja. ale coz... jak ktos lubi... :)
>no bo jak gadać z kolesiem??

z super-przystojnym italiano to sie nie gada tylko sie dziala, bo jakby chcial gadac to znalazlby sobie kolezanke z wloch... a ze wybral polke to znaczy ze co innego lubi niz tam glupie gadanie na tematy ktore nie maja zadnego znaczenia.
capito?
lilona nie ma sie co dziwic ja po trzech miesiacach pobytu we wloszech tez uwazalam ,ze znam jezyk i ze wlosi sa codowni tacy otwarci i" mi vogliono bene"a czar prysl kiedy naprawde zrozumialam co do mnie mowia i ze zazwyczaj mowia to co sie chce uslyszec nie to jak jest naprawde-co zawsze wychodzi na jaw predzej czy pozniej.a te dziewczyny co wierza-najlepszego o nich samych to swiadczy czy wierza naprawde czy oszukuja same siebie.pozdrawiam
czesc wszystkim!nie wzieliscie pod uwage innej kwestii.Na poczatku znajomosci z moim chlopakiem,rok temu,tez prosilam o tlumaczenie smsow,bo ani w zab nie umialam wloskiego.Chcialam mu tym zrobic przyjemnosc, bo tak naprawde to bardzo dobrze porozumiewalismy sie po angielsku.Uwazam,ze Wasze opinie sa w niektorych przypadkach krzywdzace.I przykro mi na tym forum czytac takie rzeczy,bo tak naprawde to bardzo pomoglo mi ono w nauce jezyka,pozdrawiam
wszystkie tak mowia! hehe
"my doskonale rozmawiamy po angielsku, tylko prosze o tlumaczenie na forum zeby sie wloskiego nauczyc"
no i co w tym zlego?ja wlasnie od tego zaczelam
silvyetta nie widzę nic w tym złego, bo to dziś trendy.
moglbys sprecyzowac,co jest trendy?:-)
Nie rozumie dlaczego wszystkich mezczyzn uogulniacie (wloskich) to tak jakby wszystkich naszych polskich facetow wrzucil do jednego worka i powiedzial ze wszyscy sa babskimi bokserami i pijakami. Mysle ze tak nie jest. Nie rozumie dlaczego nie widzicie tego ze na calym swiecie kazdy czlowiek rozni sie od drugiego. W Polsce ideologia wloskich facetow jest taka ze sa lovelasami pobawia sie toba a potem cie zostawia, ale popatrzcie na statystyki polskich rozwodow mysle ze praktycznie niczym nie roznia sie od wloskich. Sama spotkalam sie z sytuacja gdzie podszedl do mnie nasz polski pan i bez skrupulow sie mnie zapytal czy sie z nim przespie. Wiec wszedzie trafiaja sie typki tego typu. Jeden bedzie cie uwodzil a my kobiety to lubimy i czesto ulegamy i potem jestesmy rozczarowane, a drugi wlasnie tak ci sie zapyta bezposrednio. Wiec mysle ze troche winy lezy tez po naszej stronie, powinnysmy byc troszke ostrozniejsze i tyle. Potem nasze zdanie o facetach tez bedzie inne.
> Nie rozumie dlaczego nie widzicie tego ze na calym swiecie kazdy czlowiek
> rozni sie od drugiego

masz absolutna racje, kazdy czlowiek rozni sie od drugiego... ale ci wlosi sa tacy przystojni!!!
oczywiscie, ze wlosi sa przystojni i co w zwiazku z tym????
wlosi sa przystojni polacy sa przystojni anglicy wszedzie sa przystojni faceci ale to nie o urode tu chodzi, tylko o sama osobowosc czlowieka.
czesto spotykam sie z zazdroscia polskich mezczyzn,niejeden przyznal mi sie otwarcie,ze nie lubi Wlochow,bo zabieraja im polskie dziewczyny:)
wlasnie:)i w kazdym kraju mozna znalezc kogos wyjatkowego:)pozdrawiam
silvyetta swieta racja! mi moj kolega powiedzial prosto w oczy, ze jest zazdrosny o wlochow i pare innych kolegow tez mi to powiedzialo.
napewno nasi mezczyzni sa zazdrosni, ale napewni nie wszysty!!!
to nie jest tak, ze my was nie zauwazamy! tez jestescie przystojni i wspaniali, ale jesli serca nikektorych dziewczyn wybraly wlochow..."serce nie sluga"!!!
Dokladnie wlasnie jest tak macie racje. Moj kolega tez mi tak powiedzial ze sa zadrosni bo wlosi zabieraja im kobiety. Chlopcy starajcie sie a napewno bedziemy przy was.
>oczywiscie, ze wlosi sa przystojni i co w zwiazku z tym????

mala izka, wciaz jestes jedna z moich ulubionych forumowiczek!
kuba1980 a ty jednym z moich ulubionych!!! :D
no widzisz! :-)))
a jak ty tam z twoim italiano? jesli jestes wolna to daj znac, umowimy sie na kawe. Bede mowil tylko po wlosku:)
kuba1980 ahh wiesz nie musialbyc mowic po wlosku, ale jestem zajeta i raczej nici z kawy?!?!
wystarczy jak sobie mozmy popisac na forum.tez jest milo ;D
z super-przystojnym italiano to sie nie gada tylko sie dziala, bo jakby chcial gadac to znalazlby sobie kolezanke z wloch..
kuba chyba trochę przesadziłeś, uważasz że Włoszki to chodzące dziewice a Polki to kurwy.Nie rozumiem też męskiej obłudy-facet jak idzie z dziewczyną do łóżka to wszystko jest OK on jest spoko ale dziewczyna kurwą zostaje,dość tego jest 21 wiek,mamy być tolerancyjni,tolerujemy tranwestytów,gei itd..a kobiety dalej gnębicie.
Do autorki tego wątku rozumiałabym jakby ten wątek założyła osoba która od dzieciństwa posługuję się 2 językami włoski-polski ale ty????? Per piacere!!
>facet jak idzie z dziewczyną do łóżka to wszystko jest OK on jest spoko ale
>dziewczyna kurwą zostaje,dość tego jest 21 wiek,mamy być tolerancyjni

mi sie to podoba, bo z twojej wypowiedzi wlasnie wynika ze mam racje!!
asia.h to skompromitowalas autorke ;D
co do tego ze mezczyzni moga, a kobiet nie...masz racje! tak to jest jak kobieta pojdzie dolozka z jakims facetem to jest robione z tego wielkie halllooooooo, ale facet to publicznie moze sie chwalic ile to mial kobiet, bo tak chce udowodnic jaki on to jest meski!
szczerze mowiac jaki mi facet mowi, ze byl...iloscia kobiet w lozku to raczej mi to nie imponuje tylko wrecz odrzuca!!!
osobiscie nie lubie lovelasow!!!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 90
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka