au-pair roma 2010 !!

Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna
Tzn to nie jest tak, że oni je maltretowali...tzn jak ja byłam to krzywda się im nie działa.
Jeździliśmy i nad morze i do parku, jakiś parków rozrywki...
ale z drugiej strony jak Giuseppe wpadł w szał, to nie wiedziałam gdzie się mam schować ze wstydu przed innymi ludźmi :P
Bo coś mu się pomyliło z biletami, i musiał więcej zapłacić...haha
a Evuccia86 jak wiesz...oni nawet grosiki liczyli.
Nic...ani 50 centów nie podarowali :P
No, ale mam nadzieję, że żadna dziewczyna już do nich nie trafi.
Ogólnie, to Włosi niezbyt nadają się na rodziny goszczące. Oczywiście zdarzają się fajne rodzinki...
Nawet rozmawiałam ze znajomym Włochem, to mi powiedział, że Włosi traktują operki jako sprzątaczki...
Bo jeśli mają kasę, to zatrudniają włoską opiekunkę. A jęśli kasy nie mają, to właśnie biorą ukrainki, polki, którymi sobie mogą porządzić, bo myślą, że jak płacą im te parę euro, to są ich bogami...

Evuccia86 a ile Ci płacili? Bo teraz widzę, że chcą płacić 70 euro...haha śmiech na sali.
My przynajmniej płacli 90 + mac 30 za autobusy...

P.S to ja- Bambucha :P
edytowany przez operka: 03 sty 2011
Ja mam super rodzinÄ™!! Dzieci.....wiadomo :/ ale rdzice-extra! :)
a znacie jakies inne rodziny ktorych lepiej unikac?
Witam
Wszyscy jesteśmy w temacie: czy ktos zamierza rezygnowac? Jestem w rzymie do konca czerwca, pracuje jako au pair, ale chciałabym zmienic rodzine (mam tu dwoje dzieci, w tym jedno bardzo małe i widze, że się do tego nie nadaję) Nie mówie dobrze po włosku (ale się uczę) fajnie byłoby zatem jakby ktos poszukiwał au pair z biegłym angielskim. Chciałabym zostac w Rzymie albo w Toskanii (Piza). Dajcie znać jak ktos chce rezygnowac... zresztą, nie musi to byc ta praca, nawet lepiej jeśli ktoś ma coś innego, z dorosłymi ludzmi
dziewczyny ja wam polecam agencje romaaupair dla au pairek jest gratis i szybko dzialaja, mysle rzetelnie...
milty ja wlasnie kompletuje do nich swoje zgloszenie, fajnie trafilas z rodzina?ile kosztowaly kursy jezykowe i ile trwala rekrutacja?
podciÄ…gam
Evuccia86 mam nadzieję, że to jeszcze czytasz :)
tak sobie przeglądałam ten wątek...i zobaczyłam, że pisałaś: ale numer hihihihi to ja własnie o Tobie tą historie słyszałam, że zostawiłaś ich przed samym wyjazdem na wakacje:D A oni nieba Ci uchylili...

Możesz jakieś szczegóły? chętnie się pośmieję :D
Nie nie nie!! To nie o Ewie mowili:) To laska przed Ewa, Ewa przyjechala do nich po wakacjach we wrzesniu a wyjechala (uciekla) na poczatku grudnia.....ale sadze ze kazda nastepna jest "jeszcze gorsza od poprzedniej"-biedni ludzie....
No tą laską jestem właśnie ja :D
Chodziło mi, żeby Ewa napisała co o mnie mówili :P
bo musieli być nieźle wk*****ni...
Hej dziewczyny, wybaczcie, ze tak pozno odpisuje ale nie mialam czasu ostatnio...Przyzwyczajam sie do nowego zycia na Sycylii :D Bambucha! opowiadali, ze zostawilas ich przed samym wyjazdem a oni przeciez tak sie starali zeby Ci dobrze bylo i ze jeszcze chcieli zasponsorowac wyjazd a ty ich tak w trombe puscilas ahahahahah jezu jak ja ich sobie przypomne to zkrecam sie ze smiechu!!! biedaczki no...ogolnie to zadna z dziewczyn nie dawala rady, nie potrafila nic zrobic, nie wykazywala inicjatywy itd...ciekawi mnie co o mnie teraz mowia hihihihi Pozdrawiam Was goraco! :*
a znacie jeszcze jakies rodziny na ktore trzeba uwazac?:)
hmmm sama nie wiem, do mnie jak dwzonily rodziny to wstepnie nie bylo raczej mozliwosci blizszego poznania. Sama musisz dokladnie o wszystko wypytac, sprawdzic...chociaz ja niby tez na wiele rzeczy umawialam sie z nimi a jak przyjechalam do Rzymu to okazalo sie inaczej...ja po prostu trafilam na takich zgredow!a przez telefon wydawali sie przesympatyczni! Zycze powodzenia w poszukiwaniach :)
i w tym momencie......nigdy nie zapomne, tego jak Ci mówiłam, że już niebawem będziesz się z tego śmiała;P przy winie, jak mi opowiadałaś co tym razem wymyślili....:D do zobaczenia na Sycylii ;D Ps. ciekawe jak tam jego Johny Walker :P:P:P:P
nooo ahahahah dobrze, ze mam juz to za soba...Kacha na Sycylii to dopiero wino snakuje ehh...Wpadaj czym predzej!!! Buziaki:*:*:*:*:*:* A no i tak apropos warto przemeczyc sie troche ale ludzie i wspomnienia...niezapomniane!!!
Temat przeniesiony do archwium.
31-45 z 45
| następna

« 

Solo italiano