Przerwa na caffe cd.

Temat przeniesiony do archwium.
61-65 z 65
| następna
No witam kolezanke, slyszalam ze sie troche podrozowalo - gratuluje to znaczy ze cos sie dzieje. Poczatkowo troche sie o Ciebie martwilysmy ale potem zuza powiedziala ze podrozujesz i daltego sie nie odzywasz. No co tam w wielkim swiecie slychac?
no wlasnie... szczegòlnie za wschodnia kurtyna... a ja juz znowu sama... od wczoraj...
No hej, hej...za wchodnia kurtyna krolowala nadal Pani zima ...szczegolenie w Rosji brrrr ale nie bylo jakies rewelacji...troche sie tez rozczarowalam tzn Petersbur moze i ladny ale w lecie ...w zimie szaro i zimno...ale Praga na wiosne calkiem , calkie...bylam tez pierwszy raz....na koniec zaliczylam tez Londyn no to tam juz wiosna w pelni i strasznie mi sie podobalo. A teraz mama kolejny intensywny tyfzien bo jestem z Rodzicami...ale jak tylko zostane sama to koniecznie musismy sie spotkac oki?
koniecznie musimy sie spotkac... moze 13 lub 14???
hej hej...ja znowu ze spoznionym zaplonem po tygodniu....przepraszam
12 przylatuje na weekend moja koleznaka wiec bardzo chcetnie gdzies wyjsdziemy w sobotke na jakies aperitivo np. albo gdzies na chwulke na zwiedzaniemilano by night. /w niedziele juz popoludniu po 15 jedzie niestetey ale jesli sobota Wam nie pasuje to juz sama moge wpasc w niedziele...tzn nie sama bo pewnie z Kaska i Wiola...sam w sensie bez koleznki juz.
61-65 z 65
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia