ilu wlochow przyjezdza do polski na tani seks

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 119
na wstępie zaznaczam - mam 18 lat. wiem, że już po wieku będziecie oceniać moją wypowiedź, ale co tam ;] byłam we Włoszech 2tyg, wróciłam tydzień temu i muszę Wam powiedzieć, że śmieszy mnie to, co piszecie! byłam zarówno w wielkiej Romie jak i maluteńkim Sarteano. Wszędzie miałam powodzenie - kobieca blondynka =) ale nigdy nie zdażały mi się jakieś obrzydliwe propozycje! Wszystko konczylo sie na drinku, zero wulgarności! A na propozycje odprowadzenia czy wspólnego spaceru odpowiadałam STANOWCZO "nie" i nie było żadnego problemu. Nie pomyśleliście, że traktujecie zaróno Polki jak i WŁOCHÓW stereotypowo??? Mimo młodego wieku widziałam facetów wielu narodowości i mówię Wam - Włosi i Holendrzy są NAJLEPSI i nie mają wiele wspulnego ze stereotypami!rnrnPS:żeby nie było, z żandym nie spałam!
Zalezy co sie komu podoba. A w czym to Wlosi i Holendrzy sa najlepsi? W podrywaniu, zapraszaniu na drinka nieznajome Polki? Troche mnie dziwi, ze sa jeszcze osoby, ktore z tych zaproszen korzystaja!
martina...a czy ty slyszalas o "pigulce gwaltu"???
mysle, ze bylo by bezpieczniej wybrac sie z ktoryms z nich na spacer niz isc na drinka
szaleni jesteście! w barze siedziałam wcześniej, jak tam byłam to proponowali dopiero, a nie śmigałam po ogromnych barach, nie bądźcie śmieszni - "pigułka gwałtu" w Sarteano hahaha bezpieczniej na spacer?? hie hie hie może jeszcze do parku albo najlepiej do jego domu? darujcie sobie. W czym Holendrzy i Włosi są najlepsi?? Holendrzy - poczucie humoru i życzliwość, nie są w większości homo i nie jarają ciągle, jak większość o nich myśli, to przemili ludzie, a Włosi - temperament (cudownie ogląda się z nimi mecze:D), są mili no i śliczniutcy. A! Przestańcie już z tym jednym celem jeśli chodzi o słowianki; Alena Seredova - narzeczona Gianluigi Buffona to Czeszka... Myślicie, że to był tylko jeden szybki seks jeszcze za free?? o rety.... staracie się być tacy dojrzali w swoich wypowiedziach. niestety, zamiast mądre stają się śmieszne. Pozdrawiam
szaleni jesteście! w barze siedziałam wcześniej, jak tam byłam to proponowali dopiero, a nie śmigałam po ogromnych barach, nie bądźcie śmieszni - "pigułka gwałtu" w Sarteano hahaha bezpieczniej na spacer?? hie hie hie może jeszcze do parku albo najlepiej do jego domu? darujcie sobie. W czym Holendrzy i Włosi są najlepsi?? Holendrzy - poczucie humoru i życzliwość, nie są w większości homo i nie jarają ciągle, jak większość o nich myśli, to przemili ludzie, a Włosi - temperament (cudownie ogląda się z nimi mecze:D), są mili no i śliczniutcy. A! Przestańcie już z tym jednym celem jeśli chodzi o słowianki; Alena Seredova - narzeczona Gianluigi Buffona to Czeszka... Myślicie, że to był tylko jeden szybki seks jeszcze za free?? o rety.... staracie się być tacy dojrzali w swoich wypowiedziach. niestety, zamiast mądre stają się śmieszne. Pozdrawiam
Martina, wypowiedzi w tym watku niekoniecznie musza Ci sie podobac, ale okreslanie ich jako "smieszne" jest zupelnie nie na miejscu. Nie oceniam Cie po twoim wieku (choc fakt, ze jestes jeszcze mlodziutka;)), ale raczej po opisanych przez Ciebie doswiadczeniach z Wlochami. Widzisz, Ty spedzilas w Italii dosc niewiele czasu, a wsrod forumowiczek, ktore podzielily sie tu swoimi doswiaczeniami, jest sporo dziewczat, ktore we Wloszech mieszkaja lub mieszkaly. Mozesz nie wierzyc w to, co pisza, mozesz miec inne zdanie i nikt nie zmusza Cie do jego zmiany, ale moze postaraj sie uszanowac innych i nie wysmiewaj ich wypowiedzi. Jesli ktos na wlasnej skorze odczul, ze Wlosi, oprocz tego, ze sa "mili no i śliczniutcy", potrafia tez byc niezwykle namolni i traktowac dziewczyny z naszych rejonow (bo o tym jest mowa w tym watku) z niewielka doza szacunku, to postaraj sie przyjac to do wiadomosci bez zlosliwych komentarzy. Pigulka gwaltu istnieje, latwo ja zdobyc nawet w malych miasteczkach, wiec to wcale nie jest takie "smieszne". Co do Seredovej, to nikt nie napisal, ze WSZYSCY Wlosi chca tylko "szybkiego seksu" od dziewczat "ze Wschodu", tym bardziej, ze niejedna z forumowiczek ma partnera/meza Wlocha, wiec nie wkladaj nam w usta czegos, czego nigdy nie powiedzialysmy.

Coz, my przynajmniej STARAMY SIE byc dojrzali w swoich wypowiedziach...

Pozdrawiam,
Dee
ja mysle ze temat sie wyczerpal :Il mondo è bello perché è vario
:):)...a ja mysle, ze to jest temat, ktory nie wyczerpie sie nigdy jesli nadal dziewczyny beda patrzyly na facetow tylko przez pryzmat tego, ze sa "sliczniutcy" ...ufffa...ale to zalosne:(:(:(wezcie pod uwage, ze >ci sliczniutcy< doskonale sobie z tego zdaja sprawe, ze wlasnie tacy sa i swietnie umieja z tego korzystac, a my dziewczyny (zaznaczam, ze NIE WSZYSTKIE) skutecznie im w tym pomagamy...!!
Prosze was opamietajcie sie dziewczyny, wloch to taki sam facet jak kazdy inny tez ma wady nawet jesli jest sliczniutki :P:P:P:P
martinaaaaaaaaa zal mi ciebie;/
oj dziewczyno...nikt cie tu nie pyta z kim i kiedy sypiasz...:):):))...poprostu po 2 tygodniowym pobycie nie jestes w stanie miec trafnej , prawdziwej opini o Wlochach ich mentalnosci zachowaniu itp....wiec, lepiej poczytaj wypowiedzi dziewczyn, ktore tam mieszkaja na codzien i wiedza wiele wiecej o mieszkancach Itali...ja przynajmniej zgadzam sie z opiniami mieszkajacych tam dziewczyn i z ponizszym wpisem Dee. :):):)
oj...to mialo byc wyzej...uff..wiec co test adresowane do "martinaaaaa" (18lat)...i mala zmiana "z powyzszym wpisem Dee:):):):) :P:P"
o rety... (nie martwcie się, postaram się tu nie zaglądać;]) chciałam Wam dać tylko mały przykładzik dotyczący "nie korzystania" przez Włochów z tego co łatwe. Otóż woleli oni spędzać czas z Martiną, która na wstępie postawiła sprawę jasno - nic z tego nie będzie - i śmigała po barach, basenach w niepowtarzalnym towarzystwie "słodziutkich". Natomiast 2 blond-chudzinki które przyjechały po przygodę (ładne babki - bez kitu) siedziały przez 2 wieczory SAME przy stoliku.

Halo! Nie mówiłam że Włosi są bez wad. Swoją drogą, co w tym złego, że określony typ URODY faceta mi odpowiada? Co złego w nazywaniu takiego łebka SŁODKIM? Na innych facetów się przecież patrzy, a z innym żyje ;]

Pozdrawiam =)

PS:dajcie sobie spokój z tekstami typu "żal mi Ciebie" w kierunku osób, które mają odmienne zdanie na niektóre tematy (nie tylko o mnie tu mowa).
>Na innych facetów się przecież patrzy, a z innym żyje ;]<

musze sie z Toba w tym zgodzic...to napisalas słusznie ..przynajmniej mi sie tak wydaje, ze to dobre stierdzenie:):):)
dziewczyny badzcie ostrozne.w night clubach na terenie wloch pojawia sie dobrze zbudowany mezczyzna z Polski,wybiera dziewczyne(tylko Polke)i przy stoliku obraza ja slownie po czym pluje w twarz ,pozniej wywiazuje sie bojka z bramkarzem,ktora zawsze(jak do tej pory) wygrywa ..i znika.(prawdopodobnie jest to rodzaj zemsty na rodaczkach za wykonywana prace.W latach 70 na terenie Londynu istniala grupa Polakow golacych glowy prostytutkom z kraju)
Skad to wiesz i gdzie to sie dzieje(miasto)?
ten gosciu to ma fantazje
Kiedys u mnie w Radomiu krazyla taka wiadomosc:
Po miescie jezdzi czarne BMW o numerach 666 a w nim diabel z kopytami i ogonem.

Dzieciaki w to wierzyly... :D

Post powyzej tez sie kwalifikuje do tego typu... Chociaz moze sie myle!
kiedys po calej Polsce krazyla czarna Wołga i porywala niegrzeczne dzieci...
ludzie wierza w to co chca wierzyc...a jak panienki tam jezdza po to to musza sie liczyc z konsekwencjamy pracy jaka podejmuja ..i ani troche mi ich nie zal...:P:P:P
a pamiętacie innego gościa z Londynu? szlachtował prostytutki, Jack the Ripper mu było, czy jakoś tam. Nie wiem, posadzili go, czy nie ?
Nie, nie znalezli go. Teraz nawet wyczytalam gdzies, ze mogl byc Polakiem, fryzjerem. Ale bylo juz tyle wersji, tyle domyslow. Jego historia jest naprawde ciekawa i bulwersujaca.
Grupa "emigrantow" z rozbitych przez policje gangow w zachodniej Polsce poluje w okolicach Mediolanu na tzw. est hostess -podobno albancy kupuja je jak cieple buly...
ciao a tutti, postanowilam napisac swoje wlasne przemyslenia i spostrzezenia na temat: ilu Wlochow przyjezdza do POlski na tani sex? i na temat tego, ile tak naprawde jest w tym wszystkim prawdy!?rnrn1. czy wielu Wlochow przyjezdza do Krakowa we wiadomych celach?rnodpowiedz: Tak, lecz nie jest az tak jak twierdza Wlosi, ze kazda dziewczyna jest "latwa"rnpotwierdzenie: przypadkowo poznana osoba (studentka) mieszkajaca w Krakowiernrn2. czy jest tak w pozostalych miastach turystycznych w Polsce?rnodpowiedz: NIE!!rnpotwierdzenie: otoz w tym tygodniu spedzilam wakacje min. w Trojmiescie z kumplem Wlochem i coz sie okazuje. Bardzo czesto wieczorami jezdzilismy na imprezy do VIVy, Copacabana i Curasao (ten kto jest z Trojmiasto wie o jakich lokalach mowie). i z cala duma musze stwierdzic, ze mojemu kumplowi, ktory naprawde jest bardzo przystojny nie udalo sie namowic ani jednej dziewczyny na sex. Obmacywanki, buziaki itp., taniec erotyczny owszem byl, ale na tym sie konczylo!!:-) w ciagu calego tygodnia nie udalo mu sie przekonac ani jednej dziewczyny na sex w trakcie dyskoteki lub po niej. Dodam, ze probowal zawziecie! rnnasuwa mi sie wiec pytanie, czy dziewczyny z polnocy sa inne niz z poludnia??
a oto co pisza wlosi o polkach -... Infatti, non puoi fare un'escursione lontano dalle grandi città quali aKracovia e Varsavia che, camminando per strada, vieni fermato da questi angeli dorati che ti chiedono chi sei e dove vai. Il luogo preferito per tentare un approccio con te è il supermercato. :-? Ma non si tratta di offerte di prestazioni sessuali ma bensì di ospitalità ed amicizia!!!! Non è più il tempo delle penne BIC o delle calze di Nylon, in Polonia adesso le cose sono radicalmente cambiate, sarà per la caduta del comunismo o per la sempreviva fede cristiana (oggi più che mai) ma le ragazze di quel paese non sono più disposte a farsi prendereper il culo dall'italiota di turno. Tornando a noi, ho conosciuto dei ragazzi siciliani che si sono fatti 14 giorni GRATIS in Polonia perchè ospitati da due ragazze del luogo.
tylko 2wspolczuć kolegi -prymitywa..niezle towarzystwo preferujesz..moze to byly praktyki przed jego przyszlą profesją (alfons?)
mam cos na temat...w sam raze do tytulu watku hahahah
rozmawialm wczoraj z kolezanka na skypie...i w pewnym momencie zagafdal jakis wloch...powiedzial, ze przujezdza niebawem do Krakowa (ja mam w profilu podane miasto -wlasnie krakow)i prosil..zebym przetłumaczyla mu kilka slow, zdan na polski bo chcialby sie nauczyc troche polskiego przed przyjazdem hahahaha...oto te zdania...

come ti chiami?
quanto costa ?
vieni nel mio hotel?
aaaaaaaahhhhhhhhhhhh che goduriaaaaaaaa...
membro ecc...

.inne juz mozna sie domyslic....wiec jak widac jest to niezbedne slownictwo jakie trzeba znac przed przylotem do Polski...nie pozostaje nic jak tylo podziekowac naszym wspanialym rodaczkom za taka opinie !!!!!!!!!!!!!!!!!
o jejku, jejku, to normalne słownictwo, którym musi władać każdy szanujący się biznasmen w delegacji, chcący skorzystać z usług prostytutki. przecież kultura wymaga, żeby się spytać o imię, a i o cenę usługi tez warto się spytać.
a, jak mu sie dieta na przykład właśnie kończy, nie spyta się i co, jak zabraknie kasy ? Przecież opiekunowie pani obiją mu pysk, jak nic.
genio..ty to jednak masz to "zyciowe doswiadczenie"
;-)
genio...to jest chlopak , ktory ma 22 lata, uwarza sie za bozyszcze kobiet (szkoda ze nie da sie na forum zdjec zamieszczac haha :P::P:P) ...i przyjezdza z kilkoma kolegami na podryw ...wlasnie tak mi napisal...:P:P
napisz mu ze jest cretino i mamy ich tu juz pod dostatkiem
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 119

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia