ilu wlochow przyjezdza do polski na tani seks

Temat przeniesiony do archwium.
91-119 z 119
| następna
hehe, ale o cene sie pyta, więc raczej żadna białogłowa wianka nie straci, facet chce profesjonalizmu i może nawet z podatkiem zapłaci
desmina...napisz mu ze A CRACOVIA I CRETINI PAGANO DOPPIO!!!
hahahha...wlasnie mu napisalam, ze chyba zle trafil bo krakow jest pelny obcokrajowcow , szczegolnie Wlochow i głupich poleczek hahaha, ktore rozkladaja nozki za darmo, nie wspomne o podatku...a tak wlasciwie genio...to ty calkem nizely pomysl dales...a moze by tak to opodatkowac te znajomosci zawierane w dyskotekch , mmoze krakow by sie wzbogacil ..a raczej na pewno hahahha
pewnie, pieniążki nie śmierdzą
hahahahah..co racja to racja...ale ja juz z nim nie gadam....usunelam go juz wczoraj z kontaktow hahahaha
a mam jeszcze pytanie....mozecie mi powiedziec co to znaczy...bo wyslal mi wczoraj to swoje "sliczne" zdjecie hahahha...i mowil tak..

lo fatta adesso con il cellulare è una merda...

czyli to chodzi o to, ze traz moge go juz sobie dac na tapete do telefonu ????


....jak to znaczy wlasnie tak ...to chyba pekne ze smiechu...oj...poverino !!!
to znaczy...zrobilem sobie to zdjecie teraz telefonem, jest gowniane (wiesz, tak sie chlopak kryguje, ze niby od niechcenia zrobil, a w rzeczywistosci jest jeszcze piekniejszy hehe)
o boshe...hahahahah...wogole jakis chamski byl...same przeklenstwa uzywal hahaha...wlasnie czytam co mi tam jeszcze poisal i znalazlam to...pytalam go o dziewczyny, wloszki itp...a on mi na to :


>>si ma io voglio le polacche nn italiane ok
Jeśli pozwolicie, dorzucę kilka własnych spostrzeżeń. We wrześniu spędziłam trochę czasu na południu Włoch (Kalabria, Sycylia). Poznałam różnych ludzi, a ponieważ cierpię na skrzywienie zawodowe i dociekam, poruszałam też temat stereotypów i badałam wiedzę moich rozmówców na temat Polski. Faktycznie, powiedziano mi, że Włosi jeżdżą do Polski po seks i jeśli mówią, że "Kraków to piękne miasto", to bynajmniej nie mają na myśli zabytków. Generalnie szukają Polek albo Rosjanek (wszystkie kraje byłego ZR w rozmowach określane były jako "russia", bez wyodrębniania narodowości). Podobno włoskie strony internetowe pękają w szwach od anonsów młodych, atrakcyjnych Polek i dziewczyn ze Wschodu, które za wszelką cenę chcą zamieszkać we Włoszech- jest w czym wybierać. Mówiono mi jednak, że mężczyźni z Południa coraz częściej szukają u nas żon - Włoszki stają się coraz bardziej wyzwolone i samodzielne, chcą robić karierę, z demografią też coraz gorzej, mężczyźni ze mną rozmawiający zupełnie tego nie akceptowali i uważali za "oburzające" (a byli to ludzie w wieku 40-43). ("Rozejrzyj się dookoła, nie widzisz, że Włoszki ciągną swoich mężczyzn na smyczy").rnDowiedziałam się też o "nowym trendzie" w tzw. turystyce seksualnej. Brazylia. Zdaniem moich kilkorga rozmówców "raj na ziemi": śniada skóra i niebieskie oczy. Młode i biedne dziewczyny zgadzają się na randkę za jedną parę dżinsów. Smutne, ale prawdziwe. W związku z tym zainteresował mnie problem AIDS we Włoszech - czy ktoś z Was się orientuje, czy zachorowań notuje się w tym kraju więcej niż w innych europejskich ? (Na moje pytanie "czy nie boicie się HIV odpowiedź brzmiała : "przecież używamy prezerwatyw"). Polska to ojczyzna Jana Pawła II (bardzo kochanego przez wszystkich, w niektórych sklepach nadal mają zdjęcia naszego Papieża) i ...kraj, w którym istniały obozy koncentracyjne (zdzwiwiło mnie to, ale sporo wiedzieli na temat Oświęcimia, doktora Mengele, etc.) rnPozdrawiam wszystkich serdecznie - to forum to kopalnia fantastycznych wiadomości i bardzo fajnych ludzi :).rnAla
post z2006..teraz mamy 2009 ..czyzby przestali jezdzic?..chyba nie jak ten z sassari z postu o sardyni co dwoch dziewczyn do olsztyna jezdzil..Polki tez nie lepsze.. Uprawia seks za pieniądze. Tak Magda zarabia we Włoszech. W Polsce nawet nie ma chłopaka. http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/2[tel]/MAGAZYN/15776108
Sette nie strasz:)
ale ona juz tak 4 lata jezdzi..cwana jest kut an 4 kopyta to co inne robia gratis,ta 'kasuje' Inne panny poznaj goscia w sieci i nie umieja powiedziec NIE..Seks spotkania z internetu, czyli "zaliczanie panienek" na akord http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/2[tel]/REG00/741456065 I niech mi ktos powie, ze faceci nie traktuja plci zenskiej podmiotowo..tylko nie wiem czy tylko Bialystok tak ma czy juz cala Polska buuuuu...
muszę chyba zrobić wywiad środowiskowy;)

Sette masz może "na wierzchu" linka do tego wątku z Olsztynem? Upewnić się muszę;)
ale numer idz na NK..wpisz: sassari/jako miejscowosc/ i goscia zobaczysz co 2 panny za nos wodzil..heheh ma 28lat a jakos tak staro wyglada..stres go pewnie zzera i te wymyslanie klamstw
eeee:)
ogółem dzięki za namiary ale jakoś chyba nie skorzystam...no nie mój typ jak nic:)
Myślałam, że skoro gratuje w okolicy to nie będę musiała się zbytnio wysilać ale jakoś po obejrzeniu "materiału dowodowego" straciłam ochotę:)
:D grunt zeby inne nie daly sie naciąć temu imbroglione
:) fajnie tu jest...
Alez tu naprawde jest slicznie
:) a ja mieszkam w Danii juz dluuugo. I tutaj jestesmy najlepszymi kobietami na swiecie :) drogie panie, zapraszam do Kopenhagi! Matki mi tu synow oddaja, siostry braci, przyjaciolki chca mnie dla przyjaciol... Hahahaha i nie chodzi o zaden sex! absolutnie :) oni szukaja dobrej zony da nich :) pytaja czy lubie gotowac i czy lubie dzieci..chwala mnie bardzo, ze jestem pracowita i mam pieknie urzadzone mieszkanie, takze za to, ze nie pije i nie pale, ze zajmuje sie dobrze swoim 5 letnim synkiem, ktory zaczal szkole muzyczna- gra na skrzypcach i pianinie. W zyciu nie bylam z dunczykem, nie bylam z wlochem.. Tylko z polakiem :) teraz jestem sama juz od 3 lat :) i poznalam wlocha ale tylko na internecie :) I jak z nim rozmawiam.. to o jedno sie pyta :) o JEDZENIE!hahaha a mianowicie o PIAROGGI hahaha :) a jak jeden wloch na ulicy do mnie podszedl i powiedzial- Come Tu sei bella... Ja mu odpowiedzalam- Come il culo della padella! OT CO :) i moj internetowy wloch jest dumny zemnie! Jeszcze polka nie zginela :) Pozdrawiam. Iwona :)
Mnie sie podoba to co napisalas.Wyglada jak sliczne CV
ano :D
i biedna caly czas sama?
kontynuacja jest tu:http://www.wloski.ang.pl/no_tak_to_juz_pewnie_bylo_38376.html
odswiezamy..bo znowu sie pojawiajs sms ,ze CIALO Wlocha teskni :D
ech...po co Oni mają tu przyjeżdżać ...SAMA TAM POJADĘ:)
no wlasnie dziewczyny!/wreszczie ktos wsakzal rozsadne wyjscie/ no wlasnie! ..tu taka zima ze az strach..jak wloch tu przyjedzie to mu sie skurczy "cialo"..i bedzie wygladalo ,ze ma maly feler..za maly ..feler...A tak tam na miejscu w ..cieplejszym klimacie ..wszystko potoczy sie naturalnie :D
Dziewczyna dobrze mówi:)
...coś musi być 'na rzeczy', bo nawet Dawid Michała Anioła ma...mały feler :)))
http://wyborcza.pl/1,75475,2347088.html
:)
Temat przeniesiony do archwium.
91-119 z 119
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia