zakochana

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 318
Kurcze, też bylam mloda i kochalam sie w piosenkarzach i aktorach, ale nie szukalam z nimi kontaktu. Ja wiem, ze technika poszla do przodu, ale co Ola musiala do niego napisać dodajac fotke, ze zaczal sie wzbraniac tlumaczac, ze ma dziewczyne. Zdecydowanie ma i to niejedna. Przypuszczam, ze nie ma czasu na takie zakochane malolaty. Z uprzejmosci odpisal, ale na pewno nie wiąże przyszlości z dziewczyna, która mu sie hmmm przepraszam za slowo, ale "rozklada".
Porozmawiac, poprosic o autograf i koniec na tym. I to jest piekne. Bedzie co wnukom opowiadac. Dałuższa znajomosc z taka gwiazda, to tylko marzenie.
**AMBRA** jak siedzis w kraju z 3 swiata to moze zamilcz.P))
poczytajcie jeszcze "Elitarny fach"gdzie dała popis"inteligencji i kultury".Ona nie toleruje nikogo kto nie jest nią.Tam każdego nazywała intelektualną amebą,prowincjonalnym burakiem a sama przyznała,że jest z Warszawki(a wiadomo kto do Warszawki pretenduje)
INF. to taki czlowiek, ktory uwaza ,ze znajduje sie ponad nami i ponad kazda inna osoba , co daje czesto do zrozumienia ,ale glupcy przewaznie sa rzakochani w sobie ....., a moze INF. i Rahma to ta sama osoba ? , bo obydwoje maja hopla na punkcie swojej osoby ,dajac tez do zrozumienia ,ze kady inna osoba niz on/ona sama jest nikim , ciekawe , zupelnie tak jak powiedziala Anty Rahma ....
widac rozgryzla ja (ich ? ) ,Inf. twoje daleko posuniete zarozumialstwo , milosc wlasna itp. sprawjaja ,ze zaczynasz miec problemy z z pewnym organem ....
nie wspomne o rasiznie i okazywaniu tego ,twoja osoba znajduje sie na wyzszym szczeblu niz takie do wlosi , latynosi , arabowie , a nawet wiele osob na forum ...

popatrz w lustro czlowieku , za kogo Ty sie u diabla masz ?
do oleszki-witamy trolla ;) napisalam tylko że parę rzekomo-doroslych osob najezdza na jakąś tam nastolatkę z sercowym problemem w sposób wzkazujący na infantylizm myslowy-nie skierowałam tego do zadnej konkretnej osoby a tu proszę jaki odzew.Osoba o rozwiniętym ego i odrobinie zdrowego rozsądku nie poczulaby się dotknięta a tu proszę lawina wpisów.To cierkawe zjawisko dużo mowiące o mentalności osób które wzięły sobie moje słowa do siebie mimo że nie były konkretnie do nich skierowane) ;)) Uważam że to zabawne.
Wielonickowa osoba,która ma obsesje na twoim punkcie to jesteś ty sama.Lustereczko powiedz przecie-kto jest naj...na tym świecie?ja ja ja,wielonickowa ja.
o to mi wlasnie chodzilo .... INF. twoj poziom rozwoju intelektualnego jest bliskii zeru, natomiast poczucie wyzszosci nad innymi .... brak slow , za kody Ty sie masz do cholery kretynie jeden ?
Ambra sprobuj osiągnąc w życiu chodziaż polowę tego co inf czy nawet ja ;)))) wtedy porozmawiamy
nie robie przynajmnie głupich zartów z nastolatek ktore nie rozumieja świata.
a jak zrobie jakis błąd to przynajmniej staram sie przeprosic lub go naprawic.wiecej nie będe koentował waszego zachowania.)))
inf. za kogo ty sie uwazasz prostaku jeden ? zeby mnie uciszac ? kolejny raz udowadniasz ,ze kazda osoba ,ktore nie jest Toba jest kompletnym zerem , p*** rasita i cham ! co za czlowiek !

trzeci swiat ?.... a gdzie twoim zdaniem jest ten trzeci swiat ?
>osoba o rozwiniętym ego i odrobinie zdrowego rozsądku nie poczułaby się dotknięta
Dziewczyny spokojnie Oleszka kierowala swoją uwage do wypowiedzi:

Ola17 (gość) 30 Paź 2006, 17:03
wysłano z: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za debil:/ misio go go(?? czy jakoś tak:/).......

Popatrzcie o której godzinie pisala.
Rahma , wiem ze jestes w sobie szalenczo zakochana i uwazasz sie za kogos lepszego od innych, ale tak naprawde jestes kompletnym zerem .... poczytaj swoje posty prostaczko .... czlowiek taki jak Ty nie moglby byc przykladen dla nikogo ... zreszta , skat Ty mozesz wiedziec co ja w zyciu osiagnelam ..... ?
a co osoagnelas Ty ? ... bo napewno nie wysoki poziom intelektualny ...
Anty Rahma , nie masz wrazenia ,ze Rahma i Inf. to ta sama osoba ? , obydwoje sa rownie zarozumiali , mowia to samo i maja obsesja na swoim punkcie .... :-/

(?)
zastanow sie lepiej nad soba i nad swoim zachowaniem , pozatym komentarze dotyczace tematu glownego , byly z przymruzeniem oka i zartobliwe .... ale chyba nie starczylo ci na tyle rozumu i inteligencji ,aby to zrozumiec :-/
Ola17 liczyła na nasze wsparcie i opinie, a tymczasem przekomarzamy się na forum jak dzieci. Morał z tego taki, że w każdym z nas jest jeszcze trochę dziecinny, mimo własnego, czasem dojrzałego wieku. :) Nie ma w tym nic złego. A Oli17 życzę, aby korzystała z rozwagą z każdego dnia, aby umiała kochać i była kochana. Marzenia kształtują nasz charakter, a Anita Lipnicka śpiewała, że ,,wszystko się zdarzyć może...". Pozdrawiam wszystkich!
Ambro topisz się we własnej pianie która toczy ci się z ust.jesteś malutką żałosną istotką która reaguje wciekłością kiedy ktoś po drugiej stronie ekranu w sposób niezamierzony obnaża jej wady (które teraz usiłujesz przypisać mnie-typowe przeniesienie).Naprawdę współczuję ci bo tylko osoba pusta w środku jak wydmuszka może wystukiwać z wypiekami na twarzy chaotyczne posty pełne inwektyw.
Wlasnie poczytalam sobie posty Rahmy, wniosek nasowa sie sam , jest to kobieta chora psychicznie,ktora ma jakas niezdrowa obsesje na swoim punkcie, wszystkich nieustannie poucza , na kazdego pohukuje, wytytak im wszystkie wady i kazdemu daje do zrozumienia ,ze jest ponad nim , stawa sie wszystkim za wzor, ....
szeczerze mowiac pierwszy raz w zyciu spotykam czlowieka ,ktore ma takie mnimanie o sobie .... zastanawiam sie tylko kim ona jest ( wedlug nej ) w jej wyimaginowanym swiecie , po domyslam sie ,ze wszystcy wielcy tego swiata razem wzieci sa tam kompletnymi zerami ....
Rahma , twoje zdanie na moj temat nie interesuje mnie wogole , bo zdanie glupca jest tylko jakims bezsensownym belkotem , kolejny raz powtarzam ,nie pochlebiaj sobie , bo nie jestes w stanie mnie zdenerwowac czy nawet wyprowadzic z rownowagi, dla mnie jestes niim wiec twoja opinia lata mi kolo ....
jest o pustce chcesz rozmawiac to znajduje sie ona w twojej glowie i nie tylko , jestes prozna , zakochana w sobie i zarozumiala .....
Ja również czytałem wypowiedzi Rahmy .... ciężki przypadek kliniczny ..... nie jestem psychiatrą ,ale pewnie taka obsesja na własnym punkcie jakoś ładnie się nazywa .... nie wiem czy jest gdzieś drugi taki człowiek , który tak bardzo jest zapatrzony w siebie ? .... pusta w środku, próżna .... żal mi Ciebie Rahma wiesz ....
Ja was normalnie nie poznaje !!! :-( co się dziś z wami dzieje ??
SZOK !!

P.S Inf. bardzo Cię proszę zanim staniesz po czyjejś stronie w dyskusji ( o ile to mozna nazwac dyskusją ;-) ) ....zastanów się bardziej "dogłębnie" ...prosze...czy warto trzymac stronę kogos takiego :-(((
..mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiesz..

pozdrawiam wszystkich
:-*
Margherita 24 zawsze będe trymał strone osoby ktora mnie przeprosiła.P)
skoro cię nie ineteresuje to po co wczytujesz się w moje wypowiedzi i je komentujesz? przecież to kompletny brak logiki."W zyciu nie spotkalał-ale my nigdy się nie spotkałyśmy ....chyba że masz na myśli jakieś inne wcielenie.
dalej stawia się za wzór-przytocz mi jakis fragment mojej wypowiedzi który na to wskazuje hmm? chora psychicznie kobieta-takiej diagnostyki nie da sie tutaj przeprowadzić ale rozumiem że dysponujesz odpowiednią wiedza z psychiatrii i psychologii żeby na to stwierdzenie się pokusić-czekam na konkretne przykłady.a tak na serio wkurza cię to że nie mozesz mnie w żaden sposób urazić i ta świadomośc nakręca spiralę twojej agresjii coraz bardziej.uważaj bo ciśnienie może ci skoczyć a ci z pogotowia chętnie ostatnio faszerują nadpobudliwych relanium ;))
Misiu...najnormalniejszy i najpospolitszy w świecie - narcyzm ;-)...tak to sie zwyczajnie nazywa...mozna by jeszcze przypomnieć sobie ładne określenia Erazma z Rotterdamu....moze - filautia - miłość własna ;-))

un bacio :-*
Inf. ..przeciez to że ktos Cie przeprosił nie musi znaczyć że będziesz musiał się zgadzać z tą osobą do konca życia ;-) ...nie czuj się zobowiązany w każdym momencie trzymac strony tej osoby...spróbuj patrzeć na wszystkich obiektywnie...bardzo Cie prosze ...wiesz że mówie to z dobrego serca..i że zawsze życze Ci dobrze. Bużka :-*
Margherita 24 zawsze byłem lojalny wobec osob które lubie i zawsze będe je bronił. To samo bym zrobił dla ciebie.P)
powiedzialam ,ze nie interesuje mnie twoje zdanie na moj temat , a za ' rada ' Anty Rahmy poczytalam twoje posty , Ty wszystkich tratujesz w tem sam sposob i do kazdego sie tak samo odzywasz ....
P.S nie dziwi mnie teraz w ogole opinia roznych forumowiczow na twoj temat i przylaczam sie do stwierdzenia ,ze tak wiele osob nie moglo sie mysli... i do tej o twoich ' popisch ' tez ..... no coz widac ,ze i tacy ludzie jak ty jakos funkcjonuja na tym swiecie ....
osoba o imieniu inf (najprawdobodobniej) "broni" mojej osoby (ale przed czym lub kim?????) tylko po to żeby odegrać się na jakimś tam uzytkowniku tego forum.sytuacj przekracza granice groteski i absurdu i staje sie już trochę nierealna.Ale ogólnie jest zabawnie kiedy ludzie obnażają w necie niskie instynkty na co nie mieliby odwagi w realu.
i kto to mowi :-/
rahma nie muszę byc wobec ciebie lojalny juz. Wiesz czasami sie zastanawiam czy ty wiesz cos o życiu.))))
widzę że zaczynają krązyć wokół mnie legendy-popis polegał na tym że napisalam jak wyglada sytuacja stażysty i mlodego lekarza w polsce oraz jakie to indywiduua można spotkać na mojej alma mater ;)) dzięki temu zyskałam tutaj 'fana" ktory pod roznymi nickami wtrynia sie do każdej dyskusji (a to że jest to jedna i ta sama osoba poznaję po stylu-maniakalnie używa tych samych sformułowań a właściwie wkleja chyba ten sam wpis po tysiąckroć) ;)))
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 318

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia