wloskie marzenia

Temat przeniesiony do archwium.
121-128 z 128
| następna
Ludzie co sie wam stalo? Dlaczego? PACE!!!
Roxanne-ten bełkot to początek pokazywania prawdziwej twarzy Info-Rahmy-VH.Każdy temat musi zapaskudzić,jaki by nie był.
53-właśnie ktoś na temacie mówiącym o tym,dlaczego Polacy nie lubią Włochów ujawnił,że Inf.jest tą Izucią,która szukała opiekunki do 1,5 rocznego dziecka(ten temat pojawiał się 2x i 2x był zdejmowany za wulgarności).Czyli mamy kolejny nick Info-Rahmy vel inne nicki.
a gdzie sie podzialy Twoje wczesniejsze bledy ortograficzne?? zapomnialas kilka popelnic, ups:) bo nie uwierze, ze piszesz ze slownikiem w ręku
do bylo do mnie ? , a gdzie Ty przepraszam te bledy ortograficzne zauwazylas ? napisalam zaledwie kilka postow ,wiec nie wiem o czym mowa ( podaj przyklad ),chyba ,ze masz na mysli literowki ... :/
53-ta informacja ujawniająca,że Inf.to Izuczia(z tego samego kompa ktoś też szukał opiekunki do mamusi i sprzątaczki oraz dziewczyn do klubu gdy szukano Marty z Białegostoku)jest z Włoch.
Franci, tu się nie da zaprowadzić pokoju. Oni się kłócą praktycznie na każdym temacie.
Cenzura, daj sobie spokój, szkoda twoich nerwów i czasu. Dyskusja z Rahmą-Inf nic nie da.
Fiore-wytłumacz mi, czego oczekujesz od forumowiczów?
Twoja wypowiedź jest nostalgiczna ale co z tego? Mam 24 lata i mnóstwo porażek za sobą. Więcej od niejednej 20 latki. Szczerze mówiąc, czuję się jakbym miała 40 lat...
Zostawmy to. Jaki jest morał z Twojej opowiastki? Napisałaś to, żeby ci doradzono? A moze chciałaś sobie ulżyć? Jeśli tak, to musisz wiedzieć: ludzie są różni. Ja również mam mieszane uczucia ale cóż...
Powiedz mi: w jaki sposób mogę ci pomóc? Pozdrawiam i wszytskiego dobrego życzę!
Temat przeniesiony do archwium.
121-128 z 128
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia