Czy wlosi są naprawdę tacy straszni?

Temat przeniesiony do archwium.
91-98 z 98
| następna
nie sa tacy jak polacy troche przezylam bedac tam prawie cztery lata i wiem. nie sa tacy prosci i hamscy jak mlodziez polska, ale w zwiazkach damsko meskich potrafia niezle zrujnowac tobie zycie
a no i jeszcze ukrywal to sprytnie przedemna ze ona tez jest w ciazy wyrzekal sie tego ze to nie prawda a ja dowiedzialam sie od ludzi
Przykro mi,ze trafilas na takiego czlowieka,ale wsrod Polakow tez zdarzaja sie takie bezwzgledne potwory.Chlopak mojej siostry oznajmil jej,ze ja zostawia jak lezala w szpitalu,bo miala komplikacje podczas ciazy(oczywiscie dziecko bylo jego). To naprawde nie jest kwestia narodowosci.
Strasznie uogólniasz. Ty poznałaś drania we Włoszech, a ktoś inny poznał drania w Polsce. Jaki z tego morał?
Taki, że dla mnie żaden Polak nie będzie nigdy taki jak ten jeden Włoch a dla jednej z was żaden Włoch nie będzie taki jak ten jeden Polak...
Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi a to, że mają inne granice i inny język o niczym naprawdę nie świadczy.
ilecka ze drań Włoch lepiej się promuje i ukrywa
"Kociunia 14 Lut 2007, 21:20 odpowiedz
Przykro mi,ze trafilas na takiego czlowieka,ale wsrod Polakow tez zdarzaja sie takie bezwzgledne potwory.Chlopak mojej siostry oznajmil jej,ze ja zostawia jak lezala w szpitalu,bo miala komplikacje podczas ciazy(oczywiscie dziecko bylo jego). To naprawde nie jest kwestia narodowosci."
Mówiłem ci nie pisz na tym forum bo kogos skrzywdzisz swojim brakiem doswiadczenai w życiu. I do czego ci ta uprzejmosć jak i tak nie jestes nic w stanie ukryć. Pamietasz nasza ostatnią rozmowe na gg i nieżly bajer ci wcisnoł ten Włoch:
Kociunia co ty wypisujesz na tym forum
Nieznany15:51:19
wez sie odwal
15:51:33

No to ci że sie nie chcialam z Toba spotkac
15:51:49

i to moja sprawa co tam pisze,rozumiesz
15:51:55

to nie Twoje forum
minro15:52:29
dobrze odwale sie i życzę ci powodzenia i aby ci jednak udało sie choć w to wątpię zegnaj
Nieznany15:52:42
Tobie sie nic nigdy nie uda
15:52:51

bo jestes zakompleksionym Polaczkiem
15:55:17

a jak masz choc troche godnosci to cofnij to co napisales na forum
minro16:00:09
przeprosiłem i mi to starczy powodzenai z italiano
Nieznany16:02:18
powiem Ci tyle takich rzeczy sie nie wypisuje na forum
16:02:28

to oznacza tyle,ze jestes prostakiem
minro16:06:30
sama krzywdzisz inne dziewczyny zostaw swoje uczucia dal siebie a nie na forum piszesz jacy to Włosi dobrzy. Nie wszyscy podobnie jak i Polacy. wiesz każdy kto prawdę napisze to prostak i juz nie odpisuje do mnie bo i tak pewnych spraw nie zrozumiesz. A ja jestem szczęśliwą osoba . papa
Nieznany16:08:29
jestes prostakiem i kłamcą, od dawna do Ciebie nie pisze i czepiasz sie co ja pisze na forum,a nie masz prawa
czy Wlosi sa straszni? W pewnym sensie tak,dlaczego?A dlatego...Unia Europejska po raz pierwszy podała oficjalną klasyfikację penisów - wraz z precyzyjnym podziałem na rozmiary - mały, średni i duży...Na swoje wyposażenie nie narzekali też Włosi. Przy okazji przeprowadzanie ankiety na jaw wyszły też ciekawe fakty. Okazało się między innymi, że w południowych regionach Italii od wieków praktykuje się metodę, która ma spowodować powiększenie członków. Polega ona na regularnym masowaniu penisa u niemowlaka i naciąganiu go w nadziei, że stanie się choć odrobinę dłuższy. Tą swoistą fizykoterapią zajmują się zazwyczaj matki, ciotki oraz babki maleńkiego chłopczyka. Inne znane w Europie ludowe metody powiększania to zawieszanie na prąciu ciężarków, ale także siadanie na penisie albo nawet... ściskanie go udami. Lekarze odradzają jednak stosowanie takich praktyk, bo ich skuteczność nie jest do końca potwierdzona, a co gorsza - mogą nawet wyrządzić poważną krzywdę.....ciag dalszy tekstu..http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article128622/Unia_Europejska_Polskie_penisy_sa_za_krotkie.html
Temat przeniesiony do archwium.
91-98 z 98
| następna

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie