Czemu Italia?

Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna
D
ooo...infuś...i pozamiatane
oj..ja tez czasami czytam to forum..i nadziwic sie nie moge... brak slow..
aaaaaa...to zaraźliwe..zaczęłam mieć chamskie odzywki,sorry....
Człowiek człowiekowi wilkiem
Człowiek człowiekowi strykiem
Lecz ty nie daj się zgnębić
Lecz ty nie daj się spętlić

Człowiek człowiekowi szpadą
Człowiek człowiekowi zdradą
Lecz ty nie daj się zgładzić
Lecz ty nie daj się zdradzić

Człowiek człowiekowi pumą
Człowiek człowiekowi dżumą
Lecz ty nie daj się pumie
Lecz ty nie daj się dżumie

Człowiek człowiekowi łomem
Człowiek człowiekowi gromem
Lecz ty nie daj się zgłuszyć
Lecz ty nie daj się skruszyć

Człowiek człowiekowi wilkiem
Lecz ty nie daj się zwalczyć
Człowiek człowiekowi bliźnim
Z bliźnim się możesz zabliźnić
no no ( w sensie polskim-tak tak)hi hi
Słoneczna dziewczyno, ze zrozumiałych względów nie chcę się odnosić do samego meritum Twoich wypowiedzi, będąc przedmiotem dyskusji, siłą rzeczy moje komentarze musiałyby być subiektywne.:)

Chciałbym Ci jednak pogratulować jednej rzeczy. Gratuluję Ci odwagi. Jak z pewnością zauważyłaś, nie tylko na tym forum, ale w całym naszym życiu, osoby stanowczo wyrażające własne opinie są w mniejszości. Owszem, spotykamy często krzykaczy, którzy aż pienią się w przekonywaniu do swoich racji, czy raczej w ukazywaniu ich, ale zauważ, najczęściej te osoby pokazują się, gdy są w tłumie, który mówi ich językiem. Czują się wtedy silne i właściwie nie ma większego znaczenia, czego dotyczy dyskusja, czy spór, poparcie tłumu powoduje, że stają się nieustępliwe, jeżeli nie wbrew swojej woli, to na pewno pomimo jej.

Postawa taka jest wygodna, pozwala ukryć się wśród innych, ukryć swoje braki moralno intelektualne, pozwala być w większości. To, w porównaniu z reprezentowaniem postawy i poglądów, które są takie a nie inne bez względu na to, co myśli, kierujący się swoją psychologią, tłum jest proste i niewymagające ani większego wysiłku ani odwagi.

Mówi się, że tylko śnięte ryby płyną z prądem. Pewnie tak, ale w życiu tych żywych, płynących pod prąd poprawnych politycznie i kołtuńskich poglądów ryb jest tak mało, że rzucają się w oczy, kiedy błyszczą w wodzie.

Płyń pod prąd słoneczna dziewczyno, nie dlatego, że ja Ci to mówię, kimże w końcu dla ciebie jestem, ale dlatego, że woda w górze rzeki jest bardziej czysta i nie słychać tam rechotu tłuszczy.

Pozdrawiam.:)
:-)
ragazzasolare, z ust mi to wyjelas. Podzielam twoje zdanie.
Aby to przydzielanie nie było źle zrozumiane, to napisze, że przyklaskuje. Mam takie same zdanie co ty, jesli chodzi o Genia.
Pozwól niech ucisnę Twoją dłoń Jastrzębianko, bo przecież wyjątkowość Genia jest tak ewidentna, że tylko człowiek o umyśle rzadkim i przepełnionym zawiścią sercu mógłby ją zanegować. Bo to już nawet nie chodzi teraz o estymę dla Genia, tylko o to, jaki kto pokazał charakter. Ale przynajmniej mamy jasność raz na zawsze, kogo to boli, kto siedzi w więzieniu swoich spuchniętych ambicji i kogo zżera rak kołtuństwa i zawiści. Pozdrawiam ;)
dziewczyny .... badzcie dla Gienia dobre na wiosne ....
a moze by tak na temat od czasu do czasu napisac? co wy a to dziewczynki??? ewentualnie: GET A LIFE!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna