~Klub miłośników Italii w Trójmieście~

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 93
poprzednia |
Ciao a tutti :)
Odświeżam stary pomysł na stworzenie grupy miłośników Italii z siedzibą w Trójmieście ;) Na pewno są na forum osoby z tych okolic,które mają ochotę na wspólne pogaduszki po włosku,wspólną caffè, wypady do kina na włoskie filmy itp. Już kiedyś był na forum taki wątek,ale chyba nie doszedł do skutku. Może tym razem się uda ?
Saluti!
Jaśminka :)
Io ci sono.
A patto che si parli anche un po' in polacco.
Moglibyśmy się jakoś zorganizować i spotkać, tyle pisaliśmy na solo italiano, ale coś nie wypaliło to może teraz...
Presente come sempre a questi appuntamenti ;)
Ciao a tutti!
Insonnia,fajnie,że się odezwałaś :)
To myślmy o konkretach ;) Odpowiadają Wam weekendy?
Może na początek spotkanie w jakiejś fajnej knajpce w Trójmieście?
Jaśmineczka fajnie, że jesteś :) Odpowiadają mi weekendy,ale dwa najbliższe tylko późnymi wieczorami,bo mam szkołe, chyba, że jakiś piątek, co Wy na to?
No to może przyszły piątek (20.02) lub sobota (21.02)?
Godziny wieczorne oczywiście ;)
Piszcie,jak Wam odpowiada,może macie jakieś propozycje dotyczące miejsca?
Ho una speranza che ci troveremo :)
Saluti!
Dla mnie lepiej 20.02 piątek to mogą być godziny nawet popołudniowe.
Świetnie! Mnie też odpowiada piątek. Mam nadzieję,że inni trójmiejscy miłośnicy Italii do nas chętnie dołączą :)
Ciao! Co z naszym spotkaniem? Czekamy na więcej propozycji :) Data ustalona- piątek 20.02.2009 w Gdańsku. Moje propozycje miejsca : restauracja Metamorfoza ul.Szeroka, PUERTOsiesta - CH Madison,kawiarnia Pikawa ul.Piwna...
Może jakieś inne propozycje?
Saluti!
witam wszystkich
odnośnie spotkania- jestem zainteresowana i jeśli mnie samotna duszyczke moznaby bylo przygarnac do swego grona...
Ciao Katia!
Cieszę się ,że kolejna osoba do nas dołącza!! :)
Odpowiada Tobie data naszego spotkania? Jak na razie na pewno ja i Insonnia jesteśmy zwarte i gotowe do wspólnego spotkania w Gdańsku pojutrze. Panowie zaczęli pisać na początku,ale teraz się nie odzywają...
jak najbardziej pt mi odpowiada, ze wskazaniem na madisona- hehe lenistwo tu ze mnie wychodzi zeby bylo jak najblizej od dworca- ja dojezdzajaca:) jaka godzina mniej wiecej?
Fajnie... jeżeli chodzi o godzinę,to Insonnia ma w tej kwestii najwięcej do powiedzenia... Czekamy więc na konkrety :) A Tobie ,która godzina odpowiada?
ja po godz 16 jestem wolna, nie wiem jak u was dziewczyny z praca itp moze 17? ogolnie jestem w stanie sie dostosowac :)
Ja nie będe. Dokładnie nie mogę w tym dniu.
Czekam na następną spotkanię.
Eug-che peccato! Forse un'altra volta Tu proporrai l'appuntamento??

Co do godziny spotkania to może być np.17,18? Czekamy na odzew Insonni :)
Już jestem jestem :) No może być 16.30 dla mnie, bo ja z pracy musze wrócić z Tczewa ( Kasiu to chyba Twoje okolice:)) To przy Madisonie 16.30 dziewuszki?
Ja z taką pewnością napisałam Kasiu, a może wcale tak nie masz na imię katiatczew :)
tak Kasia:) - mi 16 30 pasuje, czy moge juz uznac ja za konkretna godzine spotkania, poza tym proponuje zeby mieć na siebie jakies namiary - ja podaje swoj mail- [email] Jak bede miec wasze to przesle numer tel- coz, nigdy nie wiadomo czy nie trzeba sie bedzie szukac:)
Jestem dziewczynki,mnie też właściwie odpowiada godz. 16.30 w Madisonie.
Mój mail [email] :)
Świetnie:) To jutro 16.30 w Madisonie. Mój mail: [email]
ok maile z tel poszly Do zobaczenia:)
cze..pytanko...czy gdzes w trojmiescie mozna dostac prase wloska?????
W empiku napewno.
Spotkanie było świetne, mam nadzieję, że nastepne odbędzie się w większym gronie, ale jedno jest pewne, że koniecznie musimy to powtórzyć :)
Właśnie chciałam to samo napisać! Dzięki kobitki za miły wieczorek! Czekam na kolejne spotkanie (mam nadzieję,że jak najszybciej) i jesteśmy oczywiście w ciągłym kontakcie ! W międzyczasie zastanawiamy się oczywiście nad terminem naszego wyjazdu ;)
Tanti bacioni :*
na nastepnym spotkaniu nas ma byc więcej!!!! Dzięki serdeczne za spotkanie i czekam na następne, a presto:):):)
witam. z checia przylaczylabym sie do waszych spotkan. wròcilam do kraju niedawno(10 lat zylam we wloszech) i fajnie by bylo poznac wlochow z trojmiasta lub osoby mowiace po wlosku:-) moj maz jest wlochem-niedlugo do mnie dojedzie a poniewaz nie zna polskiego tez sie z checia przylaczy:-) pozdrawiam
Witamy w naszym polsko-włoskim gronie!! W takim razie z jeszcze większą chęcią czekam na kolejne spotkanie i cieszę się z powiększenia grona italomaniaków z trójmiasta ;)
No to teraz musimy ustalić termin wszystkim odpowiadający!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 93
poprzednia |

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie