Jak odzyskuje się upartych, egoistycznych włochów?

Temat przeniesiony do archwium.
121-132 z 132
| następna
Sette, powiem Ci to samo co mowie do syna.
Co z Ciebie wyrosnie:)))
Nikt nie jest tak slepy jak ten co nie chce oczu otworzyc!
To co ty napisalas to owszem cala prawda, oni sie tak zachowuja do kobiet, ale nie do tej jedynej kobiety. Naprawde nie wierzysz ze mozesz byc ta jedyna a nie jedna z wielu?
Sette, uwazaj bo stajesz sie marudna baba co to swe wie i juz!!
Przeciez to niewazne jacy oni sa, wazne jest jaki ma byc ON DO MNIE.
Oswiadczam wszem i obec, ze JA JAK CI Wlosi, tez uprawialam seks z innymi. Uprawialam od tylu i od przodu, widzialam wieksze i mniejsze penisy od tego w ktorym "posiadaniu" jestem aktualnie. Bylam Madonna, bylam ladacznica......A TERAZ chce byc tylko z tym kogo kocham i tym wszystkim chce byc tylko dla niego. Jak nie doceni tego, to kop i po sprawie:))
A ty wychodzisz z zalozenie ze nie ma takich facetow. Bron Boze tak myslec, ze wszyscy to podle swinie i nie zufam juz nikomu. Wlasnie takie zalozenie zrobilo z ciebie sfrustrowana babe:)))
Nie wiem z jakiego zrodla plynie twa madrosc zyciowa, ale to zatrute zrodelko.

..ostanio poznalam..a tam ostatnio:..w lipcu..znamy sie od lipca ..ale cos iskrzy..dopiero od 2 tyg :D..nie dosc ze Rak jak ja ..rozumie mnie dobrze..facet z oczami jak morze.,czypryna gesta jak las..facet zawsze usmiechniety i gotowy do rozrywki/moj ex siedzi wieczorami w tym samym co my barze buhahahahaha... i zebami zgrzyta i resztka 10 wlosow mu 'wypada'. he he/.... facet gotowy mimo chlodu obesjc spacerkiem fajne miejsca,bary dyscoteki..gdzie daja dobre Bacardi czy Lagrein..potanczyc..a tanczy cudnie....przyjazn..przyjazn..dosc niezwykla..iskrzy juz iskrzy :D...Wiec nie mow ze marudze..ja tylko filozofuje i porownuje .hehehe
ło matko, tu się porobiło.
Włoch mój prywatny sprawuje się całkiem nieźle, ciężko narzekać. Musiałam przyznać się przed sobą , że zachowuję sie jak świr, później już poszło.
Ale, ale ale takie fanki italii i wychodzi , że żadna by italiano nie ruszyła nawet miotłą... ojojoj cóż też oni uczynili!:)
Po tej wypowiedzi, to ja czuje ze ze koncert sie udal:)
udał:) grzechy zostały mi wybaczone , waśnie zażegnane i relacja polsko-włoska kwitnie
No to w sumie temat watku juz nieaktualny:)
Widzisz, pisalam Ci ze on tak szybko nie popusci:))
heh, skasowałabym wątek ale cholera wie jak..:)
ej sette ja tez jestem rak i az mnie w dolku scisnelo jak przeczytalam twojego pozsta ech:( gdzie ci mezczyzniiiiii ..chyba zajeci
Cytat: KAJJA1
gdzie ci mezczyzniiiiii ..chyba zajeci

No, nie mam chwili czasu.
Quasiiiiiiiiiiiiiiii ....sei sempre grande non cambi mai:D
Ech, se fossi grande davvero, avrei trovato tempo per tutte quante.;)
heh bohhhh ;)
Temat przeniesiony do archwium.
121-132 z 132
| następna

 »

Kultura i obyczaje