Prośba o przetłumaczenie tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 103
Przepraszam sarpolimm, ale chyba trochę przesadziłaś...
Nie ma jak to fiolet.
edytowany przez Silva90: 11 sie 2011
Dlatego ustawilam fiolet jako strone startowa i oczywiscie polecilam wszystkim mym znajomym:)
Marek, prosze odezwij sie, bo pekam z ciekawosci:)
P.S. Sette, moze jakies fitoestrogeny sojowe by ci pomogly:)
edytowany przez Magdalena-Malpa: 11 sie 2011
nie bylo spisku ...hahaha Mark to dziewczyna ..przyjedzie do niej Wloch..i pojda do hotelu..pewnie Mark wezmie z soba translator by sie Wlochem porozumiec..jak translator bedzie pisal polsko wloskie i wlosko polskie glupoty to sie zmecza ..i pojda odpoczac do lozka i tam juz translator im bedzie na 100proc potrzebny..czyli normalka ..rozwinac fabyle dalej?...czy basta?
Ja jestem za tym bys rozwinela!
I to na calego bez cenzury:)))
Moze mi tez puszcze wodze fantazij......bo nudno mi w pracy.
Sarpolim do twej wiadomosci:kazdergo dnia przybywa coraz wiecej ludzi ktorzy moga mnie pocalowac w dupe..tobie radze po 30 latach pobytu witali ze trafisz dobrego endokrynolga bo jak widacv te leki co stosujesz na menopauze nie funkcjonuja wtwoim przypadku..mam nadzieje ze jak bede chciala wynajac na wakacje u ciebie apartament nie odmowisz wlosko polskiej parze..i ze male dziecko nie bedzie przeszkoda:D...PS sei una stronaza .. i powiem ci, ze nie muszisz mi odpisywac nie trac energi na mnie ..wystrczy zeja zachowasz na pozniejsze sprzatenie po moim pobycie w apartamencie...wiesz male dziecko..troche brudzi.. A moze male dzieci cie brzydza?tak jak wczesniej pokazalas, ze inwalidzi cie brzydza i cale forum..Filet cie brzydzi..przeciez masz to napisane w SWOIM opisie ..nic O SOBIE ale same pomyje wylane na innych! /sic!/...idz babo do tego endokrynologa brak estrogenow powoduje ci pogorszenie nastroju na bardziej skwaszony i pesemistyczny..i libido ci spada co wszyscy widzimy.Mi za to rosnie serotonina i noradrenalina,wesolutka jestem jak szczygielek hej! .. i szczesliwa...pelnia szczescia..hej!Goralu czy ci nie żaaaaal??????
nie moge naruszac prywatnosci tej pary.....translator w pokoju hotelowym plus para nie mogaca sie porozumiec..to dobry temat na polska komedie..a ze znam Czarka P.//killera.. podrzuce mu temat mozna by pare scen nakrecic u sarpolimm...by zarobila pare quattrini..kurcze! a moze scenariusz bym napisala sama????? POMYSL jest moj!..ze tez na to nie wpadlam!...zrobimy pare ujec i w Krakowie ..postatustujesz?..mozna by wciaganc pare osob z fioletu do tego filmu..glownie beda sceny w pokojach hotelowych..i ujecie: glupi translator porzucony obok lozka.....
sorry za literowki
Cytat: SettediNove
..postatustujesz?........ glupi translator porzucony obok lozka.....

Mam ochote "postatustowac", ale nie wiem dokladnie co to znaczy:))
Domyslam sie tylko ze jak translator obok lozka to ja mam byc w lozku:)
Dawno nie "statustowalam", wiec ok:)
od statysty..postatystujesz..mam czule klawisze ..wystarczy ze musne palcem sasiedni klawisz..i wbija mi sie ta litera...zobacz sam ze Y jest obok U
jak chcesz byc w lozku..to mzoan zrobic takie ujecie przejazd kamera ..po wszystkich pokojach ..dlugi korytarz mnostwo drziw..drzwi sie otwieraja a w kazdym lozku Wloch z kobieta...jak chcesz dostac to role to ci zalatwie..bedziesz tylko peruki zmieniac...by kazda mial iinny kolor wlosow...ksztalt peruki i kolor wlosow pozostawie do twego wyboru..plus zmiany makijazu.. kolorystyke wybierzesz sama ok?
No to ja rezygnuje.
Ja i statystka, co za bezczelnosc:)))))))
A wystarczyla by mi jakas mala rola, naprzyklad pokojowki co sie pyta czy potrzeba czystych recznikow:))
Za dlugo stoje juz z boku, dlatego wlazlam teraz na badoo, a noz widelec, trafi mi sie rola glowna:))
niejedna gwiazda filmowa zaczyna od stystowania :D
come vuoi..:D
Cytat: SettediNove
...ksztalt peruki i kolor wlosow pozostawie do twego wyboru..plus zmiany makijazu.. kolorystyke wybierzesz sama ok?

O, o, o! Zaczyna mi sie podobac:))
Tylko ze ja mam sie zmieniac a facet zawsze ten sam?
Moglabys ciut, ciut scenariuszem mi dogodzic:)
I czy tylko Wloch?
Toz to sie szybko znudzi.
Ilez mozna w kolko sluchac tego samego;)
nieeeee..kupa wlochow musi byci pieknych jak laleczki..wa kazdym pokojupolnagi itaiano niczym mlody Bog...i ty ..Ciekawe czy widzowie sie kapana ze to ta sam aktorka ..czyli ty..po zmianch makijazu i peruk i..bielizny La Perla..wezmiemy La Perle za sponsora
film ma byc dynamiczny smieszny..maja byc salwy smiechu glownie z Wlochow probujacych mowic po polsku i Polek nie potrafiacych mowic po wlosku..to ma byc zabawne..trzeba dobrac teksty..wiekszosc akcji bedzie w Polsce nad jeziorem..nad basenami hotelowymi i wszedzie ma byc uzywany translator..ty od czasu do czasu mozesz sie pojawiac jako przypadkowa osoba z otocznia pomagajca tlumaczyc/porozumiec sie po wlosku tym parom..moze ta osoba byc i inna forowiczka z dobra prezencja
Kapna sie:))

Mam randke!!! Wiec, rezygnuje z tej roli glownej:))
Z jakims Tomkiem sie spotykam.
Blondyn:)))
Cytat: SettediNove
film ma byc dynamiczny smieszny..maja byc salwy smiechu glownie z Wlochow probujacych mowic po polsku i Polek nie potrafiacych mowic po wlosku..to ma byc zabawne..trzeba dobrac teksty..wiekszosc akcji bedzie w Polsce ....

To ja juz przerobilam:))
Ten film, mam juz zaliczony:))

Odjelam sobie w badoo, pare cm...Mam nadzieje ze on sobie nie dodal pare...
No nic, ubiore buty na plaskim, tak w razie czego;)
zaloz na obcasie..niech patrzy prosto w twoje duze...."blekitne oczy",,bedzie mial je na wprost nosa
Tomek blondyn.. z Krakowa? ile ma lat ?..pytam bo mi do kuzyna opis pasuje...
Ta, bo pewnie mało Tomków blondynów w Krakowie ;P

A co do pomysłu na komedię... tak, to by wyszła typowa polska "komedia romantyczna", wręcz, rzekłabym klasyczna...
Ten "moj" Tomek, ma 38, jesli pisze prawde:))
Ale Sylvia, ma racje, Tomkow jak psow w Krakowie:))
I ma tez racje ze te komedie to klasyka, a nawet bym powiedziala ze na fiolecie to kult.

P.S. Nalozylam waxa na leb, a w pracy jestem, mam nadzieje ze nikt tu nie wejdzie do pokoju:))
A wszystko to dla Tomka:))
Jak co to podam namiary na Tomka w badoo;)
edytowany przez Magdalena-Malpa: 13 sie 2011
wy tutaj o randkach, ja tez bym sobie poszla na randke, ale siedze sama i sobie moge pomarzyc, bo moja randka pojechala krakow zwiedzac...
Twoja randka jest w Krakowie.....
Jeszcze napisz ze go Tomek zwali:)))
nie Tomek, moja randka jest wlochem i pojechala ogladac miasto swojej dziewczyny,a dziewczyna zostala we wloszech
Cytat: Magdalena-Malpa
P.S. Nalozylam waxa na leb, a w pracy jestem, mam nadzieje ze nikt tu nie wejdzie do pokoju:))
A wszystko to dla Tomka:))
;)

dobreeeeeeee !;)
Cytat: Moniskka17
nie Tomek, moja randka jest wlochem i pojechala ogladac miasto swojej dziewczyny,a dziewczyna zostala we wloszech

No i prosze, sprawa sie wyjasnila!
To ON!!! To on napisal "ok, vengo, ma se mi lasci di nuovo in albergo...ti ammazzo ;)"
Kochane,no widzicie , jam Holmes! Wysledzilam sprytnie kto z kim w hotelach:))
Powiem wiecej, ze chyba pojde w tym kierunku, jakas praca w agencji ochrony na poczatek, a pozniej moze prywatny detektyw bede?A moze pozniej jakis wlasny serial w TV, jak ten Rutkowskiego?
Sette, sie na kobinowala a ja niby pitu pitu, ale uszy i oczy otwarte:))))
Tomek, bedzie dzis dumny ze mnie:)))
Kajja, co u Ciebie?:))
edytowany przez Magdalena-Malpa: 13 sie 2011
ok Magda, przylapalas mnie, to on,a ja zmienilam nicka i poprosilam o przetlumaczenie tu na forum:D
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 103