Prośba o przetłumaczenie tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
91-103 z 103
| następna
Cytat: ZuzkaZuzka
ja nawet nie wiem jak w Polsce z praca po moim kierunku, ale chyba niezbyt dobrze, przynajmniej z tego co wiem od osob, ktore byly na moim roku. Ja konczylam elektronike i telekomunikacje.

No to matematyki mialas od chusteczki!
Zuch dziewczyna:))
Jednak kierunek elektronika i telekomunikacja, jest dobry.
O piecach martynowskich, chyba juz nie ucza:)))))
porownujac tez politechnike w mediolanie a agh musze powiedziec, ze poziom nauczania teoretycznego w Polsce jest znacznie wyzszy :)
Dorze ze napisalas to, bo rzeczywiscie nauczanie teoretyczne jest bardzo dobre.
Niestety czesto kuleje praktyka, ze wzgledow chocby ekonomicznych.
Nie ma sie jak wykazac:)
Gratuluje jeszcze raz i masz prawo opic to, wiec korzystaj z prawa do rumu:))
a dziekuje bardzo:) boje sie porannych skutkow tego rumu, ale raz sie zyje i nie czesto zostaje sie zostawiona calkiem sama w domu:)
Zuzka, sama w domu:)
To na diso marsz:))
A ja marsz do lozka....tez sama:))
Magda za miesiac biore slub, a wiesz sama w domu, praktycznie bez znajomych od tygodnia, troche rumu, troche drinkow, troche disco, troche ludzi.... chyba sie napije jednak do komputera;)
O!!!!!
Znalazlam moj "ukochany" watek!
Troche wykastrowany, ale dam ciala kastratowi:)
Zuzka, zastanowilas sie dobrze, nad tym slubem:))
Ja nie polecam:)))
Magda zastanawialam sie i to dosc mocno sie zastanawialam,ale w koncu sie zdecydowalam. Swoja droga dzisiaj mialam dzien przymiarki sukienek.... masakra, tak w skrocie moge to okreslic, jeszcze w tym upale, ledwo zyje
upal ma trwac do pierwszego tyg wrzesnia.......
Cytat: ZuzkaZuzka
Magda zastanawialam sie i to dosc mocno sie zastanawialam,ale w koncu sie zdecydowalam.....

Mysle jedank ze decyzja jest dobra, bo....
Primo: juz sie do lusterka rumem upilas i ono ci powiedzialo ze chcesz, a lusterko, nie klamie:))
Secundo: Suknie slubne sa sliczne, warto choc raz byc pierwsza dama:)
Tertio: Przezywanie szczescia jest zaj...te uczucie:))

Ja doszlam do takiego wniosku, ze nie trzeba sie bac, bo oststnio pogodzilam sie z tym ze przezywanie szczescia MOZE miec swoj drugi biegun.
Jak sa uczucia wzniose to i pewnei sa gdzies tam tragiczne i wprost proporcjonalne do tych ktore nam dusze uskrzydlaja, wiec trudno uniknac bolu, bo pojawic sie moze zewszad, znienacka, nagle i niespodziewanie...ale nie wolno sie pozbawiac swiadomie czucia radosci i szczescia!
Nie warto, bo zycie jest takie krotkie...
Pisala Magda, co nie ma meza:)))))))))))
Wiec, zycze wszystkiego dobrego i jak kiedys lusterko powie, ze jestes smutna, to dzieki Bogu, sa rozwody;)
edytowany przez Magdalena-Malpa: 24 sie 2011
A jeszcze taki patos dodam ze kochac zawsze warto:))
Magda dziekuje bardzo:) a co do sukienki to mi sie zawsze marzyly takie balowe, duze, z milionem warstw, ale ze slub w Calabrii i calkiem prawdopodobne ze bedzie bardzo goraco wiec musialam myslec praktycznie i wybrac cos zwiewnego i prostego, cos czego bym wczesniej nie przymierzyla i musze powiedziec, ze akochalam sie w tych kieckach:)
Temat przeniesiony do archwium.
91-103 z 103
| następna