polki na sycylii lub w okolicy

Temat przeniesiony do archwium.
91-99 z 99
| następna
Hejka wszystkim, mieszkam na Sycylii od prawie 4 lat, skonczylam studia i wlasnie przenosze sie do rzymu, wyspa jest piekna, ale....tylko na wakacje, na zycie to raczej nie, brudno i biedno, ale ludzie kochani i zawsze pomoga, swietna kuchnia i prawie zawsze cieplo, sycylijczycy chociaz sami sa wiesniakami uwazaja Polske za kraj 3 swiata i to troche wkurza, wazna uwaga: na sycylii mowi sie dialektem, pozdrawiam wszystkich baci;-)
czesc! mam pytanie. kupuje bilet lotniczy i szukam zakwaterowania. czy mozesz mi pomoc? ladowanie jest w palermo w styczniu, znasz cos taniego?
moj mail to [email] wszystkich ktorzy znaja jakies romantycznie i niedrogie miejsce w okolicach palermo bardzo prosze o kontakt. mowie po wlosku wiec jak co to moge zadzwonic i uzgodnic osobiscie - prosze o polecenie mi jakiegos miejsc, jakiegos miasteczka, pensionatu - dla dwoch starszych osob
Czesc wszystkim mam takie pytanie do osób mieszkających na Sycyli czy to we Włoszech odnosnie jezyka tzn planuje w lipcu wyjechac samochodzikiem na Sycylie... wszytsko tzn mieszkanie i wyzywienie mam zapewnione bo bedziemy u kuzynki mojej kobietki ale ja nie znam włoskiego znam angielski moze nie bardzo dobrze ale wiem co sie do mnie mówi i bez problemu sie dogadam no i jeszcze niemiecki... i tak sobie myslałem czy jest szansa ze uda mi sie znalesc jakąs prace... przynajmniej tak dorywczo albo jesli było by coś atrakcyjnego kto wie moze i na trosze dłózej??? jezeli ktos coś wie to niech odpisze ... z góry dzia
Ludzie :)
na sycyli to swiat sie konczy nic tam nie ma ciekawego poza ładnymi terenami i wulkanem etna:)
I nie zazdroszcze nikomu jak wybiera sie z polski samochodem bo sie jedzie i jedzie i konca nie widac:)
Proponuje wam juz jak cos to polnoc ale ogolnie to wlochy sie koncza jesli chodzi o zarobki jeszcze niedlugi czas i rumuni po nas tylko posprzataja:)

Fajny żart ;-))))))))))))
Jak ktos mysli tylko o zarobieniu kasy to lepiej niech sie wogole do itali nie wybiera, lepiej do Angli, Irlandi, tam na nasz czekaja:) A na Sycyli jest pieknie,zycie plynie wolniej, nawet wolniej niz w Polsce ( a na pewno w Warszawce). Zależy kto co lubi:)
a i za niedlugo to i Holandia ma sie dla nas otworzyc...i zacznie sie kolejny wielki BOOM :):)...tym razem atak na holandie hihihiih
odswiezam temat
Temat przeniesiony do archwium.
91-99 z 99
| następna